Cista

Aizsāka marta9992 

Cista
13.10.2012 11:05
Man dakters atklaja cistu Corpus luteum olnica 3,5cm ar hematologisku saturu izrakstija kontracepciju Zoely, tacu negribu vispar kontracepciju dzert. Ja es nedzertu vinja pazustu pati uzsuktos vai taa nav kas pati uzsuucaas? :(
Paldies jau ieprieks...



Edited 1 time(s). Last edit at 13.10.2012 11:07 by marta9992.
Re: Cista
13.10.2012 11:16
Grūts jautājums. To nekad nevar zināt vai viņa uzsūksies. Turklāt zem jēdziena "pati uzsūksies" tāutā saprot ari uzsūkšanos medikamentu ietekmē - tobiš bez operācijas. Savukārt 3,5 cm ir pietiekami liela cista lai kaut ko darītu lietas labā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Cista
13.10.2012 11:19
Bet tas Zoely ir pietiekami drosas lai lietotu? Vnk vinjas nesen ir paradijusas vispara un man bail, nav atsauksmes par vinjaam. Gadu atpakal meginaju dzer Yarina dikti sapeja kaja taa it kaa kaulaa kads grauztos jau peet 7 dienas, gaaju pie flebologa viss bija kartibaa un teica lai tik turpinu tacu paartraucu un sapes pargaaja, taadeel tagad siis jaunaas dakters izrakstiija, nezinu ko dariit.
Ku varbuut ir kaad info par so?
Re: Cista
13.10.2012 11:41
Man nav nekādas sīkas infas par Zoely bet to (sastāvu) gan jau var uzzināt. Taču jāņem vērā tas, ka visas šīs zāles +/- veidotas uz vienas bāzes. Nedaudz mainās aktīvā viela kas veic to hormona funkciju un daudzums. Pēc maniem novērojumiem galvenā problēma ir nevis medikamentā bet gan tajā apstāklī, ka sieviešu organismi dažādi uz to reaģē. Un tām kurām ir kaut kādas problēmas ar vienu medikamentu, visticamākais, ka vairāk vai mazāk būs arī ar citiem. Savukārt jauns produkts tiek veidots galvenokārt tāpēc, ka iepriekš ražotajiem izveidojusies negatīva reputācija un tos vairs tā neperk.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Cista
13.10.2012 11:49
atradu tik so
Zoely ir kombinētās pretapaugļošanās tabletes, kas satur divas aktīvās vielas – nomegestrola acetātu (progestagēnu) un estradiolu (estrogēnu). Estradiols ir tāds pats kā hormons, kuru olnīcas sintezē menstruālā cikla laikā. Nomegestrola acetāts ir iegūts no hormona progesterona, arī to olnīcas sintezē menstruālā cikla laikā. Zoely darbojas, mainot hormonu līdzsvaru organismā, lai novērstu ovulāciju, jo tas izmaina dzemdes kakliņa gļotādu un padara plānāku endometriju (dzemdes gļotādu
bet 8 gadus atpakal dzeru cillest un nebija problemu nekaadu
Re: Cista
13.10.2012 11:56
marta, visas pretapaugļošanās tabletes tādā vai citādā variācijā satur šos divus komponentus.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Cista
13.10.2012 12:05
Vispār Zoely ir vairāk līdzīgs Cilest...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Cista
13.10.2012 12:10
ok, jamegina bus del tas cistas un ja vinjs ir lidzigs cillest tad domaaju ka derees :)
Paldies tev par info, tagad drosaak juutos:)
Re: Cista
17.10.2012 09:09
Tacu biju aizgajusi pie otras dakteres un parbaudija velreiz to olnicu un ko Jus domajat? Cistas vairs nav, vinja ir pargajusi nesakoties vel menesreizem.......... Taa luk. Paldies dievam, tik loti negribejas sakt lietot kontracepciju Tagad esmu prieciga
Re: Cista
17.10.2012 11:24
Ļoti prātīgi darīts.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 8?
Ziņa: