Kur veikt abortu?

Aizsāka aijo 

Kur veikt abortu?
01.06.2011 10:49
Kur vislabāk veikt abortu?pieredze?cik tagad maksa Riigaa?
Re: Kur veikt abortu?
01.06.2011 12:40
Gailezera slimniicaa piemeeram maksaa....2 gadus atpakal bija 80 ls bet ir arii par visiem 160 ls. Tu neko iipashi nejuuti jo daleeji guli.tai pashaa dienas vakaraa laizh maajaas....
Re: Kur veikt abortu?
01.06.2011 17:22
Cik saprotu no paša rīta jaieroda uzņemšanā?
Re: Kur veikt abortu?
01.06.2011 17:47
Jaa...obligati ap 7 no riita tur jaabuut. Neko eest un dzert nedriikst. Ap 12 dienaa aborts un ap kaadiem 5 vakaraa laizh maajaas
aijo
Re: Kur veikt abortu?
01.06.2011 17:56
Paldies kristale par kkaadu apskaidriibu, ka ir ar palatam?es ceru ka neliek kopa ar grutnieceem, man taa jau ir ljoti smagi, negribu lai veel tas 5h mani kaads zāģētu vai arī skatītos kā uz ienaidnieku;(
Re: Kur veikt abortu?
02.06.2011 19:43
Mani ielika,kam bija ginekologiskaas probleemas...vienkarshi nesaki kapec tu tur esi,jo taa vini neko neuzzinaas ja vien pati nepateiksi!!!
Re: Kur veikt abortu?
15.06.2011 16:22
tas ir tik nežēlīgi
Re: Kur veikt abortu?
15.06.2011 16:29
Bet ja citu iespēju nav? Man bija,ka man piedzima bēbis ar ķeizara palīdzību un pēc pāris mēnešiem paliku stāvoklī! tā kā bija ķeizars nevarēju dzemdēt vēl...
Re: Kur veikt abortu?
15.06.2011 19:32
KĀ NAV? tāda lieta kā prezervatīvs nav dzirdēta??? vai vispār neplest kājas plati
Re: Kur veikt abortu?
16.06.2011 09:55
:D :D :D Arī laba doma :D
aijo
Re: Kur veikt abortu?
16.06.2011 12:23
BU cik tu tomer esi stulba un naiva, neesi par tadu lietu dzirdeejusi ka ar visu kontracepciju paliek staavokli?jaa es lietoju OK un?redz ka dzivee gadaas visaadi, es neesmu ne mazinja, ne stulba, tableti dienaa, noteiktaa laika maaku iedzert, bet taa nu sanaaca, jaa tas ir nezheligi, bet shobriid ir tadi dziives apstaaki, ka man nebija ko iedot tam beernam, vajag domaat reaali!
Re: Kur veikt abortu?
16.06.2011 12:33
aijo

Piedod, ka iejaucos tēmā bet uzskatu, ka visas tās runas par dzīves apstākļu trūkumu ir viena nekrietna, egoistiska spekulācija... Nevēlēšanās meklēt risinājumu lai Tavs bērniņš paliktu dzīvs... Un ja kas, tie kas domā, ka tagad ir grūti un bērniņš jāatliek uz vēlāku laiku, aplauzīsies, jo turpmāk būs vēl grūtāk...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kur veikt abortu?
16.06.2011 13:52
nu vot stulba es neesmu bet naivums dažreiz piemīt :)
ja tev nav ko dod bērnam kur tad tēvs?? ko viņš par to saka?
un vispār man šķiet ka vienmer būs ko iedod bērnam, tikai jāmāk tiešām domāt reāli, bet ne skriet un atteikties no bērna.
cik daudz sievietes to ir nožēlojušas, ja tu zinātu
aijo
Re: Kur veikt abortu?
16.06.2011 20:17
mums jau ir 2 puikas, gribeeti un miileeti, bet vienk jau nav vairs speeka, viiru neredzu vispaar, jo visu laiku straada, tie nenormaalie reekini, berni aug, dreebes japeerk, pashiem prieksh sevis nesanaak nekaa, arii fiziski esam nogurushi, pat nezinu kaa tiktu ar 3 galaa. jo jaaudzina var teikt vienai, virs ir 5 dienas menesi majas, iespejams ka pielaavu kluudu, smagi bija, protams pardziivoju ari tagad bet ko nu vairs, nesaprotu kapec taja dziive taa iekaartots, man ir beerni, vairaak pashlaik neveelos, izsargajamies, bet she tev......un ir diemzheel tadi kuri grib, bet netiek pie beerninja...
Re: Kur veikt abortu?
16.06.2011 20:51
tad papildus jalieto gumija, neko darīt



Edited 1 time(s). Last edit at 16.06.2011 20:51 by Bu..
aijo
Re: Kur veikt abortu?
16.06.2011 22:58
Nez es vairs neticu nekam, man jau taa ir kaa fobija, daktere piedavaja spiraali, bet kur garants ka tas nenotiks atkal?bus man tagad kadu laiku celebaats, jo ko tadu velreiz es neiztureetu, es neesmu slepkava un man tas nav vajadziigs...
aijo
Re: Kur veikt abortu?
16.06.2011 23:01
Un ja nu kadam vel buus interese par sho drausmiigo teemu, tad viss kopa izmaksa 150ls, isteniiba cenas drausmiigas, tapec arvien vairak atrod bernus miskastees, izmestus mezhos, berni tiek sadurti un dauziiti utt
Re: Kur veikt abortu?
16.06.2011 23:27
100% garantija ir atturēšanās vispār vai arī sterilizacija
spirāle .. dzimst arī ar visam spirālēm
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 11?
Ziņa: