jautajums par fistingu

Aizsāka jauninaa 

jauninaa
jautajums par fistingu
19.11.2005 20:05
pagaidaam interesejos tikai par vaginalo fistingu .. vienreiz ar draugu pameginaajaam un man loti patika... protams bija ari mazliet sapigi, bet man tieshi taa bauda kopaa ar saapeem bija tas, kas apvienojumaa tik loti patika..

bet jautajums man ir par sekaam, vai tadas var buut?? vai kaut kas ðî procesa rezultaataa netiek izstaipits??? Vai pec tam nebuus taa, ka virietis ar savu locekli vairs parasta sex laikaa nejutiis baudu, jo viss tur buus valigs palicis??

ja nu kaads/kada ari mil ar fistingu nodarboties, labprat uzklausitu kadus ieteikumus un atbildi uz manu jautajumu
Re: jautajums par fistingu
19.11.2005 20:27
Vispaar jau taa ir diezgan populaara nodarbe. Stipri populaaraaka par klizmaam :) Bez sevis (es esmu viirietis) zinu veel vienu viiru (darba koleeghi) kam patiik ar to nodarboties un vismaz 2 sievietes. Skalji par to protams neviens nerunaa, it iipashi sievietes.
Protams ka ir skaidrs kas tajaa fistingaa tev patiik. Lielaakaa vai mazaakaa meeraa tas patiik daudzaam sievieteem. It iipashi kad taas ir uzbudinaajushaas. Interesanti ka daudzas skaidraa praataa no taa kategoriski atsakaas bet uzbudinaajuma briidii kjer kaifu taa ka nemetaas. Un peec tam baigi briinaas kad staasta cik taalu taa roka bija ievaazta :D
Nu nekas kaitiigs jau tur nav tikai nevajag paarcensties un izdariit neizdaraamo.
Ir iespeeja par to diskuteet privaati. Mans e-pasts guru03@inbox.lv
Moljers
Re: jautajums par fistingu
19.11.2005 20:28
Tâ jau domâju, ka ku ! visu pastâstîs :)
Re: jautajums par fistingu
19.11.2005 20:31
nu re - sagaidiijaam! :)

p.s. ak tad TAA TO lietu sauc!!!
alko
Re: jautajums par fistingu
19.11.2005 20:45
Kas tas ir - Fistings?
Re: jautajums par fistingu
19.11.2005 21:44
jaa tieshaam kas ir Fistings ?!
Re: jautajums par fistingu
19.11.2005 22:01
Fistings ir pirkstu, roku vai dazhaadu priekshmetu baashana dazhaados kjermenja caurumos. Visbieshaak runa ir par rokas baashanu vagiinaa.
bodeaux
Re: jautajums par fistingu
20.11.2005 20:29
ku - un kas tev galâ iebâzts - teiksim caur foramen magnum ?
Dusma no cita PC
Re: jautajums par fistingu
20.11.2005 20:41
Fist tak ir dûre?!
Vilcene
Re: jautajums par fistingu
20.11.2005 20:45
Pirksts ausii arii skaitaas?? :)
Dusma no cita PC
Re: jautajums par fistingu
20.11.2005 20:48
Fistinga minimizçtâ versija!:))))))
Re: jautajums par fistingu
20.11.2005 23:52
bodeaux

Kaut kaada neskaidra tev taa doma. Kaads tam sakars ar fistingu.


Dusma no cita PC

Par duuri attiecinaams tikai uz tiem caurumiem kur duuri var iebaazt :)


Vilcene

Nu ausii taa taada "light" versija. Auss jau neko daudz nestiepjas. Tad jau driizaak deguna urbinaashana ir iistais fistings :)
Re: jautajums par fistingu
21.11.2005 02:59
ku!

ar duuri attiecinaams tikai uz tiem caurumiem kur duuri var iebaazt :)
---------

Man ljoti interesee cik un kuros caurumos var iebaazt bez (.) duuri ? O_o
eredisfunks
Re: jautajums par fistingu
21.11.2005 11:50
provokâcija :) visâs iespçjamâs interneta vietâs fistinga cienîtâjs ðito gabalu sarakstîjis :)

labâk piekopt headingu, es kâdreiz internetâ biju atradis videogabalu, kur kâds plikpaurains tçvainis savu galvu iestûíç tur, kur daþi iemanâs tikai dûri.

Tâ ka meklç un íer kaifu no tâ, kas daþam labam ðermuïus uzdzen virsû :)
Lilanda
Re: jautajums par fistingu
21.11.2005 12:17
Vai tam duures bazzeejam arii tiek kaads kaifs? Nedomaaju, ka duure ir erogeenaa zona :D
Kaifs no taa skata acis ir erogeena zona
marciss
Re: jautajums par fistingu
23.11.2005 03:28
eredisfunks:
Tas video bija fake! Taa nebija iisteniiba, tas bija safabriceets, labi ieskatoties pamanisi!
bils
Re: jautajums par fistingu
23.11.2005 08:58
ku! tev tomçr ir miglains prieksstats par to kas ir fistings. Fistings - ir (tikai un vieniigi) duures iebaazshana vagiinaa vai anaalajaa atveree, vai arii viirietim anaalajaa atveree. Pirksta iebaazshana vagiinaa vai anaalajaa atveree saucaas - fingerings. Bet citu priekshmetu iebaazhana abos mineetajos caurumos nu noteikti nesaucaas fistings, bet vienkaarshi taa ir taada savdabiiga izklaide.
Shvakas jau nu tomeer tev taas zinaashanas. :)
Bet, lai vai kaa, personiigi nepaziistu nevienu sievieti, kurai taada lieta kaa fistings vareetu patikt. Skiet, ka sievietes jau nu labpraatiigi uz taadaam lietaam jau nu neparakstaas. Un prieksh kam arii vajag? Ir tachu daudz forshaakas un miiliigaakas lietinjas seksaa. Ar vardarbiigiem panjeemieniem neviens taalu netiks, tikai var pazaudeet savu sievieti.
?!
Re: jautajums par fistingu
23.11.2005 13:00
Kaut kâdas ðausmas: fistings...pistings...lustings.Kur kaíitsa narod,kad jau kulakus bâþ peþcaurumâ.Tâ izskatâs pçc tâdas pirmdzemdîbu masâþas,ieslidina to caurumu tâ plaðâk,lai grûtîbas nebûtu dzemdçt....
Te ir vecâku vaina,ka meitas bçrnîbâ ir neþçlîgi pçrtas un tad nu izauguðas par mazohistçm,ka bez sâpçm nesasniedz orgasmu...
akdies...
Re: jautajums par fistingu
23.11.2005 13:26
izlasiiju un daudz netruuka - buutu apveemusies...
burkânmaize no cita pc
Re: jautajums par fistingu
23.11.2005 13:59
akdies...

uzvem man.. nu luudzu.. nu...bishkji..
Dûciòa
Re: jautajums par fistingu
23.11.2005 14:05
Kâds tampons bûs vajadzîgs fistinga cienîtâjai???
mmm
Re: jautajums par fistingu
23.11.2005 14:06
katram savas "mçrauklas" kas ir kaifîgi, sâpîgi, pretîgi u.t.t.
Mani nesaista, bet kâpçc bûtu jâbrçc, ka tas ir verdarbîgi u.t.t.? sievietes paðas daþreiz sadara ar sevi daudz trakâkas lietas gan fiziski gan vçl jo bieþâk morâli dzîvojot ar visâdiem izdzimteòiem kopâ... pat bez seksa... un cieðot gadiem un gadu desmitiem.

Krieviem brîniðíîgs teiciens: Nje vsjo lji ravno chem djetja tjeshitsja - ljish bi nje plakolo.....
uz pieauguðu cilvçku sexâ attiecinâms ideâli..........:)
dansiga
Re: jautajums par fistingu
23.11.2005 14:08
Zheel, ka neviens nesaka, ka taa ir perversija .... man buutu iemesls, naivi plikshkjinot acheles, pajautaat - sakiet, luudzu, bet kas ir perversija?
upsa
Re: jautajums par fistingu
23.11.2005 23:00
nu nezinu, vienmer esmu domajusi, ka esmu normaala sieviete. bet tai pat laikaa loti patik asas izjuutas sexaa. Protams ir lietas, kuras nekad neatlausos realizeet, kaut vai tapeec, ka dziivee tas zsnaaktu pliekani, pretiigi un perversi. Bet fantaazijaas tas ir nedaudz savaadaak, mes piepuskojam visu tik taalu, cik tas muus uzbudina.

fistingu esmu meginajusi. pirms tam skiet laikam vienreiz tikai ko taadu biju lasijusi, bet pec mirkla jau aizmirsu, jo nelikaas ticami. Kad nomeginaaju, sapratu kaads tomeer kaifs no taa var but.

par analo sexu jau ari dazadi viedokli - vienam pasaules gals un perversijas launaakais paveids, citai atminas tragiskaakaas visaa muzhaa , bet loti daudzaam tas pat patiik un sagaadaa baudas sajuutas.

Nu un?? mes esam dazhaadi. Un ja vienam kas nav pienemams, nevajag tak tapec buut tadiem tumsonaam un uzreiz visu nolikt ...
mmm
Re: jautajums par fistingu
24.11.2005 08:53
piekrîtu upsai, jo: kas ir perversija (ne definîcija, bet tieði kas), kas ir skaisti (modele vai grûta "ragana"), kas ir silts (+2 ziemâ vai +18 pavasarî), kas ir sâpes (izraut matiòu vai zobu) u.t.t. viss ir relatîvs, katram un katrâ situâcijâ atðíirîgs.....
- dziïi filozofisks jautâjums
Klausieties, jauneeklji! Fistings tas ir kas iipashs kas patiik gan sievietei gan viirietim. Kulaks tachna nav erogeenaa zona, bet redzot sho skatu un ar pirkstiem izjuutot to, sajuuta ir neaprakstaama, ar daiktu nevar izjust un vismaz katra otraa sieviete uz to parakstaas un tas patiik- ticiet man. dazjaam sievieteem ir reakcija uz visaadaam zjelejaam un tad ir saregiitaak, bet bez zjelejas arii var -tikai praatiigi. Anaalais fistings vispaar ir pi....c, tikai vairums gadījumos tas sauktos pirkstings.
Re: jautajums par fistingu
18.01.2010 18:30
Protams,ka jābūt ārkārtīgi uzmanīgām piekopjot šo procedūru.
Nelaime tā,ka var būt vesela virkne komplikāciju.
Pirmkārt jau infekcija.Vagīnas sieniņas tiek zināmā mērā traumētas.
Varēt iebilst,ka dzemdējot tur izslīd daudz lielākas lietas par dūri.
Bet tad sievietes organisms tiek speciāli sagatavots.
Varēt būt,ka jums šis process patīk, tāpēc , ka sāpes veicina seksuālo uzbudinājumu.
Sievietes šķiro vaginālajās un klitoriskajās, ja runājam par seksuālā uzbudinājuma veidiem.
Parasti pēc pirmajām,otrajām dzemdībam sievietes sāk izjust vairāk vaginālo orgasmu.
Vajadzētu sevi programēt uz dabisko dzimum procesu,kas ir dabisks un drošs.
Jāatrod citas erogēnās zonas un uzbudinājuma veidi.
Kā jau šeit sacīja-ausis . Arī verbālais kairinātājs.Ne velti saka, ka sieviete mīl ar ausīm.
Vīrietis ar acīm.
Varbūt pietiktu ,ka draugs viegli uzšautu pa apaļumiem seksa rotaļu laikā.
Veiksmi.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.01.2010 11:57 by Mazdakteris1.
Re: jautajums par fistingu
19.01.2010 14:05
Perversija NAV jebkura darbība, kas ir mums neizprotama vai ir reti sastopama. Ista perversija NAV tikai eksotiska paarejosa tieksme izjust ko ipashu, perversija IR speeciigi tendeeta uz konkreetiem stimuliem. Sie stimuli var buut dazaadi, bet ja partneri tikai shad tad izmegina jaunas izjutas - tas nav jauzkata par perversiju. Perversija ir tad, ja piemeram, viirietim buutiskaaka ir pati apakshvela, neviss sieviete, kura shai vela ir terpusies.

Ja dure vagina klust butiskaka par cilveku, kam pieder si dure - tad ta jau ir perversija! Ja bez dures vagina nespej ne uzbudinaties ne beigt - tad ta jau ir perversija. Lidz tam viss ir stokos!
Jā es arī domāju par fistingu, bet nekādi nevaru atrast nevienu sievieti, kas uz to parakstītos, vai varbūt nemāku atrast.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 12?
Ziņa: