Sapigas krutis

Aizsāka Madara01 

Sapigas krutis
03.06.2014 18:20
Sveiki!
Gribetu versties pie kadas,kas varetu varbut man palidzet saprast,kas isti ar mani notiek. Jau apmeram 5 dienas man ir sapigas abas krutis...sakuma tikai krusgali,bet tagad tikai pasas krutis. Tada sajuta ka pirms menesreizem,bet man vienmer organisms bijis loti precizs ka pulkstenis un sapes krutis ir bijusas vienmer tikai nu augstakais 4 dienas pirms menesreizem...soreiz man lidz nakamajam menesreizem vel divas nedelas jagaida. Noradisu,ka man ir 23 gadi. Ir jau protams ienakusi prata doma,ka varetu but stavokli,jo ar draugu mums ir loti regulars sekss un neizsargajamies,bet nu es ari ipasi nesudzetos par kadiem citiem simptomiem...nav rita nelabumu vai bieza urinesana. Viss liekas ka ierasts...paris reizes tik nedaudz noreibst galva,bet nu es jau ari loti stradaju un kustos. Vardu sakot,jutos loti apmulsusi...protams,vislabakais tagad ir nogaidit lidz datumiem,kad butu jabut nakamajam menesreizem un vel jau varu uztaisit testu,bet loti,loti gribetos dzirdet citu sieviesu viedoklus un varbut,ka kadai ir bijis tiesi tapat ka man. Paldies jau ieprieks.
Re: Sapigas krutis
03.06.2014 20:02
Sakuma sataisi testu un tad doma talak :)
Re: Sapigas krutis
04.06.2014 01:23
Nja,laikam jau nekas cits neatliek ka tikai gaidit... :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 3?
Ziņa: