grūtniecība, kas turpinās pēc abrāzijas

Aizsāka paulu 

vai kaadai ir bijusi liidziiga pieredze, kad peec dzemdes abraazijas gruutnieciiba turpina attiistiities? viens aarsts iesaka saglabaat, sak vinsh tik ljoti grib dziivot, bet cits tomeer neiesaka!
Re: grūtniecība, kas turpinās pēc abrāzijas
21.09.2010 09:52
Tu izlemsui kā būs. Jebkurā gadījumā uznjemies atbildību. :) Klausi savai sirdij. Vienmēr. :)
Viegli pateikt-uznemies atbildiibu! Taa nebij mana veelme taisiit abraaziju-diagnozi noteica aarsts! Kas var garanteet ka beerns buus vesels peec kjirurgiskas iejaukshanaas un medikamntu lietoshanas???
Re: grūtniecība, kas turpinās pēc abrāzijas
21.09.2010 12:39
Nevar pateikt... kāpēc bija jataisa abrazija?
Pateica ka Mola Hidatidatys.
Re: grūtniecība, kas turpinās pēc abrāzijas
21.09.2010 23:55
Mola hydatidosa??? Mola nav normāla grūtniecība!
Etioloģija: Īstā pūslīšmola – veidojās apaugļojoties olšūnai, kurā inaktivējies mātes ģen. materiāls. Parasti 46xx. Sākas grūtniecības pirmjā trimestrī, ir amenoreja, “+” grūtn. tests, asiņaini izdalījumi, preeklampsija bieži, pūslīši var spontāni izdalīties, per vaginam – dzemde lielāka par atbilstošo grūtn. laiku, būtiski HGT; Daļēja pūslīšmola – 2 spermatozoīdi apaugļo vienu olšūnu (69xxx vai 69xxy). Dzemde atbilst grūtn. laikam, HGT nav īpaši , aizdomas rodas izmekļjot augļa sirdsdarbību (nav); Invazīvā pūslīšmola – ja īsta vai daļēja pūslīšmola ieaug miometrijā (atšķirībā no horiokarcinomas ir horija bārkstis). Pēc evakuācijas ilgi asiņo, ir sāpes vēd. lejas daļā, un pēc evakuācijas turpina HGT;



Edited 1 time(s). Last edit at 21.09.2010 23:58 by Noela.
Re: grūtniecība, kas turpinās pēc abrāzijas
21.09.2010 23:57
ļoti ļoti ļoti ļoti reti ir gadījumi, kad ir mola un vēl vesels auglis.
Beigaas jau taa nemaz nebija mola! To pateica peec histologjijas. Un veel diivainaak, ka histologija neapstiprinaaja gruutnieciibu bet ieteica mekleet aarpusdzemdes. Naakamajaa sonograafijaa kas bija nedeelju peec abraazijas man pateica , ka auglis tomeer ir dzemdee! Vai vesels, es to nemaz nezinu??? HCG uz doto briidi 5777, kas laikam ir par maz. Esmu shokaa ar miljons jautaajumiem bez nevienas atbildes!!!
Re: grūtniecība, kas turpinās pēc abrāzijas
22.09.2010 16:01
Atkārto ultrasonogrāfiju pēc pāris nedēļām. Būs skaidrāks...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: grūtniecība, kas turpinās pēc abrāzijas
28.09.2010 12:54
oho, sākumā teica, ka mola, veica abrāziju un pēc abrāzijas vēl auglis dzemdē? Kura nedēļa orientējoši tā varētu būt?
Es ieteiktu nokonsultēties pie laba ginekologa, kas saliek visu pa plauktiem.
Vispār ļoti dīvains gadījums.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 3?
Ziņa: