piena senite

Aizsāka taschinka 

piena senite
29.04.2009 20:26
Sveiki! Es jau kadus 8 menesus netieku vala no piena senites.ginekologs man ir rakstijis daudz dazadus lidzeklus,(svecites,tabletes,smeres) bet neka.Varbut variet ieteikt kadus lidzeklus?Kaut ko iedarbigu?
Re: piena senite
29.04.2009 23:44
Skaties blakus tēmu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: piena senite
30.04.2009 19:04
Ku, kadu temu? Es jau visu esmu izlasijusi,un zalu nosaukumi te gandriz nav. Tacu kada ir izarstejusies no tas senites? AR KO TIESI?
Re: piena senite
07.05.2009 18:14
taschinka

Blakus tēma bija domāts šis...

Jāsaprot to, ka piena sēne nav slimība klasiskajā tās izpratnē. Sēne ietilpst dabiskajā vagīnas mikroflorā un vienmēr tur agrāk vai vēlāk atgriežas. Jautājums ir par to, kāpēc viņa tik daudz savairojas. Manuprāt viens no galvenajiem iemesliem ir konservantu klātbūtne pārtikā. Būtisku lomu varētu spēlēt plaša ķermeņa kopšanas popularizēšana un antibakteriālu ķermeņa kopšanas līdzekļu izmantošana. Tāpat savu lomu varētu spēlēt modernā apakšveļa un biksīšu ieliktnīši. Vēl pieminēšu dažādus antibakeriālos medikamentus, hormonālo kontracepciju un prezervatīvu lubrikantu.
Skalošana ir ļoti laba lieta kas palīdz pārvarēt kritiskas situācijas taču tā jādara pareizi - vispirms ar sodas ūdeni pēc tam lakto ievadīšanu. Un nevis kaut kādas tur faken vanniņas bet kārtīgi iekšā līdz galam un pietiekamā daudzumā...

Nu nevar to sēni tā vienkārši ņemt un ar kaut ko izārstēt. Var protams ar zālēm viņu uz brīdi nokaut bet pēc tam viņa atgriezīsies vēl spēcīgāka...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: piena senite
07.05.2009 19:11
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> taschinka
>
> Blakus tēma bija domāts šis...
>
> Jāsaprot to, ka piena sēne nav slimība
> klasiskajā tās izpratnē. Sēne ietilpst
> dabiskajā vagīnas mikroflorā un vienmēr tur
> agrāk vai vēlāk atgriežas. Jautājums ir par
> to, kāpēc viņa tik daudz savairojas. Manuprāt
> viens no galvenajiem iemesliem ir konservantu
> klātbūtne pārtikā. Būtisku lomu varētu
> spēlēt plaša ķermeņa kopšanas
> popularizēšana un antibakteriālu ķermeņa
> kopšanas līdzekļu izmantošana. Tāpat savu
> lomu varētu spēlēt modernā apakšveļa un
> biksīšu ieliktnīši. Vēl pieminēšu dažādus
> antibakeriālos medikamentus, hormonālo
> kontracepciju un prezervatīvu lubrikantu.
> Skalošana ir ļoti laba lieta kas palīdz
> pārvarēt kritiskas situācijas taču tā jādara
> pareizi - vispirms ar sodas ūdeni pēc tam lakto
> ievadīšanu. Un nevis kaut kādas tur faken
> vanniņas bet kārtīgi iekšā līdz galam un
> pietiekamā daudzumā...
>
> Nu nevar to sēni tā vienkārši ņemt un ar kaut
> ko izārstēt. Var protams ar zālēm viņu uz
> brīdi nokaut bet pēc tam viņa atgriezīsies
> vēl spēcīgāka..




Tas viss man jau ir zinams,kas ta ir un kur un ka ta dzivo.Bet mani interese ka no tas tikt vala,lai ta netrauce. Iemesls ir zinams kapec man ta ir un cik traki. Bet pat zinot to visu ginekologs kaut ka vilcinas ar normalu arstesanu,raksta dzert sarkanvinu,kaut es lasiju ka alkoholu nevar dzert. Musu laikos ginekologs var labi nopelnit uz musu rekina,sakot atnac nakamreiz atradities.Katra konsultacija maksa 30 LS !!!
Es te lasiju ka ir pote,kas palidz arstesana.Tad kapec man to neviens nepiedavaja,ja es jau 8 menesus nevaru izarsteties?????
Visi velas nopelnit,laikam nav godigu arstu!!!
Re: piena senite
07.05.2009 20:38
taschinka

Tad kāpēc nepavaicā ārstam, kāpēc viņš nenozīmē tev poti... Es piemēram tādu informāciju forumā par kaut kādu poti pret piena sēni vienkārši neņem par pilnu...
Kaut kādi neapķērīgi cilvēki mūslaikos ira, tev saka, nevar viņu tā izārstēt vienkārši, pati saki, ka 8 mēnešus nekas nav izdevies un vēl saki, ka iemesls tev zināms bet tik un tā meklē pareizo ārstētāju... Un izlasijusi neko daudz tu te nesi pēc visa spriežot...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: piena senite
08.05.2009 17:05
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> taschinka
>
> Tad kāpēc nepavaicā ārstam, kāpēc viņš
> nenozīmē tev poti... Es piemēram tādu
> informāciju forumā par kaut kādu poti pret
> piena sēni vienkārši neņem par pilnu...
> Kaut kādi neapķērīgi cilvēki mūslaikos ira,
> tev saka, nevar viņu tā izārstēt vienkārši,
> pati saki, ka 8 mēnešus nekas nav izdevies un
> vēl saki, ka iemesls tev zināms bet tik un tā
> meklē pareizo ārstētāju... Un izlasijusi neko
> daudz tu te nesi pēc visa spriežot...


Tici man es visu esmu gan izlasijusi,gan ar vairakiem arstiem runajusi. Arstam pat nenak prata kapec man nepariet pat lietojot stipras zales.
Tiesi otradi parasti to seniti var izarstet loti atri un vienkarsi,jo manam arstam es esmu vieniga kurai zales nepalidz..Iemeslu man arsts pateica,kurs vel pietam nesen no Amerikas atgriezas.Ja,tiesi ta iemesls ir zinams, bet nezin kapec nepariet!!!!!Pec ka tu te ta spried par to ko es lasiju ko ne?Tas, ka es mekleju informaciju nenozime, ka neesmu neko lasijusi.Es jau laikam visu 2 reiz izlasiju,jo man jau ta senite ir lidz kaklam.
Es redzu ka tu tik zinosa par seniti tad pastasti ko man darit?????
Re: piena senite
08.05.2009 17:14
Vel pebildisu, ka nelietoju ne hormonalo kontracepciju,ne antibiotikas,nesaju tikai kokvilnas apaksvelu un staigaju neapspiletas sporta bikses.
Re: piena senite
09.05.2009 01:27
taschinka

Neuztver manu komentāru kā apvainojumu. Vienkārši vairumā gadijumu tomēr ir tā, ka cilvēki nevisai vēlas iedziļināties šajā problēma un neuzskata, ka viņiem pašiem kaut kas būtu jādara lietas labā jo priekš taču ir ārsti. Ceru, ka tavs nav tas gadijums...
Neuzskatu sevi par ļoti zinošu, esmu vienkārši lasošs un domājošs cilvēks. Ko tu esi darijusi, neskaitot stipro zāļu lietošanu? Vai esi mainijusi kaut ko savā uzturā un dzīvesveidā? Cik un kādas skalošanas esi veikusi? Un vai drīkst zināt šo iemeslu ko pateica Amerikānis? Vismaz privāti ja nevar publiski. Mans e-pasts guru03@inbox.lv

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: piena senite
12.05.2009 18:17
Man daktere izrakstija tabletes Mycosyst,Jadzer 1 tablete nedela. Man bus jadzer 10 tabletes,bet tas gan atkarigs cik stipri ta senite. Citam palidz 1 tablete,citam vajag vairak.Pagaidam paliek labak,esmu izdzerusi pirmo tableti.Zales gan dargas 1 maksa 3,60LS.
Varbut kadai,kurai ari nekas nelidz palidzes sis tabletes!!!!!
Alise
Re: piena senite
12.05.2009 21:50
GYNOFORT krēms, vienreiz lietojams izārstēs. Pēctam nelieto nekādus saldumus (tie patīk sēnītei). Mazgājies ar speciāliem līdzekļiem intīmajai vietiņai un lieto skābpiena produktus ikdienā (piemēram paniņas).
Re: piena senite
12.05.2009 22:02
Alise Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> GYNOFORT krēms, vienreiz lietojams izārstēs.
> Pēctam nelieto nekādus saldumus (tie patīk
> sēnītei). Mazgājies ar speciāliem līdzekļiem
> intīmajai vietiņai un lieto skābpiena produktus
> ikdienā (piemēram paniņas).

Ja pareizi atceros man to kremu ievadiju pie dakteres,uz 2 nedelam bija ok bet pec tam viss no jauna. tikai tagad palidz Mycosyst tabletes!!!!!
assti
Re: piena senite
13.05.2009 00:16
cik drīz pēc lietošanas tam Gynofort vajadzētu iedarboties (t.i., piena sēnei pazust)?
taschinka
Re: piena senite
13.05.2009 13:36
assti Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> cik drīz pēc lietošanas tam Gynofort vajadzētu
> iedarboties (t.i., piena sēnei pazust)?

Pec butibas jaiedarbojas uzreiz,jo ta ir vienreiz lietojama smere.Man papildus bija jadzer wobenzyn un zivju ella.Atradities teica pec menesa.
Tikko ka sasmereja man pastiprinajas nieze un nelikas ka paliek labak,bet otra diena jutu uzlabojumus,tomer pec 2 nedelam viss sakas no jauna.
Marlēna
Re: piena senite
29.05.2009 15:50
Vai partneris arī tiek ārstēts? Ja partneris netiek ārstēts vienlaicīgi, tad sanāk, ka viņš tevi atkal un atkal aplipina ar to sēni. Arī tad, ja viņam nav nekādu sūdzību.
Re: piena senite
31.05.2009 15:04
Tās ir seno laiku muļķības. Nevar ar sēni aplipināt. Viņa tāpat visu laiku tur dzīvo jo ietilpst dabīgajā vagīnas mikroflorā. Vīrietim tā sēne gandrīz nekad "neiedzīvojas" jo viņai tur nav piemērotu apstākļu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: piena senite
18.06.2009 15:11
Pietiek mētāties ar naudu.Ārsti diemžēl ārstē tikai simptomus bet pašu cēloni neredz,Varu piedāvāt tev ar diagnostikas palīdzību noteikt cēloni un tad arī zināsi ko tev īsti jānoregulē,ja ir patiesa interese zvani.22347417
Re: piena senite
19.06.2009 00:23
Kāda starpība, aizmētā naudu ārstiem vai "diagnosticētājiem" kas pie viena piedāvās arī zāles par labu naudu bet sēne kā tur bijusi tā būs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: piena senite
25.06.2009 13:44
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kāda starpība, aizmētā naudu ārstiem vai
> "diagnosticētājiem" kas pie viena piedāvās
> arī zāles par labu naudu bet sēne kā tur
> bijusi tā būs...

Tam es piekritu,jo man celoni noteica,bet ta vai ta neizarsteja. raksta tadas zales,kuras palidz tikai uz laiku un tad,lai es atkal dodos pie viniem un maksaju naudu!!! Es pat nezinu,kam musu laikos var tiesam uzticeties!!!
Re: piena senite
09.06.2010 10:45
VAr aplipināt, es aplipināju draugu ,vinjam ari viss bija apsartis, niezeja un naca ada nost. Bija jadzer tadas pasas zales kaa man...
Eila seila
Re: piena senite
09.06.2010 10:58
Man palīdzēja Clotrimazolum, maksā 1,60 un iekšā 6 sveces. Uz sešām dienām, tātad.
Un atmetu saldumu ēšanu. Sēnei ļoti palīdz salds.
Vēl saka, ka palīdzot DIDA - tas esot kaut kāds uztura bagātinātājs (kanēļa bāzes) vai kaut kā tā. Arī tai skaitā pret sēni, bet to neesmu lietojusi. Un higiēnai lietoju tādu Eveline (poļu) firmas līdzekli , tā arī raksta Geļ dļa intimnoj gigieni. Pēdējo reizi pirku ar 2 lati 500 ml pudeli, normāls un nomierina.
Re: piena senite
10.06.2010 13:06
Jatsakas no saldumiem! jaapmazgajas ar tiru udeni! jalieto pareizais velas pulveris, biksites jagludina, nekadu tamponu, Vagilax bezrecepshu kapsulas maksti - pienskabas bakterijas, nekairina glotadu ka Vagisan. Iekskigi Lacto7, nestresot, slaucities uz pareizo pusi, lai izslegtu bakteriju nonakshanu no tupla makstii. Jaslaukas vienreizlietojamos dvielos, kamer problema nepariet. Imunitati specinoshus produktus est.
Re: piena senite
29.06.2010 14:30
Saa???

Vai vari lūdzu, pateikt, kādas zāles būtu jālieto vīrietim, lai izārstētu šo sēni?

Biju jau pie ārstes, bet par draugu azimirsu uzjautāt, vairs nesanāks aiziet, tāpēc ļoti vajadzētu zināt.
Re: piena senite
30.06.2010 11:07
Vai draugam ir kādas problēmas? Ja nav, tad nav arī vajadzīga ārstēšana. Ja tomēr ir (kas vīriešiem gadās reti) tad var lietot tos pašus medikamentus ko sievietēm (piemērotās formās).

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
nina
Re: piena senite
30.06.2010 23:52
da Jus ko lautini, man tadas vispar nebij-piena senes-tas tacu ir jaunums Gynofort (pat varbut jau un nav)-vini taks smera katram to-laikam procents iet, kaut kads murgs te daras, biju uz parbaudi, neko nepateica, cita vieta man pajauta, ja kas vajadzigs uz kadu summu es varu atļauties vai tml,. vai varesu nopirkt....un tt...
bet sii tik-nju izrakstija uz vietas to Gynofort...... biju aizgajusi uz parasto parbaudi, ta saka: nju es Jums izrakstisu zalites, tad nakosreiz atnaksat-vienkarsi murgs..... p.s. es vienkarsi negribu izteikties par daziem "labiem" medikiem..........
pret piena seni ir daudz letakas zalites, bet ne Ginofort ap ~Ls 9.............
Karmena
Re: piena senite
18.02.2011 10:54
Meitenes, vai var inficeeties ar piena seeni paarguljot lietotos palagos vai slaukoties ar dvieli, vai apmekleejot sabiedriskaas tualetes? Manam puisim uztriepe atrada seeniiti.
Zuzziite
Re: piena senite
10.09.2011 00:17
sveikas, meitenes!
Arī es diemžēl jau diezgan ilgu laiku esmu nokļuvusi piena sēnes varā. Biju pie dažādiem ginekologiem un pēdējā ārste, kas ir atzīta par ļoti labu ginekoloģi, sacīja, ka ļoti svarīga ir pārtika. Vīns, alus, šampanietis, sidrs, pelējuma sieri, biezpiens un , lai cik dīvaini - arī jogurts un baktēriju kefīri ir JĀIZSLĒDZ no ēdienkartes uz kādiem 2-3 mēnešiem, tāpat jācenšas uzturā lietot pēc iespējas mazāk cukuru. Visi šie produkti esot tie, no kuriem 90 % gadījumos sēne barojas. Izrakstīja arī zāles, kuras lietojot viss bija OK, bet tā kā pilnīgi nespēju atteikties no iepriekš minētajiem produktiem, man vēl nav izdevies sēni uzvarēt. :( varbūt kādai te ir stingrāks raksturs, iesaku pamēģināt, varbūt palīdz!

+ kanēlis atkal palīdz novērst, jālieto daudz kanēlis uzturā!
+ ziepju vietā jālieto speciāls intīmās higiēnas līdzeklis (es lietoju Vagisan - iesaku!)
+ kokvilnas veļa
+ vitamīni un citi imūnsistēmu stiprinoši līdzekļi
Re: piena senite
11.09.2011 11:36
Vispirms jau,mīļās meitenes,tas saistīts ar attieksmi pret vīrieti ar kuru tajā brīdī esat kopā,kad tā piena sēnīte radās.Tas ir saistīts ar kādu apvainojumu uz partneri,kaut kas līdz galam neizrunāts.Jo visas sieviešu lietas ir saistītas ar mūsu attieksmi pret vīriešiem.Visam,kas notiek materiālā plānā ir sākums nemateriālā plānā-domas.Pluss viss tas,kas jau tika minēts par pārtiku utt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 3?
Ziņa: