Homogens veidojums labaja parametrija

Aizsāka Galina 

Ja bi hotela uznatj 4to takoe homogens veidojums labaja parametrija?Esli ja praviljno ponjala eto-gomogennoe(odnorodnoe)obrazovanie v okolomato4nom prostranstve?Po4emu ono voznikaet?Kakie u nego simptomi?I kak ego mozno vile4itj?I e6e menja interesuet-kakie simptomi esli estj kista na pravom jaichnike?I kakie simptomi esli ona bolj6ogo razmera?I e6e-u menja boli 4utj vi6e pravogo jaichnika.Tam navernoe nahodjatsja mato4nie(fallopievi)trubi?Ot4ego mogut voznikatj takie boli?
Re: Homogens veidojums labaja parametrija
28.01.2014 14:39
Voobsce eto mesto anatomicheski slozhnoje i njet jedinogo mnenija po povudu togo chto vhodit i chto ne vhodit v etot parametij. No ka vidite, sam rezultat izsledovanija (naverno UZI) necevo tolkovogo ne objasnjajet. V ljubom slucae nado prodolzitj obsledovanije i nabljudenije.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Ka jus nevarat man paskaidrot kas tas par homogens veidojums labaja parametrija?
Re: Homogens veidojums labaja parametrija
18.02.2014 12:48
Tas var būt jebkas, vecas traumas, operācijas, iekaisuma, grūtniecības vai dzemdību komplikācijas sekas utt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 5?
Ziņa: