Ko dara ginekologs???

Aizsāka Martita 

Ko dara ginekologs???
22.04.2009 21:32
Zinu, ka tas varbut izklausas mulkigi, bet vel ne reizi neesmu bijusi pie ginekologa, tapec gribu jautat, ko vins isti dara un kas jadara man??? Butu prieciga, ja kads man sniegtu pietiekami plasu atbildi. Paldies jau tagad! :)
!
Re: Ko dara ginekologs???
22.04.2009 21:58
http://www.mosmedclinic.ru/articles/ginekologia/640
Lūk
Re: Ko dara ginekologs???
23.04.2009 22:08
Te var visu redzēt, ielādē tik failu!
Lūk
Re: Ko dara ginekologs???
23.04.2009 22:08
http://uploadbox.com/files/Xl4mojxT9G#
Es, teiksim looti bidos no sii apmekleejuma :( es zinju visu par so apmekleejumu, bet esmu stingri noleemusi pie ginekologa neiet, man teiksim neliekas normaali ka nepaziistams cilveeks, mani izgeerbj, ieseedina kreeslaa un aiztiek intiimaas zoonas :(:( man no taa looti bail un neveelos to dariit
Re: Ko dara ginekologs???
30.07.2009 15:17
Nu tad nedari to un dzīvo harmonijā ar sevi un iespējamām slimībām...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
nju es protams saprotu ka tas ir vajadzīgs, bet neuzskatu ka tas ir normali :( tas ir tik diivaini, tewi ieseedina kreeslaa un izčamda , nepaziistams cilveeks nju fujj :(
Re: Ko dara ginekologs???
30.07.2009 18:02
Ja reiz uzskati, ka vajadzīgs un daudzi cilvēki to dara, varbūt tad tomēr tas ir normāli... vai arī tev vienkārši vēl ir jāpaaugas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ko dara ginekologs???
30.07.2009 18:07
Zakiic, ne reti jautrākais ir pēc tam: Tev jautās, kad tu pēdējo reizi ļāvies tā izčamdīties...un teiks fuj, ja tas ir bijis senāk, nekā pirms gada :D
Nju es nedomaaju ka man buutu jaapaaugas, man ir 15 gadu, un tomeer vienkaarsi nespeeju sevi iedomaaties taja kabinetaa un tajaa kreeslaa :(
man vienkraasi tas liekas tiik diivaini un jokaini :(
daudzi uzskata ka pie ginekologa jaaiet tad kad paraadaas meenesreizes, man taas jau ir 2.5 gadus un viss ir normaali, taadeel neuzskatu ka man tur butu jaadodas, lai gan saprotu ka tas ira jadara :(
Re: Ko dara ginekologs???
30.07.2009 19:47
Ej pie ginekologa vīrieša, tas būs dabiskāk...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Wow, tas jau nju galiigi nebuutu loogiski, es jau sarkstu no drauga pieskaarieniem, kur nju veel no pieaugusa viiriesa, graapstiisanaas :(:(:(
man jau neerti buutu no sievietes ginekologes kur nju veel viirieti :(
Atceros,kādreiz jaunībā ap gadiem 18,arī biju ļoti kautrīga līdz brīdim,kad ar ātro palīdzību nokļuvu slimnīcā,jo drausmīgi sāpēja vēders.Visi tonakt dežūrējošie ārsti(ķirurgs,ginekologs) bija vīrieši.Nu un tur neviens man nejautāja-vai tev gadījumā nebūs neērti,ja es tev pieskaršos?Tajā brīdi man bija vienalga,kas mani ārstē,galvenais,lai man vairs nesāpētu.
Tāda nu ir tā ārstu darba specifika-pieskarties,apčamdīt un nekā apkaunojoša tur nudien nav.
Re: Ko dara ginekologs???
31.07.2009 00:55
Zakiic

Katrā ziņā loģiskāk ir ja pretējā dzimuma pārstāvji viens otram pieskaras...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Vizītei pie ginekaloga ir jānobries pa priekšu jau psiholoģiski, jo vārdam ginekalogs jau sākotnēji sabiedrībā ir ļoti interesanta noskaņa. Tātad, viss ir gaužām vienkārši, ja Tu dzīvo dzimumdzīvi (ir sekss), to Tev noteikti pajautās, tad visu izskatīsies, vai nav čūlas, vai kādi citi nevēlami izaugumi utt., ja Tu nedzīvo dzimumdzīvi, kā tas bija man tajā laikā, tad iebāzīs anālajā atverē (dupsī) vienu pirkstu un caur taisno zarnu pārbaudīs maksti (vagīnu), kāpēc caur taisno zarnu (?), tādēļ, lai netraumētu jaunavības plēvi.
Ja tev ir mamma, draudzene, krustmāte, iesaku mierīgi irms vizītes pārrunāt vizīti, ja nav, tad ieejot daktera kab., pastāstīt par savām izjūtām, dakterītei jābūt laika ar Tevi parunāt un satraukuma gad. Tevi nomierināt.
Nekas traks, lai veicās!
traki
Re: Ko dara ginekologs???
06.10.2009 22:47
hmm 15 gadi ...varbut lauj savam draugam patelot ginekologu pirms ista arsta vizites? vinsh drusku patelos, bet pec tam ieraudzis visadus furunkulus un tamlidzigus dzivniecinus, un aizvilks pie ljauna dakterisha - divi zaki ar vienu shavienu :) : nonemsi aizskarinu alinai un nebus jabistas no launa daktera, jo vnk izveles nebus...

jareiz esi nolemusi iztikt bez ginekologa,tad kapec vispar interesejies?labak pie daktera aiziet pirms ko esi dabujusi, neka pec tam ar kaunu un savu sapiti pie vina iet...
Leila
Re: Ko dara ginekologs???
26.01.2010 18:08
Nju.. cienijamais.. moderaator..,bet musdienas looti daudzam jaunietem bail un kauns iet pie ginekologa..
tev vajdzetu labak ieteikt ..nevis ka ledus gabalam..vsp piedalities
Re: Ko dara ginekologs???
27.10.2010 16:50
AVA Clinic
Re: Ko dara ginekologs???
17.11.2010 20:10
esmu sašausmināta :D vai skolās tagad meitenēm vairāk nestāsta par obligātajām ginekologa vizītēm, un kam vispār tās ir vajadzīgas ? !
Re: Ko dara ginekologs???
19.01.2011 17:36
Varētu domāt, ka ginekologs ķer kaifu no apčamdīšanas....
Lize
Re: Ko dara ginekologs???
31.01.2011 17:09
Es biju kaadu laiku atpakalj iegaajusi www.avaclinic.lv un tur bija siiki aprakstiits,ko aarsts dara pirmajaa viziitee,bija pat uzskaitiitas analiizes,kaadas aarsts njem,bet nezinu vai veel joprojaam tur veel ir taads rakstinjsh.
Re: Ko dara ginekologs???
19.09.2012 22:16
http://www.google.lv/imgres?hl=lv&sa=X&biw=1024&bih=497&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=MMJr3KK5QVS58M:&imgrefurl=http://renagade4u.deviantart.com/&docid=zTREMSLE6EZChM&imgurl=http://th09.deviantart.net/fs71/150/f/2010/331/8/1/getagrip_by_renagade4u-d33peza.jpg&w=150&h=113&ei=YA1aUJC9H5PU4QTuzYH4CQ&zoom=1&iact=hc&vpx=628&vpy=212&dur=1239&hovh=90&hovw=120&tx=97&ty=50&sig=100695664142723110266&page=1&tbnh=90&tbnw=120&start=0&ndsp=10&ved=1t:429,r:3,s:0,i:78 tātad man ir kautkas līdzīgs,tikai ne gluži tāds. man ir tākā izstaipīti viņi. bet nu augonis vai kaut kas tml tas nav. To es zinu drosi. bet man ir tikai 13.
Jaut.-Cik tev gadu?
Otrs jaut.-vai esi nevainīga?
3.Jaut.-kāds ieesls apmeklējumam?
Ja tev ir gadi 12-14 un ej dēļ mēnešreižu sāpēm u.tml, tad nemaz nekur nebūs jāsēžās un nebūs jāizģērbjās. Ja ap 16, tad atkarīgs iemesls-ja esi nevainīga un arī vnk parunāt par mēnešreizēm vai kontracepciju, tad ok, bet ja domā, ka būs bērns vai kāda slimība, tad sorry, bet tu noteikti nemaz negribi patiesībā palikt mājās un neizģērbties =D Ej ar mammu. Es 1.reizi ar mammu gāju, dikti uztraucos... Mamma iegāja pirmā, pateica, ka man pirmā reize un ka satraucos, tpc dakterīte bij dikten jauka. :) Un tgd merīgi varētu bez uztraukuma aiziet.
Ej pie ārsta, ko tev iesaka citi, kam ir labas atsauksmes.. Tu negribēsi iet pie dakteres, kas pēc rakstura ir ragana un kurai ir aukstas rokas un par to vienalga =D Draudzenes tak sliktu ginekoloģi neieteiks. Neej 1.reizē pie vīrieša. Pēc reizēm 5 ganjau būs vienalga, bet tgd noteikti vīrietis tam neder =D
Izlasīju, ka 15 gadi. Nju, tiešām iesaku iet tgd, kad viss ir kārtībā. Nekas sāpīgs tas nav. Tas ir ārsts. Ja nav vēl sex bijis un nav sūdzību, tad vrb pat izbrauksi cauri ar vnk konsultāciju.
Re: Ko dara ginekologs???
20.09.2012 11:19
kr!

Nav tajā bildē nekas neparasts vai nenormāls. Tā kā vari lieki neuztraukties.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Ne
Re: Ko dara ginekologs???
05.12.2014 19:41
Ginekalogs redz jaunavības plēvi?
Re: Ko dara ginekologs???
06.12.2014 00:46
Gan redz gan neredz. Pareizāk būtu sākt ar to, priekš kam Tev tas interesē.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 18?
Ziņa: