Mr.- krūts.

Aizsāka Stefānija 

Stefānija
Mr.- krūts.
11.07.2012 10:39
Labrīt, sakiet lūdzu , vai pirms mēnešreizēm var būt cieti krūts gali.? Vienkārši nekad iepriekš tā nav bijis , tāpēc vēršos pēc padoma.!
Re: Mr.- krūts.
11.07.2012 13:40
Viss kas var būt bet parasti krūšu gali paliek stingri vēsuma (zosādas) vai erotisku domu rezultātā. Un vispār kur ir problēma?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Stefānija
Re: Mr.- krūts.
11.07.2012 13:58
Tātad, tā ir normāla parādība , ja viņi paši par sevi kļūst tādi.!?
Re: Mr.- krūts.
11.07.2012 14:46
Jap, normāla.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Anastāsija.- ku?
Re: Mr.- krūts.
12.07.2012 12:50
Ku!
Sakiet lūdzu , bet kas varētu būt , ja krūts gals ir nedaudz piepampis...! ?
Re: Mr.- krūts.
12.07.2012 13:37
Anastāsija.- ku?

Es neesmu speciāli nodarbojies ar krūšu problēmām tāpēc varu dot tikai virspusēju slēdzienu par to, ir vai nav nepieciešamība griezties pie speciālista kā ari izteikt savu viedokli psiholoģisku problēmu (ar krūtīm) gadijumā.

Kas attiecas uz pietūkušo krūts galu tad ir virkne jautājumu. Pirmkārt vai tāds ir viens vai abi krūts gali? Otrkārt vai pietūcis ir tikai pats galiņš vai viss oreols? Treškārt cik tas ir sen un cik Tev gadu? Ceturtkārt vai ir kādas papildus sajūtas krūtī vai krūts galā? Piektkārt, vai krūts ir kaut kā traumēta vai zīsta? Iespējams varētu būt arī citi jautājumi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Ilze - ku.!
Re: Mr.- krūts.
16.07.2012 23:20
Nezinu kāpēc , bet pirms divām nedēļām krūts gali palika tumši.... un nespēju saprast no kā.! Varbūt viņas vēljoprojām turpina attīstīties..! Vai varbūt tam ir kāds cits iemesls..!
Man 20 gadi.!
Re: Mr.- krūts.
15.11.2019 11:50
Ko darīt? Man ir tikai 16 gadi un jau palika tumši brūni gali, kas to var ietekmēt? Vai esmu stavokli? Es jau to pamanīju 2 mēnešu iepriekš, bet mēnešreizes man ir regulārās un nekas nav mainījies, tikai kā krūšu gali.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 19?
Ziņa: