par sievieshu orgasmu

Aizsāka beibe 

beibe
par sievieshu orgasmu
20.09.2009 16:59
ir sexa partneris jau gadu, bet veljoprojam nevaru iegut orgasmu. itkaa viss forshi, patikami, bet gribu arii pashu orgasmu. vai tas, ka abas olnicas ir cistas varetu to ietekmet? citas ginekologjiskas problemas itkaa nav.
Re: par sievieshu orgasmu
20.09.2009 22:03
problēmas ir tavā galvā un/vai vīrieša vēlmē tevi apmierināt
slikts drāzējs tev patrāpijies
zemene
Re: par sievieshu orgasmu
12.11.2009 22:29
vins tiesam nemak tevi apmierinat,esmu saskarusies ar so problemu un pirms daziem gadiniem loti par to pardzivoju,domaju,ka neesmu normala,lidz sapratu un sajutu ,kaa sasniegt orgasmu,lai gan ne vienmer viriesus tas interesee:( varbut sievietes var padalities,vai tad patiesam ir taa,ka lielakai dalai sieviesu orgasms ir tikai no vaginalaa seksa?man nav,vajadzigas vel sadas tadas papildus darbibas,un briziem vienalga uznak saubas par to,vai es tiesam tada esmu viena no retajam?
Nopērciet pēdējo žurnālu "Santa", tur ir vesels raksts par sieviešu orgasmu. Un izrādās, ka jaunas, nedzemdējušas sievietes orgasmu kā tādu nemaz nevar izjust, to tīri fizioloģiski sieviete var izjust tikai pēc dzemdībām.
mad smīkņādams
Re: par sievieshu orgasmu
12.11.2009 23:34
...slima suņa murgi sarakstīti tajā santā...
Re: par sievieshu orgasmu
13.11.2009 10:11
...i kursh taas muljkjiibas tur sarakstiijis? ...
Re: par sievieshu orgasmu
13.11.2009 11:57
...komatiņ, atzīsties,Tev orgasmi ir vai nav???
Re: par sievieshu orgasmu
13.11.2009 12:41
...vislaik domaaju, ka ir, bet izraadiijaas taa ir astma :((( ...
Re: par sievieshu orgasmu
13.11.2009 13:28
...pavisam čābiski...neesi mēginājusi verbālo seksu???...mož palīdzēs...:)
Re: par sievieshu orgasmu
13.11.2009 13:31
... a verbaalo caureju taa dabuut nevar? (( ...
mad smīkņādams
Re: par sievieshu orgasmu
13.11.2009 16:01
...hmm...neesmu saskāries ar šādu iznākumu...bet laikam jau var...:)
Tiesam reciga diskusija!!!!!!!!! Verbaalo vai neverbaloo , varbut analoo.Domaju viss no veca atkariigs. Labi ka man viss ok ar to.Tikai del tie sexiem man citas schaises!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 7?
Ziņa: