cerabellum

Aizsāka zane z 

cerabellum
08.01.2015 18:28
Kas ir pa iemeslu ka bērnam neizveidojas mazās smadzenītes?
Re: cerabellum
08.01.2015 21:15
Nedomāju, ka kāds (uz zemes) varētu dot atbildi uz šo jautājumu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: cerabellum
09.01.2015 12:32
Ģenētiska kļūda vai kādu ķīmisko preperātu mijējiedarbība.Esmu turējis rokā zīdaini ar acefāliju. Radību bez smadzenēm.Normāla māte. Bet strādāja kādā ķīmiskajā uzņēmumā. Vairs neatceros.
Re: cerabellum
09.01.2015 15:44
Kāda iemesla dēļ tāds jautājums radies?
Pirmais cerebellum hipoplāzijas (aplāzijas) gadījums aprakstīts 1940 gadā, anglijā 76 gadu vecam pacientam veicot līķa sekciju.
Re: cerabellum
10.01.2015 03:41
Vai tas varētu būt kaut kādā veidā saistīts ar to ka man bija mākslīgā apaugļošana? :(
Re: cerabellum
10.01.2015 03:57
Jautājums radās, jo cenšos saprast kāpēc tas notika ar mani un tik ļoti gaidīto mazuli. 24 grūtniecības nedēļā man ārsti ieteica pārtraukt grūtniecību jo atklāja šo ;( anomāliju.
Re: cerabellum
10.01.2015 10:21
Kāpēc, tas tā rodas īsti nav zināms, ir aizdomas uz x- hromosomālo defektu, EN2 un ZIC1 gēnu līmenī, kaut gan, pa lielākai daļai tiek uzskatīts, ka cerebellum aplāzija ir ārēji inducēta patoloģija - ķīmiskie, ekoloģiskie u.c. nelabvēlīgie ārējie faktori, Tavā gadījumā arī māksīgā apaugļošana. Statistiski ir atrasta sakarība starp sievietes vecumu un ģenētiskajām anomālijām, ja kombinācija ir, vecums+mākslīgā apaugļošana + vēl kāda pavadoša hroniska slimība, tad iespējamība ir vēl lielāka.
Re: cerabellum
10.01.2015 14:42
Man 29 gadi. Veselība laba,neslimoju ne ar ko. Nekad neesmu smēķējusi ne narkotikas arī grādīgos nelietoju. Vienīgais ka mans olvads ir necaurlaidīgs un otrs man izoperēts jo bija cista. Visas analīzes vienkārši ideālas, arī ņēma augļūdeni lai pārbaudītu hromosomu līmeni un tas ar bija vis kā vajag. Kad gatavojos šai grūtniecībai es dzēru 3 mēnešus folic acid un tā līdz 12 nedēļai. Es pat aizgāju no darba, esmu Anglijā un strādāju fabrikā.Aizgāju jo negribēju cilāt smagumus, jo tik ļoti vēlējos šo mazulīti.
Vai šī šausmīgā anomālija var atkārtoties?
Un vai ja man ir,divi iesaldēti embriji no tās pašas reizes ņemtām olšūnām , pastāv kāda iespēja ka viņiem ar ir kaut kas tāds?
Re: cerabellum
10.01.2015 15:59
Maza ticamība, ka šī anomālija atkārtosies, un maza ticamība, ka tas atkārtosies pie depozētajiem embrijiem, protams 100% garantiju neviens nedos, domāju, ka nav īpaša pamata uztraukties vairāk, kā pie jebkuras citas grūtniecības. ģenētiskās analīzes tak taisītas? un tur viss oky, ja tā tad uztraukties īpaši nevajag, būs ok.
Re: cerabellum
10.01.2015 19:23
Liels Jums paldies pa atbildēm.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 23?
Ziņa: