Jautājums

Aizsāka Emī... 

Jautājums
21.06.2011 12:50
Sveiki!

Man tāda problēma,ka pēdējos 4 mēnešus MR samazinās ar katru reizi...paliek ļoti vājas... :( Tagad jau kavējas 11dienas,bet vēderu it kā velk...ko tas varētu nozīmēt?
Re: Jautājums
21.06.2011 13:14
nozīmē vajadzētu aiziet pie daktera?
Emī...
Re: Jautājums
21.06.2011 13:19
To es saprotu...taču īpaši tam nepievērsu uzmanību,jo šajā laika posmā tiešām bija liels stress :) Domāju tas viss saistīts ar morālo veselību,kas bija pavisam novājināta :)
Bet nu tgd gan sāku uztraukties...vnk gribas sevi mazliet sagatavot ginekologa apmeklējumam...un pajautāt varbūt kādai ir bijis tāpat
Re: Jautājums
21.06.2011 14:06
Emī...

Es tā saprotu, ka Tev ir problēmas ar iekaisuma procesiem organismā... Tās problēmas ar MR varētu būt ar to saistītas... Varbūt novājējusi esi tā rezultātā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Emī...
Re: Jautājums
21.06.2011 14:33
Jā...ir man problēmas iekaisumiem organisma :)
bet nesaprotu kapēc pēdējos mēnešus tikai tā ir..jo galu galā es ar to haimorītu mokos jau gandrīz divus gadus... :(
Un te Jums taisnība...notievējusi biju pamatīgi...apmēram pa kadiem 5-7kg :) ...tgd pamazām sāku atgūt savu svaru...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 9?
Ziņa: