postinor-duo

Aizsāka Bute 

postinor-duo
03.07.2011 14:02
Labdien!!!

Sešas diena atpakaļ biju spiesta lietot AK... Esmu to lietojusi jau iepriekš , pirms kādiem 4 gadiem trīs reizes, šī ir ceturtā. nevienā no iepriekšējām reizēm nebija nekādas blakus parādības. Šoreiz bija gan slikta dūša pēc iedzeršanas, gan arī 3dienas vēlāk sākās mēnešreizes, šī jau ir trešā diena!!!!. Sanāk tā, ka tikko man beidzās ierastās mēnešreizes, sākās atkal, pie kam daudz stiprākas. Turklāt, cik ievēroju, tad urinējot, nosākumā arī ir asinis....bet urinējot vispār nav nekādas sāpes.. sāp tikai vēdars un mugura kā mēnešreižu laikā...esmu pārbijusies līdz nāvei!!!

P.s. Papildus visu šo laiku slimoju un lietoju antibiotikas..

Vai spēcīga asiņošana ir normāla?
Cik ilgi tā parasti ir??
Kādēļ asinis ir arī urīnkanālā??
Kad viss normalizēsies???
Vai ir nepieciešamība vērsties pie ginekologa, vai tas viss pāries ar laiku???

Paldies!!!
Re: postinor-duo
03.07.2011 21:25
stulbi gaidīt kad viss pāries, labāk aiziet pie ārsta jo diezvai labi, ka asinis urīnā. antibiotikas nav labi jaukt ar citām zālēm
Re: postinor-duo
04.07.2011 09:24
Bute:

Priekš kam dzēri AK, ja "normālas" MR tikko bija beigušās? Pie 28 dienu cikla ovulācijai ir jābūt 14 dienas no MR sākuma, nu, piemetam vēl 4-5, ja ir ļoti dzīvotspējīgi spermatozoīdi, vienalga būtu iekļāvusies...
AK izraisa ārkārtas MR, tāds ir tās mērķis.
Nomazgājies kārtīgi pirms urinēšanas un paskaties vēlreiz, vai ir asinis.
Re: postinor-duo
04.07.2011 09:24
Bu. Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> antibiotikas nav labi jaukt ar citām zālēm

pamatojums?
Re: postinor-duo
04.07.2011 12:10
Jā, viss kārtībā!!! par urinēšanu bija Tev, Pūce, taisnība! vienkārši šoks par tik lielu asiņošanu... tamponi ievieš skaidrību :) nu jau viss ir kārtībā...
Par ovulāciju - katrs saka ko savu un negribēju riskēt! turklāt, cik zinu, tad tas ir ļoti individuāli...
Nu jau esmu nomierinājusies... bet šie pārdzīvojumi ir kaut kas! Nākošreiz (cerams, ka tādas nebūs) stipri pārdomāšu, vai dzert šo indi! Turklāt, cik sapratu, tad tām ir tikai 86%, kas nozīmē, ka vēl nevaru būt īsti droša, ka pēc 9 mēnešiem nebūs mazais!!!
Par antibiotikām - nu tur īsti nebija izvēles, strutojoša angīna ir jāārstē!!! Viss vienā laikā, stresiņš nepajokam!!
Re: postinor-duo
04.07.2011 14:02
puce ko piekasies?
Re: postinor-duo
06.07.2011 22:39
Bu:

vnk palika interesanti
Re: postinor-duo
06.07.2011 22:42
Bute Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Par ovulāciju - katrs saka ko savu un negribēju
> riskēt! turklāt, cik zinu, tad tas ir ļoti
> individuāli...

ja esi vesela un cikls ir regulārs, vari apmēram izskaitļot ov dienu. ir arī tādi ovulācijas testi. ir tak jāiepazīst savs organisms beidzot, cik var eksperimentēt...
Re: postinor-duo
07.07.2011 00:10
puce

Jaunatni tāda skaitļošana ļoti apgrūtina... Viņi no tā neko nesaprot... Reklāma un mediji virza mūs uz domu, ka tas viss nav vajadzīgs... nospied pogu, pavelc aiz striķīša, iedzer tableti un neparko nedomā... turpini klausīties iemīļoto mūziku plejiera austiņas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: postinor-duo
12.07.2011 01:45
mjaaaa....
Re: postinor-duo
24.09.2011 16:49
Sveiki meitenes man bija tāda lieta ka plīsa prezervatīvs gan trešdien gan piektdien un abas dienas iedzēru uzreiz avārijas tabletes vai tas nav kaitīgi manai veselībai. Un vai kādai ir bijis tāds gadījums?
Re: postinor-duo
24.09.2011 19:29
iga

Sveika! Es neesmu meitene un man nav bijis tāds gadijums bet ir zināmi gadijumi kad arī pēc vienreizējas avārijas kontracepcijas lietošanas ir bijušas sekas. Kā būs Tev, to tikai laiks rādīs... Jāsaprot, ka tā ir AVĀRIJAS kontracepcija. Šis apzīmējums pats par sevi norāda, ka kontraceptīvais efekts tiek panākts uz reproduktīvās veselības zaudējuma rēķina... Ir ļoti neprātīgi avārijas kontracepcijas līdzekli izmantot regulārās kontracepcijas vietā... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: postinor-duo
28.09.2011 15:44
kas tāds jādara lai plīstu prezervatīvs až 2 reizes?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 17?
Ziņa: