mazo kaunuma lupu samazinasana

Aizsāka Liina 

mazo kaunuma lupu samazinasana
04.11.2009 17:44
Sakiet, lūdzu, kur VISLĒTĀK var veikt šādu operāciju? Esmu dzirdējusi, ka ir iespējams pie ginekologa. Varbūt varat kādu ieteikt? Lūdzu, izpalīdziet..
mad uzjautinās
Re: mazo kaunuma lupu samazinasana
04.11.2009 22:16
...kārtējā no trīsriteņu ratiņiem...
nu vai zini
Re: mazo kaunuma lupu samazinasana
04.11.2009 22:53
mad, a tu pameegjini iedomaaties, kaa tas ir katru dienu staigaat ar kaut ko, kas maisaas. un kad ir lielaaki izdaliijumi, tad pavisam forshi, va ne? tu tik pa vienu domaa, a par sievietes pashas labsajuutu nemaz neiedomaajies. fui.
Re: mazo kaunuma lupu samazinasana
05.11.2009 09:06
...es zinu....un ku! zina...un mateuss zina...un visi džeki zina, kā ir, ka kkas maisās pa kājām...:)

...par visu parejo???...ir tāda lieta, kā personīgā higiēna...tas pirmais...otrais - nedrāzties ar ko pagadās un kur pagadās...tad arī problēmas tiks novestas līdz minimumam...
nu vai zini
Re: mazo kaunuma lupu samazinasana
05.11.2009 20:26
Visu gan tu zini, mad, be to, kas tur notiek sievietei, piemeeram, gruutnieciibas laikaa, tomeer laikam nezini. Personiigaa higieena tur nje pri chom.
Un kursh te vispaar runaaja par draashanos pa labi un pa kreisi?
Re: mazo kaunuma lupu samazinasana
05.11.2009 21:15
http://www.mondolabia.com/home.php

par-pa labi un pa kreisi...uzmanīgi izlasi manu otrais - utt, utt...

...aiz kam ļauži neprot lasīt???...
nu vai zini
Re: mazo kaunuma lupu samazinasana
07.11.2009 00:40
Pasham jau arii ar to lasiishanu taa ne paaraak. Mal tik savu maljamo un liec linkus uz to, kas patiik tev. Bet tas ir vieniigi tavs subjektiivais viedoklis...
Re: mazo kaunuma lupu samazinasana
07.11.2009 09:25
...mans un vēl veselas buntītes ļaužu...:)
...un vēl...protams, ka subjektīvs viedoklis...vai tad Tavs ir tas objektīvais???...jab arī tikai Tavs uzskats...nja...
Re: mazo kaunuma lupu samazinasana
08.11.2009 20:16
muaaahahaha, ierēcu par madcynika traucējošo problēmu... vot jā, aptuveni 50% pasaules iedzīvotāju starp kājām VISU LAIKU "kaut kas" "traucē" un neesmu dzirdējis, ka kāds gribētu to ārstēt, drīzāk otrādāk - palielināt "problēmu" :)))
Liina, sameklee "Veseliibas centra 4" maajas lapu, tur ir taada plastikas kirurge Evija Rodke, vina loti veiksmiigi visas sitaas kaunuma luupu samazinaasanas lietinas operee. Cik maksaa gan nepateikshu, intereseejies pie vinas pashas.
sieviņai veica šo operāciju ginekologs un nav nevainas lielās klīnikas prasa baigās naudas
Re: mazo kaunuma lupu samazinasana
19.11.2009 18:08
es13 - pie kura ginekologa viņa veica šo operāciju? Varētu, lūdzu, pateikt vārdu, uzvārdu? Un cik izmaksāja?
Paldies :)
smukuliite
Re: mazo kaunuma lupu samazinasana
20.11.2009 10:42
Man dr. J. Ģīlis šo oparāciju veica pirms 2 gadiem, toreiz gan kopā ar vēdera plastiku, tapēc man grūti izburtot cik tieši kaunumu lūpu operācija maksāja, to noteikti var apskatīt viņa mājāslapā, bet ieguvums ir liels, esmu ļoti apmierināta, un dakters bija ļoti rūpīgs un profesionāls!
raksti privāti uz tilla4@gmail.com tad varēšu sīkāk apstāstīt
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 11?
Ziņa: