ovulacija

Aizsāka marta9992 

ovulacija
29.08.2012 09:33
Sveiki! Gribeju pajautaat vai jus zinaat vai ovulacija var notikt pie rapusdzemdes grutniecibas?
Paldies
Re: ovulacija
29.08.2012 11:59
Kāpēc tāds jautājums? Principā ovulācija nenotik pie jebkāda veida grūtniecības. Izņemot atsevišķus patoloģiskus gadijumus.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ovulacija
29.08.2012 12:26
vnk vienmer ir baidiijusi doma par arpusdzemdes grutniecibu, un gribeju zinaat vai ja es jutu un zinu kad man ir ovulacija varu but drosa ka ir okay:)
Re: ovulacija
29.08.2012 12:54
Ļoti reti kad grūtniecības laikā ir ovulācija. Galu galā ir tač vēl arī tāda lieta kā grūtniecības tests. Bet to, ir vai nav okay, pat ārsti ne vienmēr var pateikt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ovulacija
29.08.2012 13:00
Man ir bijusi grutnieciba un divi berninji jau majas:)
tad kad iestajas grutnieciba nebija ovulaacija, vnk sabijos par arpusdzemdes kas notiek tad:(
Re: ovulacija
29.08.2012 13:16
Ārpusdzemdes grūtniecība sākuma neatšķiras no normālas grūtniecības. Tā, kā ja Tev kaut kas nav kā vajag tad droši vien būs kāda cita vaina.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ovulacija
29.08.2012 13:56
tad nevahadzetu buut ovulaacijai vai ne? Jo pec testiem ir ovulacija un izdaliijumu caurspiidigi palielinaajusies
Re: ovulacija
29.08.2012 14:55
Bet kas par problēmu? Kāpēc ir uztraukums?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ovulacija
29.08.2012 14:59
es jau rakstiiju ka 30 julija bija ovulacija pec nedelas HCG bija 21 nakama diena zem 1 protams reizes bija kaa vajag ar visam migrenam un bazalas temperatuuras krisanu un tagad ovulaciju sapes. Mazums, varbuut kas ne taa, bet noteikti taa ir tikai mana fobija un viss ir kaartiibaa;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 24?
Ziņa: