Kontrcepcija

Aizsāka Izmisusii 

Kontrcepcija
01.03.2016 11:11
Tatad nesen saku lietot kontrcepcijas tabletes un menesreizes man veljoprojam ir, citi saka, ka viņiem ir tikai smērēšanas, taču man mēnešreizes ir gluži tādas pašas kā pirms tam, ari sapes nav mazinājušas, vai kontrcepcija darbojas un ir droša tikuntā? Visvaitak mani satrauc, ka asiņo veljoprojām daudz un no smērēšanas nav ne miņas.
Re: Kontrcepcija
01.03.2016 11:44
Ja lieto pēc instrukcijas, tad nav iemesls neticēt. Varbūt Tu būsi no tām laimīgajām sievietēm kam hormonu lietošana neatstās negatīvas sekas.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kontrcepcija
01.03.2016 12:04
Bet ja man ir menesreizes ta nav lielaka iespeja ka var palikt stavokli? Domaju ar to, ka kritiisies tadejadi procenti, jo meneereizes ir tikai loti maz samazinajusaas, sapes tikai nedaudz lielakas ;(
Re: Kontrcepcija
01.03.2016 12:19
Tabletes parasti ir komplektos pa 21 vai 28. Tām kuras pa 28, 7 ir tā sauktās tukšās. Kuras pa 21, tām pēc pēdējās jāievēro nedēļu pārtraukums. Tas ir tāpēc, lai izsauktu mēnešreizes. Mēnešreizes vajadzīgas priekš tam lai dzemde periodiski iztīrītos. Ja mēnešreizes nebūs tad tas viss sakrāsies dzemdē.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kontrcepcija
01.03.2016 13:40
Uzsaakot lietot kontracepcijas tabletes ilgstosa asinosana pirmaa meenesii nav nekas neparasts. Ja atceros pareizi es vairaak vai mazaak asinoju visu pirmo meenesi, peec naakosajaam mr viss noreguleejaas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 22?
Ziņa: