vairs negribu dzīvot

Aizsāka Bijusī gribošā 

Bijusī gribošā
vairs negribu dzīvot
14.12.2012 16:55
Man izoperēja abas olnīcas. Toreiz nezināju, kāds murgs man iestāsies un cik svarīgu funkciju sievietes organismā veic olnīcas, citādi laikam nebūtu ļāvusi izoperēt abas olnīcas. Jo labāk būtu nomirusi, nekā dzīvojusi tā kā tagad, kad vienalga normālas dzīves vairs nav...
Ārsti neizraksta HAT , jo esot bijis hormonatkarīgs audzējs.
Kā man tagad dzīvot? Es jūtos šausmīgi slikti, esmu pilnīgi apātiska, ne uz ko nereaģēju, man nav nekādu jūtu, es esmu kā robots, reizēm pat izjūtas ir kaut kādas pretīgas, neciešamas... un vēl tie karstuma viļņi un svīšana, kad sajūta ir it kā atrodies mikroviļņu krāsnī. Pasliktinājusies atmiņa, reizēm liekas, ka smadzenes vispār nedarbojas.. Seksuālā vēlme zudusi gandrīz pilnīgi.Pirms tam biju ļoti seksīga.
Kā atgriezties dzīvē pēc šādas operācijas?
Re: vairs negribu dzīvot
15.12.2012 14:46
laikam Tev jaiet psihiskaa sadaljaa...vai tik Tevi tagad nav piemeklejusi depresija...
autore
Re: vairs negribu dzīvot
25.12.2012 14:32
Nē, man nav depresija, es tomēr gribu dzīvot. Tikai gribu zinat, kā ? Kā var tā būt, ka ārsti man nekādas zāles nenozīmē? Ārsti saka, ka jāsamierinās... Kā var tā teikt? Tas nozīme, ka esmu jau norakstīta, un man jasamierinās ar tikai eksistēšanu ? ?
Re: vairs negribu dzīvot
25.12.2012 15:00
Jā, var teikt, ka norakstīta. Tev ir jāpriecājas, jo Tev ir bijis audzējs bet Tu vēl dzīvo. Un ir jāsamierinās ar šo eksistēšanu jo Tu esi atņemta nāvei un nāve par to ir dusmīga...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 2?
Ziņa: