nezinu ko dari!!!!

Aizsāka sauliitte93@phorum.lv 

nezinu ko dari!!!!
23.07.2010 18:31
es jau vairak tiesam nezinu ko iesakt mes ar draugu nodarbojamies ar sexu kad man bija mr un vinjs beidz mani,bet par grutniecibu nau ne zinas ne minas:(

esmu parbijusies lidz navei!!
ne par ko citu nespeju domat!!
palidziet ludzu iesakiet dazadus varianus ko man darit!!
ludzu palidziet!?
sakne(īstā)
Re: nezinu ko dari!!!!
23.07.2010 19:02
Es tā arī nesapratu, par ko Tu esi nobijusies:)
Re: nezinu ko dari!!!!
23.07.2010 19:25
a ieprieks esmu rakstijusi,bet protams vajadzeja ari seit pierakstit:)
es uztaisiju abortu un pec tam lietoju konrapcepciju yaz...
un tagad nekadigi nevarm ienemt berninu:(
Re: nezinu ko dari!!!!
23.07.2010 21:01
Nav par ko uztraukties. Uztraukties vajadzēja agrāk, pirms aborta un kontracepcijas lietošanas. Tā gadās, ka pēc aborta vai hormonālās kontracepcijas lietošanas grūtniecība vairs neiestājas un tas ir normāli. Sāc ar ar ginekoloģisku pārbaudi. Tālāk ir iespējams veikt neauglības ārstēšanu. Ja tas nepalīdzēs, var veikt mākslīgo apaugļošanu. Lēti tas nav bet vajag padomāt arī par citiem kas grib nopelnīt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: nezinu ko dari!!!!
24.07.2010 14:48
ik viens dzive kludas,un pec tam samksa par tam vai nu macas!!!
un tu jau noteiikti esi tas perfektais!!!
tas pilnigi noteiikti ir normalii 16 gadigai meitene neko neziinat ne kadas ir sekas pec aborta kas notiek un kaa kad tevi!!
kad tev uzmet naudu uz galda apvaino visos iespejamos veidos!!!
tas ir normalii ja!!!!!!!!!!
un nau tadi ginekologi kuri paskaidro par iespejamam sekam,lai tikai dabutu naudu un vel kukuli par to kad nepilngadiga meitene bez nekadas mates atlaujas uztaisa abortu..
bet protams tas ir NORMALII...
TAPEC NEMEGINI KADADAA VEIDA MANI NOSODIT!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: nezinu ko dari!!!!
24.07.2010 15:02
sauliitte93@phorum.lv

Piedod, es ne visai labi sapratu Tavu paskaidrojumu un tāpēc ir jautājums, vai tas bija izarošanas gadijums? Ja nē, tad kāpēc lai es Tevi nenosodītu? Vai varbūt Tev 16 gados neienāca prātā, ka seksa rezultātā var iestāties grūtniecība? Varbūt es kļūdos bet manuprāt Tu padomāji apmēram tā - visas tā dara, gan jau būs labi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
ZZZ
Re: nezinu ko dari!!!!
26.07.2010 00:20
Tagad, būdama, teiksim, nedaudz vecāka, tu saproti visu, vai gandrīz visu :) Kurš tev pateica, ka bērnu var ieņemt tieši mēnešreižu laikā un ar vienu vienīgu reizi. Tās auglīgās dienas ir pavisam citas un pozas arī vēlamas attiecīgas, kā arī tas jādara bez stresa - no tā vien var būt problēmas. Vai apstākļi ļauj bērnu uzturēt un tu apzinies, ko nozīmē viņu audzināt, jeb tikai gribi piesaistīt draugu?
Re: nezinu ko dari!!!!
26.07.2010 15:33
kadas tad ir tas augligas dienas?
un kadas pozas velamas?
nee nevelos pesaiistit ar bernu draug!!
ja apzinos kas tas ir!!un ko nozime izaudzinat bernu:)
un apstakli pilnigi noteikti lauj!!!
Re: nezinu ko dari!!!!
26.07.2010 22:43
1.gruti uztvert cilveku nopietni un saprast, ko vins grib, kad ta raksta :D sorry, protams
2. Cik tev gadu?
Vnk divaini, kad cilveks tik loti velas bernu, bet nav ne jausmas, kas un kad ir augligas dienas, kad ne. Un ja vinu plano, parasti aiziet pakonsulteties pie arsta un uzzina vajadzigo informaciju, apbrinojami :D Normali (ka tas fiziologiski ir ieplanots, nerunajot par atseviskeim individiem) menesreizu laika pie berna tikt nevar! Tadel logiski, ka netiec pie ta!
Augligas dienas skatas pec cikla garuma - ja tas ir 28 dienas, tad ovulacija bus 14 diena +/-2-3 dienas, tatad tad tev vajag "priecaties" pec iespejas vairak un visadi :)



Edited 1 time(s). Last edit at 03.08.2010 09:29 by puce.
Pēc Taviem tekstiem tā vien šķiet ka Tev arī šobrīd ir ne vairāk par 16-17gadiem - par agru Tev ieņemt bērnu, tas ir atbildīgs lēmums un Tu vēl esi par jaunu tam.

Kad prāts nobriedīs, pieteiksies arī bērniņš! :)
Re: nezinu ko dari!!!!
01.08.2010 15:47
Mamma, nesaki viss, citas jau 16 gados ir dzemdējušas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 16?
Ziņa: