Skūšanās

Aizsāka Martita 

Skūšanās
27.05.2009 14:19
Vai kāda sieviete var pastāstīt, kā visvieglāk būtu noskūt kaunuma apmatojumu? Es nesaprotu,kā lai to noskuju starp kājām (pie caurumiem :) ) Tur vienmēr man kaut kas paliek. Lūdzu dodiet padomu. Zinu,ka muļķīgs jautājums, bet es vēlētos zināt,kā jūs to dariet?!
Re: Skūšanās
27.05.2009 16:29
Varbūt vienkāršāk būtu to nedarīt?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Skūšanās
27.05.2009 20:38
Vienkāršāk būtu, bet vai manam puisim seksa laikā nebūs nepatīkami? Vai apmatojums netraucē seksam?
Re: Skūšanās
28.05.2009 01:25
Kāpēc tu domā, ka puisim tas nepatiks. Viņš to teica? Man piemēram patīk sievietes ar dabīgu apmatojumu un man tas nekādi netrauce... Un ne es viens tāds... Tā skūšanās jau lielākoties interesē visu to "kopšanas" līdzekļu ražotājus un vaksētājus... Un pie viena arī ādas ārstus kas ārstēs tās problēmas kas būs radušās skūšanas un plūkšanas rezultātā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Skūšanās
28.05.2009 07:52
Nē, teicis viņš to nav :) un jā - tas dabīgais jau ir tas skaistākais, taču man tomēr šķiet,ka noskūts apmatojums izskatās skaistāk, kā arī sajūtas varētu būt labākas, bet tas skūšanās sagādā grūtības :(
Re: Skūšanās
04.06.2009 21:07
...jāaāāā....ja gribi labi noskūt, tad pie balbiera...ar kārtīgu Zilingena bārdasnazi...ja pati mēgināsi ar šo riku darboties, vari pusi no pežas nogriezt vai palielinat līdz nabai...
....°ku! prāta vārdus pauž...:)
Re: Skūšanās
27.08.2009 08:04
Uzskatu, ka sievietei apmatojums intīmās vietās ir nepiedodami, tas liecina par sievietes kultūru, mums taču sevi ir jākopj, tam var lietot veet, nu ne jau skuvekļus.....
Re: Skūšanās
27.08.2009 10:15
...zanīt, cik Tev gadiņu...vēl aitiņas sindroms nav pārgājis???...kultūras esamība nav sinonīms plikai un noraustītai pežai...sevis kopšana nozīmē, pirmkārt, tīrību...un pēc tam - tas jau ir gaumes jautājums...

...labāk lieto bārdasnazi...ar ziloņkaula rokturi...vismaz būs piedzīvojums, ja nolipināsi pežu ar avīzes gabaliņiem sagrieztajās vietās...:)
S.A.
Re: Skūšanās
27.08.2009 11:27
Jā, bet varbūt, ka ir arii intiimai skuushanai taadas putas, kas tos matinjus sagrauj (taapat kaa lieto uz kaajaam taadus, bet negribeetu tos likt intiimajaa vietaa)
Re: Skūšanās
27.08.2009 22:06
Diez kas vēl, kas no dabas dots, nu ir nepiedodami?
Re: Skūšanās
28.08.2009 15:20
,,,

Manuprāt cilvēki izskatītos daudz skaistāki un koptāki ja viņiem nebūtu tā stulbā matainā pumpa uz pleciem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Skūšanās
28.08.2009 15:32
vajag gan tur Veet iesmērēt. It sevišķi, ņemot vērā, kas jams ir par ķīmiju, viena otra varēs kādu laiciņu dzīvot... hmmmm... :) špagatā...
Re: Skūšanās
28.08.2009 16:24
ļoti smieklīgi, bet viens džeks reiz rakstīja, ka visa apetīta pārgāja, kad ieraudzīja to spalvu mudžekli..................
Re: Skūšanās
28.08.2009 16:31
...nu traki, ka džekam tik švaki ar to stāvēšanu, ka viss traucē...
G.G.
Re: Skūšanās
28.08.2009 21:43
Nevajag jau tur visu uz nulliiti skuut. Ljoti daudziem tas tieshi nepatiik!
Galiigi aizaudzis ar nav smuki, pietiek, ka gliiti apliidzina.
Re: Skūšanās
29.08.2009 12:07
es protams atvainojos, ka kārtējo reizi teikšu pret vidēji paustam viedoklim - bet manuprāt daudz labāk izskatās, ja tur ir sakopts! jā, sakopts, nevis noskūts līdz 0. pietam, laikam džeki savas meitenes reti orāli apmierina, ja jau vienalga par apmatojumu, jo bez matiņiem tur, to darīt ir daudzreiz patīkamāk. augšā gan vajag atstāt vismaz mazu strīpiņu, lai nav tuksnesis :)
Re: Skūšanās
29.08.2009 13:34
...galvu glaudiit ar buutu patiikamaak, ja matus noepileetu? ...
Re: Skūšanās
29.08.2009 23:12
bet galvu tu taču nelaizi!
Re: Skūšanās
30.08.2009 14:04
...sliktam pisējam viss traucē...
...ivariņ tātad tomēr laizi gan pežu!!!...un jumpravas , protams, sūkā pimpi...ak ta līdz tam nonācām gan...savādāk te visi nodarbojās tikai ar kunilingu vai minetu...
Re: Skūšanās
30.08.2009 18:46
Re: Skūšanās
31.08.2009 12:53
mady - sauc kā gribi, bet ja tev ar to ir problēmas, tad ir jāārstējas :)
šī ir tīri patīk/nepatīk diskusija - katram sava gaume.
Re: Skūšanās
31.08.2009 14:38
Tieši tāpēc tie kam patīk saka, ka patīk un tie kam nepatīk saka, ka nepatīk...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Skūšanās
31.08.2009 15:22
...ivariņ, kas Tevi tā satrauca, ke lec uz ecēšām???...mēs te mīļi pačalojam, bet Tu šitā te...negribi parunāt ar pstrpistu par šo tēmu, ja Tevi satrauc tas, ka lietas apzīmē īstajos vārdos???

...o, jaunatne...pats saka, ka laiza, un pats sarkst, ja kāds cits to pasaka..:)
Re: Skūšanās
03.09.2009 13:50
Izrādās, šādi jautājumi arī ir :). Ņem un skuj saudzīgi...
Re: Skūšanās
05.09.2009 12:01
...nosvilini ar lodlampu...mazliet pasmirdēs pēc kautas cūkas,bet nekas, laizītājs gan jau pieradīs...
Re: Skūšanās
06.09.2009 18:21
Nesen tēvs stāstīja: viņiem skolotājs skolā pastāstījis, ka vēderā arī gāze rodoties. Daži klasesbiedri bij izdomājuši pārbaudīt, vai tā gāze gāzesplītij arī der? Paņēmuši sērkociņus un rezultātā apsvilinājuši sev spalvas. Pārējie puikas pēc tam ņirdza, jo šie 3 dienas sēdēt nevarēja... :)
Re: Skūšanās
11.09.2009 11:59
biedri, jums šovu, šovu vajadzēja uzrīkot!!!
Ne ta "dziedi ar dakteri", ātrumā prātā nenāk..
Vo, kosmētiskais salons "pie ku!" Realitātes šovs.

Bet par jautājumu neizteikšos. Soc.pētījumu varētu taisīt..katru gadu atkārtojas šīs riesta tēmas. Nez, kā tur ir, vecie kadri, tauta paliek gudrāka vai uz otru pusi?
..........
Re: Skūšanās
22.08.2013 22:19
tatad ar ar vaksacijas plaksnem vislabak?
ragana
Re: Skūšanās
02.09.2013 13:11
atbildes nav, jo nevien/a to vēl nav izgudrojis...
es arī gribētu TUR noskūt līdz 0, bet nevaru saliekties....
Re: Skūšanās
02.09.2013 13:25
iemācies špagatu.

nostājies ar vienu kāju uz grīdas, ar otru pilnīgi gaisā.

izskuj.

maini kājas.

nebūs jāliecas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 11?
Ziņa: