nesaprasana?!

Aizsāka zemene 

nesaprasana?!
04.02.2011 15:09
Sveiki!
Sniedziet,lūdzu,kāds atbildi, es pilnīgā nesaprašanā:(...Vai grūtniecība ir iespējama,ja nav zaudēta nevainība (t.i.bez seksa), tikai no tā,ka draugs masturbēja un tad ar "spermainiem" pirkstiem aizskāra,masēja manu vāverīti? Ja tas nav iespējams, tad atvainojiet par muļķīgu jautājumu,bet, ja tas ir iespējams,tad varbūt kāds var pastāstīt,cik liela ir iespējamība palikt stāvoklī?! :(
Re: nesaprasana?!
04.02.2011 17:41
Ir iespēja palikt stāvoklī. Mierinājumam nāksies vien pirkt grūtniecības testu, vai parēķināt (ja ikmēneša cikls ir regulārs) pēc kalendārās izsargāšanās metodes auglīgās dienas. Tad arī puslīdz procentuāli var paredzēt iespējamību palikt stāvoklī.
Re: nesaprasana?!
04.02.2011 20:18
Tā jau vairs nav nekāda nevainība, lol. :D
Re: nesaprasana?!
05.02.2011 14:41
bet vai jau nākamjā dienā pec "maigošanās" es varētu just kādas grūtniecības pazīmes vai tas ir par ātru?
Varbūt varat pastāstīt,kā ir jāskaita auglīgās dienas?
Re: nesaprasana?!
05.02.2011 15:09
Un vai pēc šo auglīgo dienu noteikšanas sanāk,ka stāvoklī var palikt vienīgi pāris dienas mēnesi?man cikls nav gluži regulārs-dienu dienā,bet aptuveni datumu,kad sākās iepriekšējās un, ka ap to pašu datumu nākamajā mēnesī ir jāgaida nākamās mēnešreizes, zinu.
Re: nesaprasana?!
05.02.2011 16:05
tā gluži nav, ka pāris dienas. nedrošas ir līdz 7 dienām pirms ovulācijas un 1 diena pēc, bet tas pie nosacījuma, ka cikls ir ļoti precīzs. ja nav precīzs - skaiti klāt vēl dažas dienas pirms un pēc.

varbūt, vajadzēja no sākuma noskaidrot visu, un tad "maigoties", m? ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 16?
Ziņa: