spermas noriishana

Aizsāka lauris23 

oga
Re: spermas noriishana
18.05.2006 13:07
man izskatâs 1:0 mûsçjo(spermas neçdâju) labâ
Tâks
Re: spermas noriishana
18.05.2006 14:13
Kâ vîriðíis varu piebilst savu viedokli, ka pçc bûtîbas man ir diezgan vienalga, vai to spermu rij vai izspïauj un pa pupiem izsmçrç. Tâ galvenâ bauda ir iekð tamâ, ka var beigt "iekðâ", mineta laikâ. Personîgi nekad to neesmu sievietçm prasîjis vai pat licis saprast - vienmçr esmu ïâvis paðâm izlemt - kad un vai grib un cik tâlu grib turpinât. Tik pieredze liecina, ka vairumam pret beigðanu mutç nekas nav pretî, ja jau nepârtrauc pçc brîdinâjuma, ka "tuvojas" :). Taèu neesmu itin nemaz apbiþots, ja izvelk ârâ - orâlais manuprât (gan no sievietes, gan vîrieða) ir tikai un vienîgi tâ veicçja izvçle un pieprasît to nav prâtîgi.
pûka no cita PC
Re: spermas noriishana
18.05.2006 14:16
oga u.c. pretinieces :)

Nu nezinu gan, mans vîrs man pilnîgi mierîgi pçc tam sniedz franèu skûpstu, nekâdu problçmu :))

Par to laulîbas pârkâpðanu saistîbâ ar orâlo sex, no vîrieðiem esmu dzirdçjusi pilnîgi pretçjus viedokïus Tavam rakstîtajam.

Te jau pieminçtâ ananâsu sula ïoti labi palîdz vîrieðiem uz labot to garðu, bet sievietçm, savukârt - dzçrveòu sula.

P.S. Bet vispâr ðî diskusija ir pârvçrtusies diezgan muïíîbâ sacensîbâ, tipa kurð-kuru? :)) Lai tak katrs dara kâ viòam patîk.
Un vispâr mans uzskats ir tâds, ka divu mîloðu cilvçku starpâ tabu vispâr nav, viss, kas ir pieòemams un patîkams abiem, ir OK un citiem gar to nav nekâdas daïas.
oga
Re: spermas noriishana
18.05.2006 14:48
ðeit neviens nejaucas privâtajâ dzîvç- kaut vai smçrçjiet uz maizes!:)))))
Es vnk sajûsminos kâ cilvçki atveras ðâdâ diskusijâ.
Un tieðâm man nepatîk, ka daþi mçìina vçrsties personiski
Un beigu beigâs tam jau ðis forums domâts -ar kolçìiem tomçr ðâdas lietas neapsprieþ.
Galu galâ autors Lauris ierosinâja ðo tçmu, lai tauta izsakâs
ðeit laikam bija sapulcçjuðies seviðî daudz "miloði cilvçki", bet man ir skumji apzinâties, ka sabiedrîbâ kopumâ aiz slçgtâm guïamistabas durvîm ir daudz vardarbîbas, nodevîbas , izlikðanâs.Un daudzos gadîjumos cietçja ir tieði sieviete.
Par lieliskajâm latvieðu sûkâtâjâm jau arî ârzemnieki priecâjas.Es nenosodu ðîs sievietes, jo ne jau aiz labas dzîves viòas to dara.
Manuprât tieði mietpilsoniski ir neredzçt ðîs lietas.
Re: spermas noriishana
18.05.2006 16:07
oga

Es domaaju ka tu veelc visu laiku kaut kur greizi. Nu tjipa minjets=vardarbiiba. Taas tomeer ir piilniigas muljkjiibas jo paarliecinoshajaa vairaakumaa gadijumu tas tiek dariits pilniigi labpraatiigi. Un viens no iemesliem vareetu buut velme piesaistiit viirieti. Jo sievieshu viduu pastaav muljkjiigs viedoklis ka bez oraalaa viirieti nenotureesi un taapeec gribi vai nee tas jaadara savukaart viirieshi jau arii nav muljkji un sho faktu bezkauniigi izmanto savaa labaa.
oga
Re: spermas noriishana
18.05.2006 16:26
Atbildes otrajâ pusç Tu pateici tieði to, ko es domâju.
Re: spermas noriishana
18.05.2006 17:08
Viriesi so faktu izmanto tapec, ka sievietes to lauj... Pati sieviete sevi neciena ja dara to, ko p ati nevelas, lai noturetu virieti(ne tikai spermas risanu)... Tas vnk ir gaumes jautajums un katra pasa zina ir izlemt darit to vai nee...
lauris23
Re: spermas noriishana
18.05.2006 17:29
laikam buushu uzdevis pietiekami kuteliigu jautaajumu- riit vai nee. :) prieks par aktiivo viedoklju paushanu!
Re: spermas noriishana
18.05.2006 17:55
Manupraat par visu sho ljoti labi uzrakstija Tâks un es vinjam pilniigi piekriitu un pieturos taadiem pashiem principiem. Taa kaa es neredzu pamatu paarmetumiem viirieshu virzienaa.
abcd
Re: spermas noriishana
18.05.2006 18:41
Jaa.. nu nejau visi viirieshi ir tik solidaari..
zv
Re: spermas noriishana
18.05.2006 18:43
Es zinu sievietes, kuraam patiik nevis riit, bet to izsmeereet uz sava kjermenja.
abcd
Re: spermas noriishana
18.05.2006 18:56
Nu vieglâk, nekâ rît, ir ïaut to uzðïâkt uz sevis, sejas, krûtîm, vienalga kur..
jox
Re: spermas noriishana
18.05.2006 19:17
Nu bet iedomâjaties situâciju otrâdi,kad vîrietim jâsniedz bauda laizot sievietes kâjstarpi,bet ðamçjs òem un aizskrien uz bucku vemt,un pçc tam aktîvi òemâs pa forumu un spriedelç,cik sievietei tur lejâ tâ susla ir pretîga...
abcd
Re: spermas noriishana
18.05.2006 19:22
Nju.. ko lai saka, ir daudzi vgiirieshi, kas to pashi ierosina un pashi veelaas, un sievietes jau nu ar varu arii neko nespiezj...
jox
Re: spermas noriishana
18.05.2006 19:30
Nu jâ,bet neticâs,ka tâm,kurâm ir iebildumu pret spermas norîðanu,nekad nav saòçmuðas no vîrieða tâdu paðu baudu kâ kâjstarpes laizîðana.....
abcd
Re: spermas noriishana
18.05.2006 19:35
Kâ, viens ir sniegt minetu un saòemt kunilingu, bet otrs ir to sp.. riit... kâ viens vîrietis te teica..Kad orgasms jau bijis no mineta, vinjam dzilji vienalga, ko sieviete dara ar vinja produktu! Luuk.. savu dabuuja, kaada starpiiba ko sieviete peec tam..
jox
Re: spermas noriishana
18.05.2006 19:48
Nu jâ,bet kâ oga izteicâs par latvieðu sûkâtâjâm,jâdomâ,ka viòa to nekad nav darîjusi,sorry,es laikam ne par rîðanu tagad iejaucos...
oga
Re: spermas noriishana
19.05.2006 08:38
Jâ, jâ- tieði tâ- ðis ir provokâtorisks, personisks jautâjums, ko es necieðu ðâdâs diskusijâs . Mçs diskutçjam par lietu, parâdîbu , problçmu viedokli...untml. Un ðî foruma valdzinâjums ir zinâma anonimitâte, kas ïauj iedomâties un minçt - kas ir ðie sarunu partneri.
Un es dziïi cienu tos cilvçkus, kas spçj palikt korekti, sakarîgi izteikt savu domu, bût interesanti citiem........piem. tâds ir ku!
Man tieðâm patiesîbâ ir vienaldzîgi, kurð ko rij un ar ko iesmçrçjas, bet ir bezgala interesanti, kâ cilvçki to pasniedz.

NU izòçmuma kârtâ -ðad, tad iepriecinu partneri ar orâlo, bet nekad neriju un nesmçrçjos, jo man riebj tâ smaka.Tâpat nekâdu reâlu baudu no tâ negûstu.
Kuniligs- OOOO- cita lieta!BEt tâ ir partnera vçlme...
Re: spermas noriishana
19.05.2006 12:11
vai ir kâds vîrietis ðajâ forumâ, kuram netîk sniegt orâlo baudu sievietei, bet pats to ar lielâko prieku saòem!
pûka no cita PC
Re: spermas noriishana
19.05.2006 16:54
serea:
Ðajâ forumâ laikam nav :))), bet dzîvç gan ir un ne mazums :))
Viktorija
Re: spermas noriishana
19.05.2006 17:07
Interesanti....:-)) Man pashai neinteresee,ka man viisishkjis oralizee,man patiik citaadaak...:-))
Bet nav nekas pretii shim tur palaiziit un taa...bet spermu riit,to nu nee,nafig--
chiepa
Re: spermas noriishana
19.05.2006 17:26
to JOX 18-05-2006 19:30

varu pateikt, ka esmu PRET spermas norishanu (nu lai vismaz nav javemj), bet atbalstu oraalo. Godiigi, NEESMU sanjeemusi oraalo no sava puisha!!!
santcha
Re: spermas noriishana
22.08.2010 23:51
es vienmēr noriju. man pat garšo, ja godīgi :D
Re: spermas noriishana
23.08.2010 10:29
Personigi es minetu ljauju taisiit kautkadaam valjigaam meiteneem ar kuraam nekko nopietnu neplanoju,ja meitene man patiik un ir doma veidot nopietnas attiecibas tad minets man liekas nepatikams,jo asociejas ar maukaam-necienigi prieksh sievietes kuru gribu sev lidzaas.To pashu meiteni gan labpraat orali samiljoju,jo pasham patiik ka meitenei ir patikami.

Rij vai nerij vinja nost man personigi ir pie kajas,tapat kaa vis parejais ar tadaam zekeem.
tataks
Re: spermas noriishana
25.08.2010 22:56
te bija ieteikums džekiem savējo pagaršot. nu būdams čalis esmu ar sev pagaršojis. nerunāšu kā par gastronomijas izstrādājumu, bet baudāmāks ir tas , kas izdalās ejekulāciju sākumā. nav tādas tik nepatīkamas garšas. tas kas beigās izdalās ar ir tas nepatikamākais, vēl jau spēlē lomu tas, ka ejakulāciju beigās, jau tā uzbudinājuma un ieinteresētības vairs nav, uz garšošanu. :)
Re: spermas noriishana
11.09.2010 22:31
man liekas ka jaa sakumaa negarsho tik slikti... :) ir gadiijies nogarshot, netiishaam, jo principaa man nepatiik sperma mutee, bet gribas to optimalo variantu - vidusspunktu. Maksimali ilgi sniegt baudu virietim pluss lai sekla nenonaak mutee... dazreiz gadaas pirmo slacienu nogarshot, parejais matos, un citur... Kaa ir taa ir - pagaidam nav motivacijas dariit to savaadaak! :)
mad iezviedz
Re: spermas noriishana
28.10.2010 21:22
..ja uzšpricē uz pannas, mazliet apcep, virces...:)
Re: spermas noriishana
12.02.2011 01:59
O.k. Izskanēja viedokļi par ananāsu un dzērveņu sulām... Par vīrieša sēklu tiek runāts itin bieži... par to, kāda garša, smarža utt.
Bet man kā sievietei gribētos dzirdēt vīrieša viedokli par garšām, smaržām un dzērveņu sulas iedarbību uz sievieti.
slieka
Re: spermas noriishana
17.02.2011 07:47
Laikam iru dīvaina, bet man patīk norīt sava vīrieša sēklu. Man un viņam tas sagādā lielu baudu. Vēl patīk tādas sīkas izvirtībiņas, ka sēkla uz kūciņas, kuru notiesāju pie kafijas :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 3?
Ziņa: