maza nezinaa!!:(

Aizsāka sauliitte93@phorum.lv 

maza nezinaa!!:(
08.06.2010 18:30
sveiiki!!
man jums ir viens jautajums,es lietoju kadu laiicinju yaz (kontracepcijas) tabletes
jo ieprieks jau biju stavoklii tacu uztaiisiju aboru:(par ko loti nozeloju!!
Bet tagad ar draugu izdomajam kad griibam berninu,un esmu lotii nobijusies jo,beidzu lietot tas tabletes un ta vietaa lai gaiditu kaddus rezultatus par grutniecibas iestasanos,man sakas menesreizes!!:(
esmu loti nobijusies un prasu jusu palidzibu,nobijusies es esmu jo,man galva malas viena doma!!
Ka man vairak nevar but bernu..:)
palidziet ludzu:(
Re: maza nezinaa!!:(
08.06.2010 22:21
mēnešreižu atsākšanās pēc kontracepcijas tablešu atmešanas ir laba ziņa! tas nozīmē, ka organisms funkcionē pareizi.
apaugļošanās notiek pusgada laikā parasti, ja nav, tad var aiziet pie doka, pārbaudīt, vai viss oki. esi pacietīga :)
Re: maza nezinaa!!:(
08.06.2010 22:40
Nu, tas viss jau tik ātri nenotiek un iemesls uztraukumam varēs būt pēc kāda gada. Es nezinu cik šī statistika ir precīza taču pastāv viedoklis, ka pēc pirmās grūtniecības pārtraukšanas katra otrā sieviete var palikt neauglīga...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: maza nezinaa!!:(
08.06.2010 22:41
hehe... VIEGLI pie siikaa tiek tie kas negrib :D
A taa var pusgadu jaaties un tik tad ielidot ari pie maksimaalas augliibas ...nu tjipa to iisto dienu palaist garaam

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: maza nezinaa!!:(
09.06.2010 18:43
paldies:)
Re: maza nezinaa!!:(
10.06.2010 12:59
man viena pazistama sieviete lietoja OK 10 gadus bez partraukuma - kad gribeja bernu, palika stavokli 2 meneshu laika - bet cik varu nospriest, lai gan mazinja augumaa, laikam niknais organisms... :) visu iztur.

Auglibu ietekme ari uzturs - jabut pilnvertigam! Jalieto tagad zaljumi, nedrikst dzert kafiju un alkoholu, jo tas svarsta organisma vielmainju, un organismam neatliek resursu, sunu briedinashanais, kas nepiecieshamas lai ienjemtu bernu.


Es ar domaju, ka tas labi, ka sakas asinjoshana! Ja nesakas, tad gan organisms ir galigi iemidzis...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 9?
Ziņa: