Sex jautājums.. lūdzu palīdziet

Aizsāka Somey 

Sveiki! Es gribētu uzzināt vismaz no interneta kas man jādara,jo nepatīk
iet pie vietējā ginekologa.Runāšu atklāti.
Kad mans puisis ar mani vēlas mīlēties man tas galīgi nepatīk,jo nevaru
izturēt sāpes kas rodas ''ienākot'' manī. Tikai pēc laika,kad loceklis ir
ticis līdz galam sāpes pāriet un var normāli pamīlēties kādu brīdi, bet pēc
tam man čurājot sūrkst... Un mīlējoties ,reti,bet sanāk ka ir sajūta ka
rodas gāzes. un nāk tādi kā burbuļi.. Es tā vairs negribu.. Gribu saprast
kā lai to izbeidz.. ir kādas zāles vai metodes?
Re: Sex jautājums.. lūdzu palīdziet
04.07.2009 01:51
Sāpes "ienākot" var būt. Priekš tam vajag pietiekami ilgu priekšspēli lai pietiekami daudz šķidrums izdalītos. Tāpat arī dzimumakts jāsāk maigi.
Sūrstēšana čurājot ir atsevišķa problēma un var būt par iemeslu ginekologa apmeklēšanai.
Burbuļi rodas no tā, ka mīlējoties vagīnā iekļūst gais. Vispār tas ir pilnīgi normāli bet var mēģināt izvairīties no tā izvēloties pozas kad gurni nav augstāk par pārēji ķermeņa daļu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
gramatikas nazi
Re: Sex jautājums.. lūdzu palīdziet
09.07.2009 03:12
Ku: gaiss rakstās ar diviem "s".
Re: Sex jautājums.. lūdzu palīdziet
09.07.2009 11:15
gramatikas nazi

Paldies par aizrādijumu. Taču autorei tas nez vai palīdzēs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Surstēšana ir no tā, ka locekli mēģina ievadīt sausā makstī, vajag vai nu garāku priekšspēli, vai lubrikantu (var nopirkt aptiekā), vai, lai puisis izmanto siekalas, tas ir patīkamāk par lubrikantu. Izdalījumu izdalīšanos labi stumulē, kad puisis Tevi apmierina ar pirkstiem, vajag paeksperimentēt.
Gaiss (burbuļi) kas nāk no maksts, ar skaņu, ir galīgi normāla parādība un nobriedis, sievieti cienošs vīrietis to saprot un nesmejās vai kā citādi liek justies neērti. Pēc sekssa nogulies uz muguras iebāz 2 pirkstus, tos spiežot uz mugurpusi ar neleilu spiedienu izspied gaisu, vari to darīt gultā vai stāvot tualetē. Tā nav vēdera uzpūšanās, vienkārši tur saiet gaiss, īpāsi tā notiek mīlējoties sunīša pozā.
Re: Sex jautājums.. lūdzu palīdziet
19.08.2009 17:13
...nepareizi lietots vārds - mīlēties...te būtu vietā nopisties, nopuļķēties, nodrāzties, noġrūsties, iecirst ar gaļas cirvi, drātēties utt.utt...

...esmu nodzīvojis līdz 94...nea, 95 gadiem...un visu laiku uzjautrinos par šiem te tizlajiem jautājumiem - kas jādara, lai nečīkstētu un nesāktu degt sprīdi zem jostasvietas ...nja...ziņkāre knieš, vai tiešām indivīdi, kuri nolēmuši sabīdīt vēderus kopā, to dara intereses dzīti, vai tomēr starp tiem ir kāda jūtu ķīmija...jeb divkājainie kustoņi palikusi tik debīli, ka nespēj ieraudzīt zīmes, kuras rumpis sniedz...ja kādi vīlē pa sauso, tas nozīmē - man tas pisējs vai pisamā ir pie dirsas!!!
Re: Sex jautājums.. lūdzu palīdziet
07.09.2009 10:33
johaidii.... sitaa palaist muti..... :D
Re: Sex jautājums.. lūdzu palīdziet
07.09.2009 20:32
...kleo, mēģini argumentēti iebilst...un pie tam izsakot savus argumentus medicīniskos terminos...:)
madcynics.....
tu gadiijumaa neesi karojis 41.g.
tu veel vareetu pateikt( sisties pistes tas nav greks tas ir mileestiibas speeks taa nav beerna dzemdeesana ta ir pimpja bendeesana)
seit cilveeks izklaasta savu probleemu,un grib dabuut atbildes,vaij arii konsultaaciju,
a tu uz reiz nodirs........
zini tadus kaa tevi ir jaasit...
un SAAPIIGI....
tev gadiiijumaaa pasam nav probleemas.........
mad uzjautrinās
Re: Sex jautājums.. lūdzu palīdziet
11.09.2009 10:19
...redz, cienījamais mitrais, normāla dzimimakta, ja tas ir abpusēji gribēts, priekšspēles laikā izdalās pietiekami daudz Tevis..ereģēts dzimimloceklis pisējam vai paplestas kājas pismajai (atvaino, citādi šos te grūti nosaukt) nenozīmē, ka abi ir gatavi veikt šo jauko nadarbi...99% gadījumu āzim, kuram stāv, nav sajēgas, ka pilnu kaifu šajā lietā var noķert tikai tad,ja ir pietiekami daudz izdalījies Tu, jo tas nozīmē, ka receptori, kuri atbild par kaifu, ir GATAVAI saņemt visu, ko sniedz koituss un ,savukārt, šo te visu informācijas gūzmu nosūtīt uz smadzenēm, lai mehāniskās frikcijas pārvērstos par NIRVāNU...
...bet tā kā dabīgā Tevis šaja procesā nav, ir tikai mākslīgais Tu, ko drāzēji smērē biezā kārtā, dzimumakts bieži vien beidzas ar ejakulāciju pisējam, sūrstošu kājstarpi un orgasma izpalikšanu sievieteii...

...Mitrais...:)...nu gan niks...Tu domāji lubrikants???
anonims
Re: Sex jautājums.. lūdzu palīdziet
27.05.2010 22:14
man tada problema man 18 gadi ar sexu nodarbojos neipasi biezi bet reizi nedela to4na un man ir tada problema mani neuzbudina vienaudzes bet gan kadas ap 30 gadiem sievietes !! ko lai dara lai tas parietu un vai kadam ar ir tada problema?? taga ar satiekos ar 27 gadus vecu sievieti milestiba ir bet ta4 nevar but kopa ar vinju jo bail par to ko vecaki teiktu =(( palidzat ludzu pasam ar pieriebies skatities uz gados vecakam sievietem =(( nodarbojos ar sexu ar 19 gadigu meiteni nau tik lies uzbudinajums man un kaif ka mileties ar vecakam sievietem man nezeligi gribas mainities kads var palidzet =( ???
Re: Sex jautājums.. lūdzu palīdziet
28.05.2010 07:58
Varbūt nevajag saspringt uz šo lietu. Ja izdodies, izdosies. Ja nē, tad nē. 9 gadi vecāka, nav liela starpība. Un sekso tā 27 gadīgā droši vien daudz labāk kā 19 gadīgā. Un vēl daudz citus labumus var no tām attiecībām gūt... Galvenais lai mīlestība būtu... A vecākus var pamazām pieradināt pie domas... Galu galā Tev tak ar viņu būs jādzīvo, nevis vecākiem... Un vecāki var būt gluži apmierināti par to, ka sieviete nebūs vieglprātīga jauniete... Tā gadu starpība ar laiku paliks nemanāma...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 28.05.2010 08:02 by ku!.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 4?
Ziņa: