sapes pec aborta

Aizsāka maakoniic 

sapes pec aborta
25.01.2010 15:35
Sveiki! Pirms piecam dienam tika veikts aborts 6.grutniecibas nedela. Proceduru veicu Vacija, par cik sobrid esmu seit :) Pirmaja diena mazliet pasapeja, bet tirisanas bija minimala, otraja diena jau beidzas. Aborta diena pec arsta nozimejuma saku lietot kontracepcijas tabletes. Par cik man sobrid nav iespejas tikt pie kada LV arsta, un Vacija pagaidam nav apdrosinasanas un apmeklejums izmaksa 50 eiro, tad domaju, ka varbut seit varesu rast dazas atbildes uz jautajumiem. Pirmkart, vai tas ir normali, ka bija tik isa tirisanas? 2009.gada septembri bija spontanais aborts 11.nedela, tad man tirijas gandriz 3 nedelas. Otrkart, vakar un sodien ir tadas velkosas sapes vedera lejas dala, ne loti specigas, bet jutamas un tas turpinas visas dienas garuma, un izdalijumi ir dzeltenbalti, tadi ka staipigi, ka skidrs krems :) Attieciba par infekcijam esmu 100% parliecinata, ka man viss ir tirs. Izdalijumi bez smakas. Piena sene ar neizskatas, ka butu, jo tad tie izdalijumi ir graudainaki. Varbut kads var palidzet ar padomu? Kam japievers uzmaniba un kas ir normali?
Re: sapes pec aborta
27.01.2010 19:47
normāli ir tad ja bērniņu saglabā!
nu nevajag
Re: sapes pec aborta
28.01.2010 10:51
normāli ir tad, ja bērniņam spēj nodrošināt atbilstošus dzīves apstākļus, lai tas varētu pareizi augt un attīstīties sev labvēlīgā vidē. ja jebkādu iemeslu dēļ tas nav iespējams, tad aborts ir labākais risinājums.
Re: sapes pec aborta
28.01.2010 11:15
Labāk gan ir aizdoties pie ārsta, jo vienmēr var būt kādas kompilkācijas pēc jebkuras ķirurģiskas iejaukšanās! Ja tomēr veselība tev ir dārga, tad tie 50Eur nebūs šķērslis...
Re: sapes pec aborta
29.01.2010 19:00
kā tu zini ka konkrētā situācijā nevar nodrošināt piemērotus apstākļus. un ja jau kāds bērniņš ir un nevar nodrošināt vai tad vajag uz reiz nogalināt. aborts ir slepkavība. jo bērniņam jau 21 dienā pēc apaugļošnās jau pukst sirsniņa.
nu nevajag
Re: sapes pec aborta
31.01.2010 18:06
aam - kā tu zini, ka var nodrošināt piemērotus apstākļus? ja sieviete ir veikusi abortu tad tas ir VIŅAS lēmums un tev nebūs tukši ļurināt un mēģināt radīt sirdsapziņas pārmetumus. katram ir sava dzīve un nejaucies citu dzīvēs. labāk aborts nekā pēctam staigā nošmurgulējušies bērni pa ielām, pusapģērbti, skolā līdzi nekam netiek, jo mājās ir tāda spriedze, ka pietiek visam. ja tu spēj dot saviem bērniem visu, kas tiem ir nepieciešams un vēl pa virsu, tad ļoti tevi apsveicu! būtu pamācījusi citus kā to vislabāk darīt, nevis bļaustījusies par to cik aborti nepareizi. un ja nu gadījumā tev vēl nav bērnu, tad lūdzu vispār neko vairs neraksti par šo tēmu NEKAD!
Re: sapes pec aborta
31.01.2010 19:09
laikam uzsitu tev pašai sirdsapziņas pārmetumus. kāds varbūt izlasot aizdomāsies un neveiks slepkavību. plānotos un gaidītos bērniņus neviens nenogalina.
nu nevajag
Re: sapes pec aborta
01.02.2010 22:06
izklausās, ka tev dzīvē seksa daudzums būs līdzvērtīgs bērnu skaitam :)
Re: sapes pec aborta
02.02.2010 19:00
ne jau pēc katra dzimumakta rodas bērniņi!
Re: sapes pec aborta
03.04.2010 00:26
ja jau ir nauda,lai veiktu abortus un ietu uz pienemsanam pa 50 eiro, tad buus arii, lai berninju uzturetu! un vel pie tam Vacija dzivo, neticu, ka nav naudinjas... :/
Ieejat google attelos un paskataties tas bildes, kaa tas mazais cilvecins ir izvilkts ara pa gabaliem, rokas, kajas, galvinja... ;( nu kaa var ar SAVAS miesas augli taa izdariities... es nesaprotu. Manai mammai oma ari lika taisit abortu, kad vinja bija ar mani stavokli, bet paldies dievam vinja spitejas preti un dzemdeja mani, tagad oma pati mani tik ljoti miil un nesaprot, kaa TAD vareja kaut ko tadu likt dariit savai meitai. Es tagad macos par arstu pati un esmu tiesam gudra un skaista meitene, es nezinu kaa buutu, ja manis nebuutu un arii manu braalju...

Ticiet man, kaut ari liekas, ka nevares to berninju "pavilkt" materiala zinja, tomer to visu var izdarit, ja GRIB, un kad tas berns izaugs, jus busiet laimigi, ka izaudzinajat vinju par labu cilveku un vispar busiet laimigi par to, ka vins IR, ka ir kads,kas par jums interesejas un par ko ari jums pasam ir domat un uztraukties. Man ir mazins bralitis (3 gadi) un vins man ir tik miiljs, es nevaru iedomaties, ja ar vinju kas notiktu, es nojugtos, kur nu vel kads vinju vilktu ara ar kkadu dzelzs verkji pa gabaliem un pec tam vnk izmestu pleves maisa un uz miskasti... Tas ir .... ;(;(;(

Ok, es jau aizravos, bet nu katra zinja, es nesaprotu cilvekus, kas ir tik vaaji un dara tos abortus, taa ir SLEPKAVIIBA (veel pie tam sava beerna).
Re: sapes pec aborta
31.07.2010 19:15
kurš saklausīja maakoniic jautājumu? aam un kmk neko jaunu nepateica... ne jau visās dzīves jomās noteicošais ir nauda. domāju,ka nav cilvēku bez grēka,lai nosodītu citu rīcību. katrs ir tiesīgs pieņemt pats savus lēmumus. tas,ko viņam ir maksājis katrs lēmums, ir jau cits jautājums. ar savu skaļo brēkšanu par nedzimušā bērniņa slepkavību tāpat viņu neatgriezīsiet!
Re: sapes pec aborta
25.10.2010 22:57
Un šitā nosodīšana..
Es vienmēr esmu bijusi tāda, kas nosada abortus.. līdz pati nenonācu situācijā,kad vienkārši bija par to jaizķirās...!!!! Tāpēc nespļauj akā, nu kuras vari kādreiz arī pati dzert!!!
Izsargāties protu, to vienmēr esmu darījusi.. BET.. tad pavisam negaidīti.. pat bez sēklas noplūdes makstī.. ES PALIKU STĀVOKLĪ!!!
Bez darba, gadu nelegāli pirms tam strādājot.. bez normālām mājām.. bez vīrieša pie sāniem (kurš novērsās arī uzzinot šos jaunumus)....
Domāt vajag, pirms runāt... principiālistes atradušās!!! Katrai darbībai ir savs iemesls, situācija... tapēc nevajag kādu nosodīt, neko nezinot...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 12?
Ziņa: