Rets sekss

Aizsāka Pupsiks 

Pupsiks
Rets sekss
21.09.2009 22:43
Vai kautkas slikts var notikt organismam, ja sievietei ir vidēji 1-2 reizes mēnesī sekss? (bez priekšspēles un orgasma)
Vīrs pagadījies neatsaucīgs un pa kreisi arī nav noskaņojuma iet. Man ap 30.
Re: Rets sekss
22.09.2009 07:35
Domāju, ka neapmierinātība augs augumā un kaut kādā ziņā izpaudīsies.
Pupsiks
Re: Rets sekss
22.09.2009 10:55
Un ko tad lai iesāk? Problēma jau izskatās tikai ir un būs man...vīram viss apmierina.
Re: Rets sekss
22.09.2009 10:57
to pašu, ko citas dara šādos gadijumos: meklē citu vīru... banāli, bet ko te var ieteikt?
Pupsiks
Re: Rets sekss
22.09.2009 11:05
Ja būtu tik vienkārši...bērniem paskaidrot kāpēc mamma jūk prātā, ja pārējiem viss labi.
Varbūt ir kādas zāles lai arī man sekss nebūtu vajadzīgs?
Re: Rets sekss
22.09.2009 11:16
protams, ka nav vienkārši, bet Tu tāpēc gribi sevi "sterilizēt"? mēģini runāt, kad viņam puslīdz oma. ja nekas nesanāks ilgstošā laika posma, sāksi slimot, ne tikai jukt prātā...
Pupsiks
Re: Rets sekss
22.09.2009 11:32
Bet viņš no manis nešķirsies 100%. Un cik reizes es par to runāju, tik vienmēr ir atrunas, ka mani tas tik vien interesē.
Un slimot man pavisam negribas, tikai žēl ka pašai dzīves labākie gadi paiet dzīvojot neapmierinātai.
Laikam jāiemācās samierināties un pieņemt to kā pārbaudījumu šajā dzīvē, ar cerību ka vismaz bērni savā dzīvē būs laimīgi.
Re: Rets sekss
22.09.2009 11:59
jā, jā, pieņem gan to kā tā kunga uzliktu sodu... i kur izlēmi, ka bērni no šitā neietekmējas? Ja Tev ir meita, viņa arī tieši par 100% nolems, ka mazohisms ir cienījami...
madcynics smīkņādams
Re: Rets sekss
22.09.2009 20:53
...vienīgā izeja - mīļākais...cita ceļa nevaid...
Re: Rets sekss
22.09.2009 21:35
... no reta seksa neviens nav saslimis... no sūdīga gan visādi var sanākt...
Ausma_x
Re: Rets sekss
23.09.2009 07:55
Tā nav tikai Tava problēma, arī man tā ir, un domāju, ka vēl daudzām sievietēm, kurām vispār nav seksa... Teorētiski sievietei vienmēr pietrūks, jo vīriešu uz pasaules ir 2x vairāk, un tas ka esi precējusies vēl nenozīmē ka viņš ir tikai tavs...diemžēl..
Tu jautāji, kas var notikt organismam? Nu pavisam vienkārši - frigiditāte. Jo ikkatram mūsu ķermeņa orgānam ir jādarbojas un jāveic savas funkcijas. Ja kāds no orgāniem netiek nodarbināts, tas atrofējas... Skumji, bet es jau izjūtu šis sekas...
Manuprāt, ar steigu jāstājas kādā klubiņā, jāsāk dzīvot sev, un ar pilnu krūti... Ja vēlies, varam to darīt kopīgi :)
madcynics smīkņādams
Re: Rets sekss
23.09.2009 08:33
...lūk,lūk...un tad neapmierinātās kazas ietriec savās meitās, domu, ka visi vīrieši cūkas, ka sekss kā tāds ir kkas ne pārāki labs, deli pieņem dzīves modeli, ka sieviete ir tika čību un zupas telēķa pienesēja...ak jā,arī bezmaksas putekļusūcējs...un tas viss pašām nedapistajām kazām liekas normāli...makramē un tamborēšanas pulciņš...nja...

...iegādājaties vibratorus un citus pričendāļus un padarbojieties gulētejot,vīram lasot vakara caitungu...neticu,ka šī nodarbe neuzraus mazprātīgajam pimpi gaisā...:)
Re: Rets sekss
23.09.2009 09:51
dzīvošana sev tad būs tas klubiņš?

pat ja vīriešu 10x mazāk būtu, vajag domāt par "biznesa plānu"...

un neviens nav saslimis aiz to, ka viņš nekad nedabū? īīīī... es nu nepiekristu.
Re: Rets sekss
23.09.2009 10:46
..jamaa jau neteica, ka biezhums vinju neapmierina, tik, ka kvalitaate... ja biezhums pashai ir OK, tad 2x meenesii ir OK...
elodeja
Re: Rets sekss
23.09.2009 11:28
Man arī reti bija un domāju ,ka tas ir normāli ,ka tas ir no darba ,sadzīves ,bet izrādījās ,ka vīram jau ilgu laiku ir mīļākā .Kaut gan nekas par to neliecināja,nedēļā vai divās vienu reizi sekss ,tikai kaut kā bieži aplipu ar vagīnas sēnīti un gardenellām !Paskaties vērīgāk .
Pupsiks
Re: Rets sekss
23.09.2009 12:05
Nu neticu gan, ka ir iespējama mīļākā...jo viņš priekšspēli, atseviš;kus seksa veidus tāpat kā orālo seksu neatdzīst. Un piem. es sev tādu par mīļāko neizvēlētos, jo ja ir labi, tad tikai viņam, ne otram.
Secinājums: Tāpēc nekad nevajag precēties ar savu pirmo vīrieti...:( kamēr neuzzini kāds ir sekss ar viņu.
mad smīkņādams
Re: Rets sekss
24.09.2009 18:55
...atnāca, iesprauda, izgāza spermu, nozvēlās...nja...
...pupsik, meklē ar steigu mīļāko...:)
Re: Rets sekss
27.09.2009 21:04
mads jau piesakās ;)
bet jā, izklausās, ka ja gribi saglabāt ģimeni un vēl seksu dabūt, tad bez laba mīļākā neiztikt.... gan jau neesi tāds sausiņš, ka neviens vecis uz tevi neskatās.

par vīru gan žēl...
mad smīkņādams
Re: Rets sekss
28.09.2009 16:00
...mani vēl ir jānopelna...
mad smīkņādams
Re: Rets sekss
28.09.2009 16:01
...par ko vīru žēlot???...
varbut tavs vecis ir ikdienas alus iedzerajs bez noteikta merkja dzive, ar dzivi neapmierinats un milzigs pohujists par visu? cik vinjam gadu? varbut vinja testosterona limenis ir krietni zems... lai pamegina injecet testoterona enantatu 250mg nedeljaa... pec 2 nedeljam saks just gribuli un atceresies ko nozimeja " pa īstam stavoshs pimpis"
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 23?
Ziņa: