Hormoni un sejas apmatojums

Aizsāka Saullēkts 

Jautājums: ja pastiprināti veidojas(arī diezgan strauji) sejas apmatojums un hormonu analīzēs viss kārtībā, tad kur ir problēma? Apmatojums nevar tā vienkārši veidoties! Pie endokrinologa vērsties?

Jauna sieviete, 26 gadi, bez liekā svara.
Re: Hormoni un sejas apmatojums
02.12.2015 20:08
Liela noziime ir arii iedzimtiibai.
Re: Hormoni un sejas apmatojums
02.12.2015 20:25
Tieši tā. Ģenētika. Droši vien esi melnmate ar ūsiņām. Labākais variants ir dzīvot kā ir. Ja kādam nepatīk, lai pis taisni. Parējie varianti sola lielus izdevumus un veselības sačakarēšanas iespēju.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Nodomāju, ka vainīgi hormoni, jo parādījās, līdz ar akni.

Droši vien, ka ģenētika. Jau bērnībā bija pastiprināts apmatojums.
Un, melnmate neesmu.:) Vairāk uz "Latvijas pelēko".
Re: Hormoni un sejas apmatojums
02.12.2015 22:41
Katrā ziņa ieteiktu pēc iespējas izvairīties no manipulācijām ar to apmatojumu jo izņemot naudas un veselības zaudējumu, tas parasti neko labu neatnes. Īslaicīgi protams, bet Tu taču netaisies dzīvot īslaicīgi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Hormoni un sejas apmatojums
02.12.2015 22:44
Ja esi "Latvijas pelēkā" tad jo labāk. Matiņi ir vājāk redzami. Tos var balināt. Balināšana kā likums matiņus nepastiprina. Un ja tā neizraisa problēmas ar ādu tad to var lietot.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Hormoni un sejas apmatojums
03.12.2015 16:36
Ja matini ir tumsi, jo tumsaaki jo labaak, tad laazerepilaacija ir diezgan efektiiva, bet jaareekinaas ar izdevumiem un buus nepieciesamas vairaakas proceduuras.
Atlausos nepiekrist Ku, protams var dziivot ar savu lieko apmatojumu un neko nedariit, bet nu muusdienaas taa ir kluvusi gandriiz par normu, ka sievietei " nav" liekaa apmatojuma.
Re: Hormoni un sejas apmatojums
03.12.2015 18:05
:)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
ckz
Re: Hormoni un sejas apmatojums
07.12.2015 18:52
Ir bijušas visādas muļķīgas "normas", piemēram, tas, ka sievietei ir jāstāv pie plīts un citas, bet tāpēc jau cilvēkam ir galva uz pleciem, lai pats organizētu savu dzīvi, nevis ļautu to darīt bezjēdzīgām normām. Reizēm pat kaitina tas, ar kādu centību sievietes likvidē, piemēram, savu ģenitālo apmatojumu un ir gatavas ciest neērtības, "jo tā taču ir norma". Man šķiet, ir ļoti maz tādu sieviešu, kas to darītu no brīvas gribas, ja visādi jobani cosmo un citi dzīvestila mediji neiedvestu sievietēm to, ka apmatojums ir kaut kas pretīgs un nevēlams.
Re: Hormoni un sejas apmatojums
07.12.2015 19:32
Tieši tā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Veikšu lāzerepilāciju un cena nav tik traka. :)
mana
Re: Hormoni un sejas apmatojums
09.12.2015 10:59
Man arī ir šādi tādi matiņi nevietā vairāk kā citām sievietēm. Tumši un resni, lai gan pati esmu "Latvijas pelēkā". Hormonu analīzes arī man ok, taču, kā skaidroja mana ginekoloģe, tam arī var nebūt nozīmes, jo svarīgi, kā uz organismā esošo testosterona daudzumu reaģē organisms pats – ir, kam matu sīpoli sensitīvāki, tad arī aug.
Esmu samierinājusies un par labāko tiešām esmu atzinusi lāzer/foto (jaucu šos abus, sorry) epilāciju. Taču pavisam noteikti varu apgalvot, ka, pretēji salonu uzstādījumiem, šīs abas metodes matiņus permanenti neiznīcina. Naudas un laika taupīšanas nolūkā iegadājos to Philips lampu, ar ko pats var lāzerēties mājās. Efekts nav tik dramatisks kā pēc salona, taču panākams gan. Pirms sāc lāzerēties, atceries, ka attiecīgajās vietās matiņus nedrīkst vairs ne raut ne vaksēt – tikai skūt.
Re: Hormoni un sejas apmatojums
09.12.2015 11:21
mana Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Esmu samierinājusies un par labāko tiešām esmu
> atzinusi lāzer/foto (jaucu šos abus, sorry)
> epilāciju. Taču pavisam noteikti varu apgalvot,
> ka, pretēji salonu uzstādījumiem, šīs abas
> metodes matiņus permanenti neiznīcina.

Kā reiz tur arī ir viena no būtiskākajām problēmām kāpēc tā cīņa izmaksā dārgi.


> Pirms sāc lāzerēties, atceries,
> ka attiecīgajās vietās matiņus nedrīkst vairs
> ne raut ne vaksēt – tikai skūt.

Bet attiecābā uz skūšanu es iesaku būt ļoti apdomīgiem. Lieta tāda, ka skujot matiņi tiek viegli paraustīti kas izraisa matiņu saknīšu nostiprināšanos un veici rupju matiņu vairošanos.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mana, uz cik ilgu laiku bija miers? /lai gan tas ir individuāli, vienalga interesē/
mana
Re: Hormoni un sejas apmatojums
10.12.2015 23:04
Kad iesakumā lāzerējos salonā, jāiet bija ik pēc 4-6 nedēļām - lai nolazerētie paspētu izkrist un jaunie tiktu notverti attiecīgajā fāzē. Pēc tam arvien retāk, jo matiņi auga lēnāk un palika retāki. Tagad mājās ar lampu pati palāzerēju apm. 1x 2 mēnešos, kad redzu, ka kāds tumšais atkal izlīdis.
mana, pēc cik ilga laika matiņi izkrīt? Kāds efekts ir no pirmās procedūras?
mana
Re: Hormoni un sejas apmatojums
25.12.2015 19:45
Matiņi izkrīt kàdas 10 dienas pēc procedūras. Atvieglojums jau ir pec pirmās reizes. Ataug lēnāk kā līdz tam.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 20?
Ziņa: