Esprital 30 mg

Aizsāka Elektra 

Esprital 30 mg
27.05.2010 20:21
Man ir 16 gadi.Zinu ,kad nav testēts uz jauniešiem ,bet esmu gandrīz vienlidziga ar pieaugušo.Vai varu lietot Esprital.Un kuru?15,30 vai 45 mg veidigo?Jā, man vajag bezrecepšu antidepresantu.Negribu noindēties ar šīm zālēm vai sabeigt veselibu ,kas ir risks.Varbūt zinat citu bezrecepšu antidepresantu ?Paldies
Re: Esprital 30 mg
27.05.2010 20:29
tas nav bezrecepšu... antidepresantus vispār nedrīkst lietot bez ārsta rekomendācijas, kur nu vēl 16 gadu vecumā.

turklāt antidepresanti dalāmi vairākās grupās, tie ļoti atšķirīgi ietekmē ķermeņa bioķīmiju, ko Tu pati nevarēsi novērtēt.

vienīgais bezrecepšu ir asinszāles kapsulas, bet to vasarā nerekomendē.
Re: Esprital 30 mg
27.05.2010 21:15
+ ginkgo biloba, žeņšeņa tēja.
santa b
Re: Esprital 30 mg
11.06.2010 12:41
no ginkgo biloba dažiem arī ir problēmas,man piemēram sāka tirpt rokas.ne katram tas der,lai gan iet bez receptes.ja tu vēlies lietot ad,tad labāk vērsies pie ārsta.tas mazliet labāk zinās svarīgāk ir sameklēt sev patīkamu ārstu,kuram tev nav bail vai nepatīkami zvanīt ja rodas problēmas ar zālēm. ad pašām ir ļoti daudz blakņu..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 10?
Ziņa: