Hormoni

Aizsāka kate112 

Hormoni
08.09.2012 09:33
Sveikas meitenes. Gribēju uzjautāt vienu jautājumu. Vai ja ir traucēta hormonu darbība, vai kā pat to pareizi nosaukt, var būt nogurumi, slikta duša, appetītes zudums un mēnešreižu pazušana, jo man ir visi šie simptomi, aizgāju vakar uz US pa sieviešu līniju, jo domāja, ka cista, bet nekā. Tagad jāgaida, kad tikšu pie dakteres, bet sāku mazliet stresot. Tā, kas man taisīja US teica, ka itkā varētu būt viss šitas no hormoniem, noteikt būtu japacer hormonālās tabletītes, ko jūs dāmas sakāt?
Paldies jau iepriekš.
Re: Hormoni
10.09.2012 14:14
Var būt no hormoniem bet var būt arī citi iemesli. Kāds Tev ir augums un svars? Cik Tev gadu? Vai vitamīnus lieto?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Hormoni
10.09.2012 14:21
Vienkārši man daktere aizgāja atvaļinājumā un tagad nesaprotu vajaga man hormonu analīzes vai ne, līdz galam man viņa neko nepaskaidroja. Augums 169, svars 65kg gadi 20, ne vitamīnus nelietoju, lietoju tikai omeprazolu kuņģa problēmām.
Re: Hormoni
10.09.2012 14:28
Tad sāc lietot kādu kombinēto vitamīnu, piemēram Livol Multi Total un iespējams, ka situācija pati normalizēsies. Jo ja ir kuņģa problēmas tad var būt arī visādas citas ar vēderu saistītas problēmas. + vēl iesaku pus tableti Multi B strong dienā pirms ēšanas tieši kuņģa dēļ.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Hormoni
10.09.2012 16:15
paldies par ieteikumu, tagad man daktere lika dzert duphaston, lai izraisītu mēnešreizes, un tad japadzer esot daylette, bet visam šitam tad pa virsu var vitamīnus padzert vai ne? Nu man bija ta, ka bija diezgan lieli stresi, parādijās kuņga sāpes un tad pazuda reizes.
Re: Hormoni
10.09.2012 16:20
Es pesonīgi ietektu organisma sakārtošanu sākt ar vitamīnu lietošanu nevis ar hormoniem.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Hormoni
10.09.2012 16:36
ai, vajadzēja atrāk pajautāt, es jau nopirku visas tās zāles, a gribēju pajautat tas duphastons ar ir hormonālas tabletes?
Re: Hormoni
10.09.2012 17:07
Jā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Hormoni
10.09.2012 17:45
paldies par izsmeļošajām atbildem, rit obligāti nopirkšu tās tabletes, kas kuņģim un vēlāk tos sieviešu.
s-women
Re: Hormoni
29.09.2012 14:51
starp citu, US nevar uzticeties, ja to uztaisa tikai viena klīnikā. Man taisīja Diagnostikas centrā, un kļūdījās par 100 %. Pateica, ka viss kartība, nekādu problemu nav, lai gan vairakus gadus jau bija man bija 2 nelielas cistas uz olnīcām un mioma. Pēc pusgada atklajās, ka viņas tomer ir, un ir jau palielinajušās.
Re: Hormoni
29.09.2012 21:56
kaadas hormonu parmainas? man prolaktins augsaa un no ta man nav reizes
Re: Hormoni
29.09.2012 22:34
Jap, no prolaktīna varētu nebūt mēnešreizes. Toties ir laktācija... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 23?
Ziņa: