Vēdara pūšanās seksa laikā

Aizsāka motopele 

Sveiki,
mani ir skārusi milzīga problēma- vēdera pūšanās seksa laikā. Jau gandrīz pusotru gadu saskaros ar šādām sāpēm. Esmu apmeklējusi vairākus ārstus, ir veiktas ginekoloģiskās izmeklēšanas, ginekoloģiskā sonogrāfija, arī zarnām, bet neko ārpus normas neatrod. Ārsti, protams, ieteica, veselīgs uzsturs, sports un regulāra vēdera izeja JEB neko jaunu nepateica. Lieta tāda, ka agrāk šādas sāpes nebija vienalga kāda ir vēdera izeja un cik daudz sportots. Tad nu mēģināju veikt eksperimentu. Tā kā ar vēdera izeja man nav īpaši regulāra, gribēju novilkt skaidru svītru un pārliecināties par to, ka šīs sāpes nav tomēr dēļ ēsānas vai vēdera izejas kā to apgalvo ārsti. Tad nu ēdu veselīgi, ar mēru, bez pārēšanās, sportiskas aktivitātes ut.t. Bet vienīgais nosacījums bez seksa. Šādi turejos 3 nedēļas. Vēders bija plakans, viduklis slaids, vēdera izeja katru dienu, viss bija skaisti līdz brīdim, kad visu atkal sabojāja sekss. Atkal tās briesmīgās sāpes, tieši dzimumakta laikā pūšas vēders, ne tikai fiziski rodas šī sajūta, ka balons iekšā, viņš arī burtiski tā izsktās. Trakākais ir tas, ka no šīs "balona sajūtas un izskata" , kas rodas no seksa, nemaz nevar tikt vairāk vaļā. Tas pāriet labākajā gadījumā pēc 2 nedēļām un arī tikai tad, ja nav bijis atkārtots sekss. Draugs man ir patstāvīgs jau vairāk kā 3 gadus un sānsoļi nav ne man, ne viņam. Man ļoti interesē vai vēl ir kāda ar tieši šadu pašu problēmu un vispār, ko reāli iesākt un ko darīt??? :(((
Re: Vēdara pūšanās seksa laikā
27.03.2014 20:20
Iet pie psihoterapeita vai seksologa.
Re: Vēdara pūšanās seksa laikā
27.03.2014 20:26
Interesants gadijums... Trūkst infas lai varētu saprast bet es jau nu sliecos domāt, ka problēma ir galvā... Kas vēl var būt? Alerģija uz spermu. Vēl zinu vienu gadijumu kad sievietei nodarbošanās ar seksu izraisa stiprus aizcietējumus.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vēdara pūšanās seksa laikā
31.03.2014 16:34
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Interesants gadijums... Trūkst infas lai varētu
> saprast bet es jau nu sliecos domāt, ka problēma
> ir galvā... Kas vēl var būt? Alerģija uz
> spermu. Vēl zinu vienu gadijumu kad sievietei
> nodarbošanās ar seksu izraisa stiprus
> aizcietējumus.


Tiešām interesants! iespējams psihotraumējoša situācija seksa laikā, vai arī kas saistīts ar seksu, un transformācija somatiskā reakcijā.
Alerģija varētu būt ne tikai uz spermu, bet arī uz latexu vai lubrikantu.
Nu, ko var ieteikt?... izslēgšanas metodi..... sex ar vibratoru, kas līdzīgs ir nav? un ja sex ar citu partneru?



Edited 1 time(s). Last edit at 31.03.2014 16:47 by nex.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 21?
Ziņa: