Anālais sexs.

Aizsāka Būšu vesela 

Būšu vesela
Anālais sexs.
16.12.2009 17:22
Vai seksa laikā var inficēties,ja lieto gan dupsi,gan vāveri?
meičuks
Re: Anālais sexs.
17.12.2009 19:07
ārsti saka, ka noteikti jāmaina prezervatīvi (tā esmu lasījusi), jo pastāvot inficēšanās iespēja, to arī nenoliedzu, jo mikrofloras un mikroorganismi, man liekas, katrā vietā atšķiras. Bet...mēs, es ar savu partneri, šajā ziņā ļoti grēkojam, jo mīlējamies bez prezervatīva, vispār, un jā, seksa laikā ir gan anālais, gan vaginālais sekss. Lai gan nēsmu ārsts, bet vadoties no savas pašsajūtas man liekas, ka nekādas infekcijas nēsmu dabūjusi.
Bet par par, ko saka ārstri un sabiedrība kopumā, var lasīt intenetā, ir ļoti daudz rakstu. Saku uzreiz, sabiedrība ir ļoti negatīvi noskaņota.
Re: Anālais sexs.
20.12.2009 19:02
nekas near but pretigaks un netiraks par analo sexu.ka var caur sapem gut baudu nesaprotu ,bet esmu meginajusi un man tas liekas pretigi.
Re: Anālais sexs.
20.12.2009 19:20
Hmm? Citiem lielākā bauda ir tā, ko iegūst caur sāpēm :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Anālais sexs.
20.12.2009 19:49
laikam gan.bet vai tas nesaucas jau sado mazo?:)
Re: Anālais sexs.
20.12.2009 19:51
Saucās mazohisms bet kur ir problēma ja cilvēkam patīk. Pat sagādā baudu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Anālais sexs.
20.12.2009 19:57
nav problemu slimie izklaidejas ka grib!:)
pfff
Re: Anālais sexs.
21.12.2009 09:39
Ja anālais ir slimniekiem, orālais nav? :)
Re: Anālais sexs.
21.12.2009 16:15
cik zinu oralais sapes nesagada.:)
meičuks
Re: Anālais sexs.
21.12.2009 19:11
Zina!

Anālais (an.) sekss nav tikai sāpes. Arī sievietes an. seksa laikā var gūt tiešām ļoti lielu baudu, viss atkarīgs no sievietes un viņas vīrieša. Taču zināms, ka arī vaginālais sekss var būt sāpīgs un nepatīkams, arī orālā seksa laikā var gadīties nodarīt sāpes kā partnerim, tā partnerei.
Mana pirmā an. seksa pieredze arī bija ļoti nepatīkama, prieka bija maz, taču tagad, pēc daudziem gadiem esmu satikusi tiesām foršu vīrieti, kas pirmkārt, ir brīvs no aizspriedumiem, otrkārt, viņš manī ieklausās un treškārt, mums ir lieliska seksa saskaņa.
Nevienu negribu pārliecināt, zinu, ka tas nestrādā, un tas nav vajadzīgs. Bet tiem, kas saka, ka an. sekss ir kaut kas pretīgs, ka tas ir vīriešu egoisms un pofigisms pret sievieti, un to, ka an. sekss sievietei neko nedod, kā tikai sāpes, es saku ka tā nav.
Re: Anālais sexs.
21.12.2009 23:24
Arī orālais ir relatīva lieta - ir tāds, ka puņķi un asaras šķist un vemšanas refleks tiek izsaukts... un starp situ, kad tur aiz matiem tad arī ir sāpīgi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Anālais sexs.
21.12.2009 23:41
...nu, ku!, tu gan dod...:)
Re: Anālais sexs.
21.12.2009 23:52
Es vnk gribēju drusku oponēt tautas viedoklim par to, ka orālais nav sāpīgs... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 21.12.2009 23:52 by ku!.
Re: Anālais sexs.
22.12.2009 09:28
ku! es nezinu kas tevi tur aiz matiem orala sexa laika un pless vinus cik es zinu man matus neviens nav plesis,bet es nu nestelletu savu analo atveri periodiski vai katru dienu taja kads stutetu savu strunki un vins no ta gut tik baudu ,jo caurums sauraks un nav izlurkats ,bet es sapes.nu ne es palieku pie sava uzskata ,ka analais ir netirs pretigs un spaju pilns.ne ka patikama un baudu gustama tur nav tik vienigi sadomazohisstiem.
Re: Anālais sexs.
22.12.2009 13:55
zina

Nemaz neteicu, ka Tev būtu jāmaina savs viedoklis. Tas ko es teicu, bija diskusijas bagātināšanai :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Anālais sexs.
22.12.2009 14:08
labi labi.
2 zina
Re: Anālais sexs.
29.12.2009 21:31
tu maz to cūkcaurumu kaut reizi mazgā ka viņš tev ir tik netīrs? vajag mzgāties tad neliksies netīrs.

ja tev liekas ka tas ir sāpīgi, tad pati vainīga, nevajag sarauties čokurā kā ezim un domāt - tūlīt tas daikts dragās kā tvaika āmurs un taaaaaaaa sāaaaaapeeeeeesss. atslābināties vajag un partneri piebremzēt.
mad smikņādams
Re: Anālais sexs.
31.12.2009 14:30
...jobvašmantelīt, zinka kārtejo reizi uzjautrināja...kas tad tevi ta drāzis, ka prieka nesejam un baudas devējam esi pielipinajusi apzīmējumu - struņķis???...un kur nu vēl par savu pežu tā atsaucies - izļurkāta...vai't tad tik slikti ir ar Tevi, sniegpulkstenīt saulainā...:)
Re: Anālais sexs.
06.01.2010 12:54
nu es arī nevaru piekrist,ka anālais sekss būtu sāpīgs,. orgasms vispār tad liekas trīškāršs. es to gribētu biežāk,bet vīrs saka,ka īpaša kaifa viņam no tā nav. mīlēt sievieti, ko mīli, dupsī tomēr ir kaut kas cits,kā to darīt fantāzijās ar sievieti bez saistībām:).
Re: Anālais sexs.
07.01.2010 16:16
viedokli dalas un es saku ka nelautu drazst sevi periodiski dirsa tad panem suni un cuka vala.2zina man tas caurums tiraks par tavu muti tici man.
Re: Anālais sexs.
07.01.2010 17:11
var sachakaret maksts mikrofloru. Vai nu analais vai vaginalas - jaizvelas! Izeja: no sakuma vaginaali tad pariet uz anaalo....bet ne otradi!
2 zina
Re: Anālais sexs.
21.01.2010 15:15
zina Rakstīja:
-------------------------------------------------------
2zina man tas caurums tiraks par tavu muti tici man.

tik kur tas pretīgums rodas?
zīlīte aiz loga
Re: Anālais sexs.
22.01.2010 19:18
Vai tiešām anālā sexa tēma ir 30 reizes svarīgāka un aktuālāka par holesterīnu, ja nav neviena kas atbild un pat neinteresē apskatīt jautājumu :(Skumīgi, ka tik izvirtusi tauta.
Varbūt 'zem šīs te'mas varu kkādam pajautāt. vai spirāle mirēna var ietekmēt holesterīna līmeni asinīs?
zina
Re: Anālais sexs.
22.01.2010 19:35
Nu redzat si tema laikam ir aktualaka, jo izradas ka daudzi ar to nodarbojas gandriz katrs vai katrs otrais tapec apspriez un zinataji seit daudz ,bet par holesterinu un tiesam nopietnu temu laikam zinasanu nav ,ja jums neviens neatbild.vai tad vieglak nav jautat arstam?
opaa
Re: Anālais sexs.
24.01.2010 19:21
zina, no kurienes taada agresija? tev nav vienalga, ko citi dara maajaas? kas tu taada esi vispaar, lai kaut ko te paarmestu, ka anaalais sekss ir slimikjiem. tik tieshaam mazgaa biezhaak dupsi un neliksies vinjsh tev tik netiirs, kaa pashlaik.
un starpcitu tas jau nu galigi nav nosleepums, ka mute cilveekam ir "visnetiiraakaa" - pat tavaa tiiribas pereeklii ir vairaak bakteeriju nekaa nedeelju nemazgaatam vecim kaajstarpee :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 6?
Ziņa: