pazudushas meeeneshreizes

Aizsāka zancha 

pazudushas meeeneshreizes
18.07.2012 13:52
28gadi..svars 48kg..
lieta taada,ka man jau 8meenesus nav menesreizes..esmu gaajusi pie ginekologa,bet tas neko laagaa nevar pateikt kaapeec taa,,dzeeru duphaston,bet arii neatsaakaas..varbuut varat ko ieteikt?kaa izsaukt...



Edited 1 time(s). Last edit at 22.07.2012 22:09 by zancha.
Re: pazudushas meeeneshreizes
22.07.2012 22:09
vai tieshaam neviens neko nevar pateikt?
Re: pazudushas meeeneshreizes
23.07.2012 00:57
Cel svaru, parādīsies.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: pazudushas meeeneshreizes
23.07.2012 11:44
buuti jau labi,ja to svaru taa vnk vareetu pacelt :) man ir bijusi 45kg arii,bet tad viss bij ok...
Re: pazudushas meeeneshreizes
23.07.2012 15:22
Jāpalielina ķermeņa svars. Ja esi veģetāriete- jāsāk ēst gaļa. Organismam trūkst olbaltumvielas. Nav olbaltumvielu-> nav mēnešreižu-> nevari palikt stāvoklī-> nav bērnu. Un nepieciešamās olbaltumvielas var iegūt tikai no gaļas, zivīm.
Re: pazudushas meeeneshreizes
23.07.2012 18:08
Poga..tad sanaak,ja man tagad nav mr,tad staavoklii nevaru palikt?
Re: pazudushas meeeneshreizes
23.07.2012 18:08
es pieljauju,ka mr pazudusas deelj stresa..bija man pamatiigs stress..bet nu jau paaris meenesus stress taads nav,,domaaju,ka atjaunosies,bet nekaa
Re: pazudushas meeeneshreizes
25.07.2012 12:52
Aizej pie sava ginekologa (galvenais atrodi tādu, ar kuru vari visu izrunāt) viņš/ viņa tev pastāstīs par tavu konkrēto situāciju. Es domāju, ka tas, ka nav mēnešreižu un ir cikla traucējumi, var būtiski samazināt iespēju palikt stāvoklī. Katrs gadījums jau ir jāapskata individuāli.
Re: pazudushas meeeneshreizes
25.07.2012 19:02
Viss vienkārši, nav mēnešreižu, nav grūtniecības. Kā saka "Ņe sci Maška, pervoklasņici ņeražajut" :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: pazudushas meeeneshreizes
25.07.2012 19:05
:) skaidrs.paldies...laikam ateju beerna staavoklii
Re: pazudushas meeeneshreizes
25.07.2012 19:24
Tā gadās. Es arī sevi nereti pieķeru zīžam pupu... Un vēl visu laiku tā tieksme ielīst TUR... Bail domāt kas būs tālāk...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Tev ir ļoti izsmelts organisms no olbaltumvielām, minerālvielām u.t.t. Tikai ar produktiem šādā gadījumā nepietiek(ja vēl nebūtu tos e burtu iekšā), vajag uztura bagātinātājus, tikai jāzina ko un cik daudz.
Re: pazudushas meeeneshreizes
31.07.2012 20:35
saaku dzert vitamiinus...ceru,ka driizumaa atsaaksies..ehh
Re: pazudushas meeeneshreizes
02.08.2012 17:35
Cerams. Kā parasti visādos šaubīgos gadijumos ieteiktu klizmu. To var uztvert kā joku bet katrā jokā ir daļa patiesības...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: pazudushas meeeneshreizes
02.08.2012 18:06
ku...kaadu klizmu? :D
Re: pazudushas meeeneshreizes
03.08.2012 16:31
Parasto vai ar sālsūdeni. Un jo lielāku jo labāk. Klizma rosina asins pieplūdumu iegurnim un var izsaukt mēnešreizes. Kā reiz tas ko Tu prasiji sākumā... Pie viena varētu nāks par labu mazā svara problēmai.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Ku, cilvēks ir satraucies par savu problēmu, bet Jūs viņu izsmejat. Kāpēc?
Re: pazudushas meeeneshreizes
14.08.2012 17:51
Nemaz neizsmeju. Es patiešām domāju ka zanchai dažas klizmas nebūtu par skādi šajā gadijumā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 17?
Ziņa: