kautkas nav taa..

Aizsāka Kristine091 

kautkas nav taa..
10.06.2011 22:24
Man ir tads jautajums!!Man ir nopietnas attiecibas,jau vairak ka 4 gadus mes neizsargajamies jau ka 3 gadus..vinjs vienmer savu seklu atstaj mani,un nebija nekadu problemu,mes gribam mazuli!tagad nu jau man ka 7 dienas kavejas MR,taisiju testus visi negativi..nezinu ko man darit..iet pie Ginekologes vai vel pagaidit,jo nedzivoju Lv..dzivoju tagad UK un pie sievieshu dakteres te gruti tikt,jo ja nav steidzami,tad neviens tevi nepielaidis!!takaa nezinu..dodiet padomus..luudzu
Re: kautkas nav taa..
10.06.2011 22:38
ja kavējas tas nenozīmē uzreiz grūtniecību ,stess, laika apstākļi , fiziska pārpūle un daudz kas var kavēt ciklu, ja ir kādas citas sūdzības tad dodies pie ārsta. ja pa 3 gadi nav pieteicies mazulis, tad jau jāsāk domāt par abu reproduktīvo veselību



Edited 1 time(s). Last edit at 10.06.2011 22:39 by Bu..
Re: kautkas nav taa..
19.06.2011 21:51
Man vienreiz 3 nedelas kavejas MR...katru nedelu taisiju testu...visi bija negativi. saaku domaat par iesanu pie ginekologa...kaa saku domat taa sakas menesreizes :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 16?
Ziņa: