Nevis miilestiiba, bet centimetri

Aizsāka nezinaaju 

nezinaaju
Nevis miilestiiba, bet centimetri
28.06.2006 08:40
Njaaa,to tik vientas sievietes lej,ka veci miilot,ka neko nevajagot.Bet kad runa par lielumiem,tad uzreiz saak rasties probleemas.Kas jus vispaar tikai uz sexu tendeetas? Ar jums iepazistoties man laikam nevis janosauc savs vards bet locekla garums?
Un bildinajuma vietaa jasaka,man 22 cm,naac pie manis par sievu,ja? Padomajiet par ko jus te jusmojat!
Un ko tie veci,kam 10 un pat 7 cm locekli? sez majaas un onanee,jo tadas ka juus tikai peec izmera laiz sev klaat? Idiotisms kavkaads!
Re: Nevis miilestiiba, bet centimetri
28.06.2006 09:26
Un ko vechi visu laiku kladzina, ka aiziet pie babsha ar shauraaku vagiinu?
iepziistoties diametrs jaasaka?
nezinjaaju,

tev kâda tâ iegriezusi?...taèu izmçru "ârkârtîgo svarîgumu" visur uztiepj masu mediji...katrâ ziòâ, tâ jau nu nav, ka visâm tik tas lielums interesç. un anyway, to generalise is stupid...

komatiò,

tiði tâ, tikpat labi to paðu var par vîrieðiem teikt!
Re: Nevis miilestiiba, bet centimetri
28.06.2006 11:07
kreativ gavno / afftar mudak.
infantilsisms, stulbums.kads sakars garumam!!!!garsh man neshkiet ka ir viirietis bet tie lieizmeera cetrkajainie zoodaarzaa.sieviete jau grib viirieti iekshaa tikai peec orgasma saniegsanas un ja tas ir liidz aknaam, tad pariet viss kaifs.
Re: Nevis miilestiiba, bet centimetri
29.06.2006 12:33
...maza ainiòa iz dzives...sastrçgums no rîta uz Ulmaòa gatves pirms Vienibas gatves...malâ stâv zirgs, izlaidis piekto kaju...laikam miezîs...priekðâ braucoðais "audi kabrio" sabremzçjâs, palaida garâm ârçjâ rindâ braucoðos divus furgonus, kuri aizsedz skatu, ar to kavçjot visu rindu, lai tik varetu palûkoties uz ðo metamo...ðajâ autiòâ brauca divas blondînes...pie sevis noirgojos - Apulçja spalvas cienîgas matronas...:))
Re: Nevis miilestiiba, bet centimetri
29.06.2006 14:10
Nu ne velti pasaule pilna ar filjmukiem kur kaads zirdzinjsh njem priekshaa sievieti. Ir ar ko :)
un kaa ar vechu runaam par sievieshu pupu lielumiem?
Re: Nevis miilestiiba, bet centimetri
02.07.2006 18:54
man noteikti bûtu bail no lieliem daiktiem
njaa, viirieshiem, kuriem ir 7 vai 10 cm atliek sievietes ar attieciigu vagiinas garumu. Nedomaaju, ka es saietos ar viirieti, kura loceklis ieiet 1/4 manii, taadeelj, ka man vismaz no sexa nekaada prieka nebuutu. Attieciibaas sekss tomeer ir svariigs.
Iespeejams, ka kljuudos, jo nav gadiijies viirietis ar shaadiem parametriem.
Re: Nevis miilestiiba, bet centimetri
03.07.2006 21:44
...vells...vai't ivai vajag no 32 lîdz 40 cm garu???...cik jâbût diametrâ?...:))...tur aiz tâ akmens, aiz pagrieziena "))
Nu ne tik traki, bet vismaz 15, pilnai laimei 18-19 (patiikami ir kad liidz galam ieiet). Diametram neesmu pieveersusi uzmaniibu, vienmeer ir biji viss kaartiibaa ar to
Re: Nevis miilestiiba, bet centimetri
03.07.2006 23:27
...un ja vçl mçlei pârgrieþ saiti!!...vai ne:)!?
Heh, nu nee, tik traki prasiiga neesmu :)
madcynics garâmejot
Re: Nevis miilestiiba, bet centimetri
08.07.2006 09:33
...slikti...
Tontõns
Re: Nevis miilestiiba, bet centimetri
14.07.2006 00:46
Klau, nebeedaa, ja sieviete tevi patieshaam miilees, tad vinu tas neuztrauks! Bet, ja nemiil, kaada gan jeega taadaam attieciibaam? Pliekana seksa deelj? Cik sekli!
Jaa, nenoliedzami ar dazhiem vinjsh var buut arii pliekans :P
ja nav centimetri, palîdz takð arî pozas :p
deviln
Re: Nevis miilestiiba, bet centimetri
22.07.2006 18:13
kas taas par muljkkjiibaam, man ar saviem 20cm ir bijusi tikai viena sieviete kurai nav par garu
Tie centimetri ir tikai tavaa galvaa. Noveertee pats sevi kaa personiibu un atrodi cilveeku kurs iemiil tevi kaa personiibu..un tad centimetriem nebuus pilniigi nekaadas noziimes. Mums katram ir kaut kas, kas neatbilst ideaalam. Un taapeec jau ir miilestiiba, lai iemiileetu otru vienkaarshi kaa cilveeku, nevis ideaalu.
Re: Nevis miilestiiba, bet centimetri
02.08.2006 09:53
Es pat nezinu, cik cm man skaitâs ideâlais garums... :P
Pirms seksa nekad neesmu prasîjusi vîrieðiem par viòu draudziòu garumu, tâ kâ tâs ir muïíîbas, ka sievietes interesç tikai tas!
Re: Nevis miilestiiba, bet centimetri
02.08.2006 09:58
Bija taada veestule meitenei no puiða-Man ir 21 cm. meitene sim jautaa, bet ko tu proti? vins atbild-bet man ir 21cm, un meitene atkal jautaa-bet ko tu proti, un vins atkal-bet vai tu nedzirdi, man 21cm:)))
Re: Nevis miilestiiba, bet centimetri
02.08.2006 10:02
eziitis

Nu jâ, ðajâ gadîjumâ meitenei bija jâiepleð acis un jânoelðas no brînumiem :DDD
Re: Nevis miilestiiba, bet centimetri
02.08.2006 10:05
Meitenei tad jaasaka, bet es maaku ar f16 lidot, un tad puisim jaasaka, davai iesim smilsukastee paspeeleeties!!!!
Uzjautaaju citaam sievieteem cik vinjaam ir svariigi centimetri, uz ko atbilde bij, ka ir svariigi. Un par mazu locekli izteicaas taa, ka nekaadu sajuutu nav, it kaa nekas netiktu dariits pat pozas mainot. Nejuut.
http://www.drarturs.lv/lv/sievietes_maksts/ shajaa lapaa ir dzimumorgaanu saderiibas tabula, daljeeji piekriitu tam, kas tur ir mineets.
Aseksuaalaa
Re: Nevis miilestiiba, bet centimetri
03.08.2006 08:58
Ir svariigi. Lai nav par garu. Zobus izbakstiit varu pati un no augshpuses, nejuutu vajadziibu, lai kaads to censtos izdariit no apakshpuses.

OK, par tievumu veel var diskuteet, bet tos 20 cm juus varat uztiit, kur veelaties, es nepiedalos! ;)

Un vispaar - miileeshanaas saakas galvaa. ;) [Ar to es nedomaaju minetu, kaa varbuut dazhiem likaas...]
Re: Nevis miilestiiba, bet centimetri
03.08.2006 10:26
mani vairaak interesee, kaadeelj peedeejaa laikaa visos forumos tiek aktualizeets jautaajums par centimetriem :D Saeimas veeleeshanu tuvums?
Re: Nevis miilestiiba, bet centimetri
04.08.2006 12:29
es domaju izmeram nav nozimes,galvenais ka to izmeru izmantot!cits ar tiem 7 cm ta var izdrazt,ka viena seksa laika 7 orgasmus var gut,bet cits ar saviem 20cm,vispar neko!
Laikam jau OLga 4kai ir mazliet taisniiba!!!
Ta es neesmu johna bet johan tas ir vinjsh
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 6?
Ziņa: