esmu stavokli,bet testa rezultats ir negativs

Aizsāka marija.89 

esmu stavokli,bet testa rezultats ir negativs
27.01.2012 05:17
Sveicinati...
Man ir jautajums vai tas ir reali,ka grutniecibas tests kuru tu perc aptieka neuzrada ka tu esi stavokli?
Manai draudzenei ta bija,vinai bija 10 nedelas,bet tests uzradija ka vina nav stavokli
Re: esmu stavokli,bet testa rezultats ir negativs
28.01.2012 17:49
vienīgi ja nepareizi lieto testu

__________________
dr.puce@gmail.com
Es izmēģināju 3 testus gan no lētā gala, gan no dārgā. Neviens neparādīja, ka esmu stāvoklī. Bija jau 3./4. grūtniecības nedēļa.
Re: esmu stavokli,bet testa rezultats ir negativs
22.02.2012 12:22
piedod, bet neticu :) varbūt, taisīji nepareizi vai arī ne ar pirmo urīna porciju, tāpēc HCG koncentrācija bija zemāka.

__________________
dr.puce@gmail.com
Pūce, es darīju visu, kā aprakstīs. Daktere man teica, ka varot tā būt...:) Vienīgais, varbūt pie vainas bija tas, ka es stāvoklī paliku cikla beigās.:) Tāpēc tests varbūt vēl neko neuzrādīja.:)
Re: esmu stavokli,bet testa rezultats ir negativs
22.02.2012 20:47
skaidrs :)

__________________
dr.puce@gmail.com
Mierīgi var būt, ka neko neparāda. Tā vienkārši ir katra ķermeņa īpatnība. Var izdarīt visu pareizi, bet tik un tā tests ir negatīvs, jo HCG līmenis vienkārši negrib celties kādu laiku. Tādā gadījumā vienīgā iespēja ir ginekologs + USG, ja ilgstoši iztrūkst mēnešreizes, bet ar veselību viss itkā ir kārtībā. Turklāt reizēm par grūtniecības indikatoru vairāk kalpo citas pazīmes: uzbriedušas krūtis, līdzsvara traucējumi, pulsa izmaiņas, sāpes mugurā u.c.
Re: esmu stavokli,bet testa rezultats ir negativs
08.03.2012 21:47
Mierīgi var būt, ka ir grūtniecība, bet HCG neceļās? Hm. Nez cik ilgi tāda grūtniecība noturēsies.
Re: esmu stavokli,bet testa rezultats ir negativs
08.03.2012 22:42
Kika21:

HCH ir jāaug, un ir strikti rādītāji, kurā nedēļā kādam ciparam ir jābūt. ja neaug, tad tas var nozīmēt, ka augļa attīstība ir apstājusies.

__________________
dr.puce@gmail.com
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 17?
Ziņa: