Pārtraukts dzimumakts

Aizsāka Virietis labakajos gados 

Virietis labakajos gados
Pārtraukts dzimumakts
13.10.2009 00:13
Labdien!
Vai varētu lūdzu iegūt informāciju ar ko "draud" pārtraukts dzimumakts (precīzāk ejakulācija ārpus maksts) kā ilgstoša (2gadi) izsargāšanās metode?
Mums nav bail, ka būs grūtniecība, bet nav arī jāsteidzas.
Sieva lasījusi, ka tas vīrietim laikam esot kaitīgi, bet konkrēti nezin.
Pats jūtos OK, bet liekas, ka ar laiku ejakulācija notiek vēlāk. (Tas tikpat labi varbūt arī pluss :))

Nu tad tradicionālais jautājums Dakterim - cik vēl atlicis :)) ?

Paldies!
Vlg
Re: Pārtraukts dzimumakts
13.10.2009 16:16
manuprāt pilnīgi nav starpības.
tas, ka ejakulācija notiek vēlāk var būt saistīts ar vecuma izmaiņām, stresiem, ēšanu un uzturu.

p.s. dakteris neesmu :)
Re: Pārtraukts dzimumakts
13.10.2009 20:34
tā cūkājoties vispār var pazust. sliktākā gadījumā. var sākt rasties problēmas ar prostātu. var sākties psihosomātiski traucējumi.
Re: Pārtraukts dzimumakts
14.10.2009 09:20
nu tagad viņam toč sāksies problēmas :)
Virietis labakajos gados
Re: Pārtraukts dzimumakts
14.10.2009 09:37
Paldies par viedokļiem!

pastudēju vēl un izskatās, ka nopietnas problēmas ar prostatu sākas tad, ja ejakulācija tiek "nostopēta".
Mūsu gadījums tas īsti nav. Vnk visu laiku jāpiedomā, vai nav "jāvelk ārā".
Citas kontracepcijas metodes arī īsti nav OK.
Man "nestāv" uz prezervatīviem, bet Viņai tabletes rīt ir vēl nedabiskāk. Spirāles procedūras nepatīkamas un ierobežo uz ilgu laiku - ja nu atkal bēbi sagribas.

Bet nu, AAM, - sabaidīji - varbūt nobriedīšu aiziet iepazīties ar urologu... kā nekā 40 gadi man tuvāk nekā 25
meičuks
Re: Pārtraukts dzimumakts
19.11.2009 19:04
Man ar šo vīrieti, nu jau pusotrs gads, ir tikai pārtrauktais dzimumakts, un viņam tulīt, tulīt būs 40. Nekādas problēmas ar prostatu viņam nav, jā dzimumakts mums ir samērā ilgs, bet man tas ļoti patīk, jo nēsmu no tām sievietēm, kurām pietiek ar 20min. Viņš arī kaut kur, kaut ko lasījis, ka tas īsti labi nēsot, ka kaitējot viņa veselībai, bet konkrēti kā un kāpēc nav skaidrs. Savkārt, es nēsmu gatava dzert hormonālās tabletes vai likt spirāli, vienīgā alternatīva, ko apsveram ir prezervatīvs, lai gan ne viņam, ne man pr. nepatīk.
Re: Pārtraukts dzimumakts
19.11.2009 19:28
...nja nēsmu...kā man tas patīk...bet drāzties naska...:)
meičuks
Re: Pārtraukts dzimumakts
16.12.2009 19:30
pieņemu (madcynics), ka Tavs komentārs bija manā adresē...Nu tad mana atbilde Tev...jā, sekss man patīk, un jo īpaši ar manu vīrieti, kurš ir mīļš, uzmanīgs un labs. Tev nāk smīns par to, ka es kā sieviete nevēlos, ka manu organismu piesārņo hormonālās tabletes, vai tiek pakļauts spirālei, ko starpcitu, drīks likt sievietēm, kas ir dzemdējušas...nu, es vēl nēsmu dzemdējusi. Nav tā, ka man vienalga mana vīrieša veselība vai tas, paliekam mēs stāvoklī vai nē, vienkārši šis izsargāšanās veids mūs abus (mani un manu vīrieti) apmierina.
mad smīkņādams
Re: Pārtraukts dzimumakts
16.12.2009 22:37
...smīkņāju par "nēsmu"...laikam Tu raksti ari "tolete"???....

...mīlējies vesela...:)
kas tad te kads pareizrakstibas portals ,ka visi seit piekasas par drukas kludam.nav tak latviesu valodas eksamens.murgs kaut kads. kur nevajag piesieties un atbildet tur visi naski ,bet kur prasas atbildes par temu tur neviens ne ko nejedz.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 8?
Ziņa: