Jautājums cien. dr. E.Gasiņam

Aizsāka Ieva32 

Jautājums cien. dr. E.Gasiņam
23.07.2019 21:30
Labvakar!
Sakiet lūdzu, vai dzemdes muskuļaudu endometriozi jeb adenomiozi var diagnosticēt magnētiskās rezonanses izmeklējums?Vai to var veikt bez kontrastvielas?
Mans ginekologs sabiedēja mani, ka adenomiozi varot diagnosticēt vien kādreiz izgriežot dzemdi un veicot audu histoloģisku izpēti.Vai tā tik tiešām ir?
Pirms gada sakarā ar operāciju tika veikta datortomogrāfija, bet tur ar dzemdi viss izskatās kārtībā.
Pirms pusgada man tika nooperēta ļoti liela olnīcas endometrioma, bet izmaiņu sūdzībās nav, joprojām kā līdz tam brūnas mēnešreižu asinis un ikdienā stipras krampjveida sāpes vēderā, it īpaši pēc mazgāšanās vannā(vai vanna varētu kaitēt endometriozei?)papildus pēc operācijas ir pievienojusies spēcīga krūšu piebriešana pirms mēnešreizēm.
Tagad pēdējos mēnešos jau 2 reizes veikta sonogrāfija, bet tur viss arī kārtībā.Ir tikai īpatnība, ka esmu no tām,kam ir uz mugurpusi vērstā dzemde.
Operējošā daktere ieteica lietot dr. Tereško tēju sievietēm, bet man viņa nezinu kāpēc stipri pūš vēderu.
Tā nu sanāk, ka izdzīvoju vien pateicoties pretsāpju līdzekļiem, neziņā, kas man kaiš.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 25?
Ziņa: