olvadu nosieshana ir ok???

Aizsāka kleo 

olvadu nosieshana ir ok???
12.03.2010 17:43
Labdien!
Domaju par shadu izsargashanas metodi, zinu ka ta ir neatgriezeniska, bet jautajums tads: vai shi operacija kaut kaadaa meeraa ietekmee hormonalo sistemu, un visu kermeni kopuma? Vai nevar iestaties klimakss? Cik maksaa un vai valsts ari atmaksaa?


Varbut varat ieteikt kadu citu kontracepcijas veidu? Lieta tada ka hormonalie kontracepcijas lidzekli ir aizliegti. Spirale? Prezervativs? dzemdes kakla uzmava skiet varetu but interesanta - bet laikam Latvija neviens tadu nepaziist?

Paldies!
Re: olvadu nosieshana ir ok???
12.03.2010 23:31
Cik zinu, tad hormonālo sistēmu tas nekādi neietekmē... Tikai tas neatgriezeniskums... Ja Tu pēc gadiem satiec vīrieti kam gribi uzdāvināt bebi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: olvadu nosieshana ir ok???
13.03.2010 14:46
Ja es to apzinos, ka var gadities arii taa, bet vel tachu ir maksliigaa apaugloshana - tada padarga davana! (vismaz novertees) :D
Re: olvadu nosieshana ir ok???
15.03.2010 12:34
Nu nedari gan to... Un pie makslīgās arī nav 100% tiekts, ka ar 1mo reizi izdosies, tie ir tikai apmēram 40% izdošanās...
Re: olvadu nosieshana ir ok???
17.03.2010 17:16
jā, olvadu nosiešana ir pēdējais, ko vajadzētu darīt... un..katrs vīrietis gribēs pēc iespējas dabiskāku apaugļošanu... tā kā nesasteidz!
Re: olvadu nosieshana ir ok???
18.03.2010 13:06
Jaa piekritu, bet neesmu drosha vai vel viena grutniciba bus manos spekos! :) es domaju vel par parasto spirali, bet man jau ta ir stipra sainoshana, kas bus tad??? savukart viena mana draudzene palika gruta ar visu zelta spirali - un vinjai piedzima brinishljigs puisitis.. :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 12?
Ziņa: