Olnīcas

Aizsāka Marta123 

Olnīcas
21.11.2014 20:57
Labdien...! Šodien apmeklēju ginekologu un vizītes slēdziens - Hipoplastins olnīcās. (protams , rokrakst dakterītes ir nesalasāms par pirmā vārda pareizību šaubos) Cik sapratu ir neattīstījušās mazas olnīcas ... (Labā olnīca 2.5* 1.4 un kreisā olnīca 2.2*1.8 ar nedaudziem folikuliem) Vai šie olnīcu izmēri patiešām ir tik mazi un kā šie izmēri iespaido palikšanu stāvoklī? Dakterīte teica, ja vēlēšos tikt pie bērniņa, būšot jālieto hormoni..! Un ko šis slēdziens nozīmē?
Ceru uz Jūsu atsaucību...!
Re: Olnīcas
22.11.2014 10:30
Tas pirmais vārds pareizi ir - "hipoplastiskas" , latviski tas būtu - neattīstītas , te gan vecumu, svaru un seksuālo aktivitāti vajadzētu zināt, bet pēc izmēriem, pamazas tākā ir, kaut gan izmēri paši par sevīm vēl neko daudz nenozīmē, taču, šķiet, ka dakterei taisnība, ar ieņemšanu varētu būt problēmas.
Marta123
Re: Olnīcas
22.11.2014 15:34
Mans vecums 21.gads, svars 50kg! Seksuālā dzīve notiek regulāri...taču diemžēl nekad netiek sasniegts orgasms. Lietoju kontracepcijas tabletes Lindynette 20 .....Tas nozīmē, ka olnīcas vairs arī neattīstīsies..? Vai izmērus var ietekmēt kontracepcijas tablešu lietošana? Ko Jūs vispār ieteiktu šādā situācijā darīt???
Re: Olnīcas
22.11.2014 16:29
No vienas puses par to pārāk uztraukties nevajag jo reāli objektīva sievietes reproduktīvās funkcijas novērtēšana ir pārāk sarežģīta, lai neteiktu vairāk. Tāpēc tā vietā tiek novērtēti rādītāji kas atrodas kaut kādā saistībā ar šo te auglību. Bet tas nenozīmē, ka tāpēc grūtniecība noteikti nebūtu iespējama.

No citas puses skatoties ir iemesls domāt arī par cita veida nepietiekamu attīstību. 50 kg jebkurā gadijumā nav nekas spīdošs. Taču 21 gads neizslēdz pozitīvas izmaiņas. Derētu zināt arī augumu.

Hormonālā kontracepcija jebkurā gadijumā neko labu nedara un Tavā gadijumā no tādām lietām vajadzētu atturēties. Orgasmam it kā nav tieša sakara ar auglību. Vismaz tā uz to skatās oficiālā medicīna taču sen ir zināma lieta, ka seksuālās baudas gūšana veicina dzimumorgānu attīstību. Un kas ir vēl svarīgāk priekš auglības, veicina asinsriti iegurnī. Tā kā gūt orgasmus tomēr būtu ļoti vēlams. Nav obligāti dzimumakta laikā. Var arī citā laikā pirms vai pēc.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Marta123
Re: Olnīcas
22.11.2014 17:14
Mans augums - 1.67cm Pašlaik dzeru arī tabletes Lindynette es drīkstu viņas tā pēkšņi pārtraukt vai labāk pabeigt iesākto paciņu.??? Varbūt ir kādi medikamenti ko es varētu lietot?
Re: Olnīcas
22.11.2014 18:24
Nē, pēkšņi pārtraukt nevar jo tas izsauks mēnešreizes neīstā brīdī. Jāpārtrauc tad kad tiek veidots mēnešreižu periods.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Marta123
Re: Olnīcas
22.11.2014 18:35
Sakiet lūdzu, vai šī problēma varētu būs saistīta kādā veidā ar pastiprinātu vairogdziedzera darbību..! Ja man normalizējas vairogdziedzeris... varētu uzlaboties olšūnas?
Re: Olnīcas
22.11.2014 20:15
Es nevaru kompetenti atbildēt uz šo jautājumu bet principā tās lietas ir saistītas.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Marta123
Re: Olnīcas
23.11.2014 00:16
Ehhh esmu pilnīgā izmisumā un pārbijusies....kas mani sagaida nākotnē...! Ceru, ka ar hormonālajām tabletēm varēs tikt galā un man varēs būt bērniņš...! Ja olnīcas nav attīstījušās tas taču nenozīmē ka nevarēs būt bebucis..?
Re: Olnīcas
23.11.2014 00:44
Marta, Tu galvenais nestreso. No stresosanas vien var palikt bez berniem :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Marta123
Re: Olnīcas
23.11.2014 00:51
Paldies Tev ku! par informāciju...! Bet tas ir šausmīgi ja dakteris Tev pasaka šādu slēdzienu un tu dzīvo pilnīgā neziņā..kas būs...!
Re: Olnīcas
23.11.2014 11:21
Nu, tagad tā gadās diezgan bieži, ka neko nepaskaidro. Kaut gan kā lai saka? Tu pati teici, "Dakterīte teica, ja vēlēšos tikt pie bērniņa, būšot jālieto hormoni..!". Vai tad tas nav paskaidrojums? A zinātniskos terminus un parametrus lai tulko speciālisti Tā kā nav Tev iemesls dzīvot pilnīgā neziņā :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Olnīcas
26.11.2014 14:15
piekrītu ku!
Marta123
Re: Olnīcas
13.02.2015 08:17
Sakiet lūdzu, bet vai es šādā situācijā drīkstu lietot avārijas kontracepcijas tableti? Tas ļoti neietekmēs manu organismu?
Re: Olnīcas
13.02.2015 11:02
Priekš kam Tev avārijas kontracepcija ja Tu ceri tikt pie bērniņa?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Marta123
Re: Olnīcas
13.02.2015 11:11
Es interesējos, jo mazo bebulīti plānoju tikai pēc gada...!
Re: Olnīcas
13.02.2015 13:41
Cilvēk, Tev jau ir problēmas, bet Tu pat pieļauj domu par tādiem murgiem. Tavs vīrietis iet trešajā klasē?
Re: Olnīcas
14.02.2015 02:08
Nu, jā, tieši tāda arī bija tā doma ko es gribēju pateikt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 18?
Ziņa: