spermas noriishana

Aizsāka lauris23 

Cikolio
Re: spermas noriishana
18.05.2006 09:02
Nu es teiktu, ka luupas ir juutiigas un to samtainumu labaak speej noveerteet..
oga
Re: spermas noriishana
18.05.2006 09:09
Nu par to jau es arî runâju, ir ïoti patîkami to just Bet tâlâk....?man ðkiet , ka reâlu baudu sieviete saòem citâ vietâ...
Tâ rîðana ir tikai pakalpojums vîrietim
nu...
Re: spermas noriishana
18.05.2006 09:10
Nu ja, bet lejâ jau arî ir lûpiòas.. :)
Cikolio
Re: spermas noriishana
18.05.2006 09:16
Nu bet kadel nesagadat baudu savam viirietim, kaapeec tas jaasauc par pakalpojumu...nu labi, nerij, ljauj beigt vinjam uz tavaam kruutiim..tas arii vinjam patiks...
oga
Re: spermas noriishana
18.05.2006 09:20
Te nu ir jautâjums, kâpçc lejas lûpas nav pietiekamas?

Un vçl, zinu sievieti, kurai patîk vakaros ar spermu iesmçrçt seju, tâ teikt- krçma vietâ...VArbût ir kâdas atsauksmes un pieredze arî ðeit -forumâ?
Cikolio
Re: spermas noriishana
18.05.2006 09:26
dzirdeets ir, ka esot veseliigi, bet taa sajuuta,ka sakalst, man nepatiik
Re: spermas noriishana
18.05.2006 09:28
vienu briidi baigi popularizeeja shito, bet nu nezinu - olbaltumi vien ir, parasta barojosha maska sanaak, nekas vairaak.
man jau liekas, ka to ar to mantu ir jaukaak taapat gultinjaa pakjeepaaties, nevis vaakt burcinjaas un smeereet uz sejas :P
Cikolio
Re: spermas noriishana
18.05.2006 09:29
Jaa, vaakt nu galiigi ne. es to nedariitu ;)
Re: spermas noriishana
18.05.2006 09:31
un nesties uz vannas istabu, lai pie spogulja ieziestos, kameer miiljotais-nabadzinjsh paliek gultaaa peec sexa pilniigaa nesaprashanaa? :)))
Re: spermas noriishana
18.05.2006 09:33
:DD nu gan juus dodat!:)

es zinu ka miljotais veletos lai to kkada veidaa apeedu vai ko tml bet man bail! ka negarshos un es izspljaushu! ta bus tada laba reakcija:DDDD
Cikolio
Re: spermas noriishana
18.05.2006 09:34
nee, nee, es taadas lietas neatbalstu, lai nu tas viss paliek palagos vai dvieliitii vai veederaa.. :)
Cikolio
Re: spermas noriishana
18.05.2006 09:37
nu ja nepameeginaasi, nezinaasi.. es esmu dariijusi taa, ka mutee panjemu, bet peec tam, kad vinjsh sveetlaimee atkriit gultaa, izsplauju vai nu salvetee, vai dodos uz tualeti.un izsplauju tur
oga
Re: spermas noriishana
18.05.2006 09:39
Nu, bet ja jûs varat rît, kâpçc nevar smuki sejiòu apspricçt??Mîïotajam bûs liels prieks..... un paðâm maska barojoðâ
pûka no cita PC
Re: spermas noriishana
18.05.2006 09:41
oga:

Nu var jau arî to spermu nerît, ne jau tur tâ sâls, vienkârði spermas norîðana ir kâ labs un loìisks nobeigums tam pasâkumam :))
Kad tuvojas kulminâcija, var jau arî to izvilkt un beigt uz krûtim u.t.t., bet tas atkal nebûs tas...
Zinu vienu sievieti, kurai orâlâ sex laikâ vienmçr blakus ir papîra turziòa un viòa to "mantu" pçc tam iespïauj tajâ kulîtç :)), nu manuprât tas izskatâs visai dîvaini un var pamatîgi atsit apetîti :))
Re: spermas noriishana
18.05.2006 09:52
man arî tas ðíiet visai pretîgi. Un man pie pakaïas, ko tas vecis çd un dzer, bet man ðíiet pazemojoði jau vien ïaut, ka tâ sperma nokïûst mutç! Piekritîðu par visiem 100 ogai. Un pirms vîrietis vçlas beigt sievietei mutç, lai pats pamçìina, kâ tas garðo, nekas jau slikts nenotiks, tas nâk no viòa paða! Tikpat labi vîrietis sievietei MR laikâ var sniegt orâlo! Tas gan bûtu biki briesmîgâk!
Ciparniece
Re: spermas noriishana
18.05.2006 09:57
Nu to gan nevar saliidzinaat, speram ir uzbudinaajuma un baudas kalngals, bet MR ir fiziologiska paraadiiba, taapat kaa churas, kakas, tas nu nav jauzspiezj
oga
Re: spermas noriishana
18.05.2006 10:13
Var gan salîdzinât.Citas, lûk, èurâjot aiz baudas(skat.Ku! izteikumus)esot pat urînterapijas piekritçji, kas dzer un iesmçrçjas ar èurâm
Tad nu man varbût patîk kulminçt ar partnera sejas apèurâðanu.NU- kam tas patîK? Tâ, lûk ir MANA bauda( varbût:))))
Re: spermas noriishana
18.05.2006 10:14
uhh - zelta lietutiòð! :)
Re: spermas noriishana
18.05.2006 11:21
serea

Nu kaa tu nesaproti. Beigshana mutee nav gastronomisks pasaakums. Tas ir intiims proces un garsha tur nav pati izshkjiroshaakaa.


oga

Taa nu tas ir ka vienu otru churu shalti esmu sejaa dabuujis. Starpcitu ja churas traapa acii tad nav nekaadas vainas a vot meituki suudzaas ka sperma acii grauzh :(
Re: spermas noriishana
18.05.2006 11:28
:) spermai ir tâda sûra garða, tâpçc man arî ðíiet pretîgi!

Bet vîrieði, jautâjums jums! Vai jûs pçc tam, kad sievietes mutç ir pabijusi jûsu sperma, vai esat uzreiz gatavs viòai sniegt franèu skûpstu?
oga
Re: spermas noriishana
18.05.2006 11:35
Tas ir labais jautâjiens!!!!!
Re: spermas noriishana
18.05.2006 11:36
serea

He, labs jautaajums. Domaaju ka man tas nepatiktu. Bet es esmu buchojies ar meituku kuram nolaidu uz sejinjas tuuliit peec noslauciishanas, kad vaidzinji veel mitri un veesi. Drusku peec spermas smarzhoja un nebija ne vainas.
Vilnis
Re: spermas noriishana
18.05.2006 11:42
to serea. Isteniibaa nee, tas nav visai patiikami. Viena lieta ir sievietei beigt mutee, tas ir apsveicami ka vina to uzdroshinaas, man patiik. bet peec tam uzreiz skuupstiities ar vinju gan negribu, tad parasti pati protaas aiziet uz vannas istabu sakopties un peec tam var turpinat.
Sorry daamas, bet kaut kaa man galiigi nevelk pasham savu spermu garshot.
oga
Re: spermas noriishana
18.05.2006 11:48
...un vçl viens aspekts- esmu no vîrieðiem dzirdçjusi, ka viòi neuzskata ðo orâlo par laulibas pârkâpumu.Tâtad meituks- trenaþieris?!
Re: spermas noriishana
18.05.2006 11:48
nu re, ar mani puisis arî izvairîgi skûpstâs, kad esmu viòam tikko minetu taisîjusi, kaut gan viòa sperma lîdz mani mutei pat nav nonâkusi!
Re: spermas noriishana
18.05.2006 11:58
he he.. te jau visa atsleega, ja viirietis negrib skuupstiities ar sievieti, kura ir ar muti apmiiljojusi vinja fallu, ko gan taads viirietis vispaar par savu peni taadaa gadiijuma domaa?? Neko labu laikam. Es nerunaaju par spermu. bet iesaku vechiem to nogarshot, lai zin ap ko lieta grozaas. Un ja nepatiik taa garsha, lai iedzer ananasu sulu. esmu dzirdeejusi ka uizlabojot spermas garshu. Un ir tachu arii taa, ja viirietim kaadu laiku nav bijis seks un vinjsh nav onaneejis, tad taa sperma sastaavas un paliek taada dzeltena ar speeciigu aromaatu... taadu gan daamai labaak nepiedavaat...
Re: spermas noriishana
18.05.2006 12:00
nu labi, ka mans vîrietis man arî vismaz sniedz orâlu baudzu! =)
Re: spermas noriishana
18.05.2006 12:02
Taa jau nu gan nav ka es izvairiitos skuupstiities tikai taapeec ka meituks mutee njeemis. Jau taajums jau bija par franchu skuupstu kad visa meele ar spermu.
Ciparniece
Re: spermas noriishana
18.05.2006 12:45
Njaa...ja taa padomaa...sieviete ir miskaste vai - vecim paliek pretiigi iedomaajoties, ka jaapagarsho sava susla, a sievietei taa jaaeed....njaaa....
Re: spermas noriishana
18.05.2006 12:57
Ja taa padomaa, kaut kas neklapee gan kopaa... Sievietei jaarij un jaajuutas laimiigai, viirietim turpretii pasham pretiigi to iedomaaties...
Man viens draugs staastiija, ka vinjsh arii dikti gribeejis, lai vinja draudzene rijot spermu, bet shii iesmeereejusi arii vinjam mutee dalju no spermas. no taa laika shamais vairs NEKAD nevienu sievieti uz to nav mudinaajis.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 10?
Ziņa: