Par krutim

Aizsāka Satrauktā 

Satrauktā
Par krutim
14.10.2014 10:21
Labdien,

Sākšu ar to, ka pirms mēneša biju pārbaudīt krūtis ar USG. Man ir 28 gadi. Janvārī bija dzemdības, bet barošana ar krūti bija tikai pirmos 2 mēnešus ( par iemesliem šoreiz nē).Tātad USG pārbaudīja abas krūtis,viss ok.Vienīgi krūtīs piens vēl esot.Pirms dažām dienām pamanīju,ka man vienai krūtij pēc gulēšanas krūts galinš ir uz iekšu.Tagad jau dažas dienas no rītiem to ievēroju.Kad paspiežu,tad vinš iznāk uz āru un nevelkas uz iekšu.Nekas man nesāp,nesataustu arī nekādus veidojumus.Zinu, ka tas ir vēža simptoms,bet vai tiešām USG to nevarēja pamanīt vai tik ātri vinš būtu uzveidojies?lieki piebilsr,ka esmu stresā.
Gribētu zināt jūsu viedokli, vai tiešām tas noteikti būs vēzis,jo nevaru līdz pārvaudei nosēdēt mierā :(
Re: Par krutim
14.10.2014 10:52
Neredzu pamatu satraukumam. Jā, ievilkts krūts gals ir viens no vēža simptomiem bet tikai VIENS NO... Un runa ir par stabilu, progresējošu parādību.
Ļoti daudzām sievietēm svara vai hormonālo svārstību rezultātā periodiski mēdz būt ievilkti krūšu gali.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Satraukta
Re: Par krutim
14.10.2014 11:08
Ar stabilu, progresējošu parādību Jūs domājat, ka krūts gals ir ievilkts visu laiku un uz aru neiznāk?
Re: Par krutim
14.10.2014 11:12
Vēža simptoms tas ir, bet tikai vēlīnās stadijās , laktācijas laikā piena dziezeri ir uzblīduši, reizēm mikropreparātos tos pat grūti atšķirt no adenomām, un piena vadi paplašināti, strauji pārtraucot barošanu ar krūti, šie dziedzeri tik pat ātri sarūk velkot līdzi piena vadus, kas ir veidoti no saistaudiem kas nespēj tik ātri savilkties, tāpēc arī krūša gali reizēm ievelkās. Jāpievērš uzmanība tam, ka strauji pārtraucot barošanu ar krūti, dierzgan bieži veidojas cistas.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.10.2014 11:12 by nex.
Re: Par krutim
14.10.2014 12:43
Pareizi nex piebilda par to krūts gala ievilkumu vēlīnās stadijās.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Satrauktā
Re: Par krutim
15.10.2014 11:04
Paldies par atbildēm, nedaudz nomierinājos :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 15?
Ziņa: