kâpçc pâri ðíiras?

Aizsāka dace 

kâpçc pâri ðíiras?
20.07.2006 23:49
vai vareetu luudzu padaliities pieredzee, kaadi personiigi jums ir bijushi skjirshanaas iemesli. ne tikai lauliibu, bet arii draudziibu (intiimo draudziibu).

man taada pieredze nav un ljoti cetru arii nebuus.
bet ljoti interesee, kaadi ir iemesli, kaadeelj divi cilveeki, kuri ir miileejushi viens otru un kuriem kopaa bijis labi, nonaak liidz briidim, kad vairs nav labi un skjiras.
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 00:00
dace

Nu tu gan uzdevi jautaajumu. Viss tachu mainaas. Nu piemeeram es uzskatu ka savu sievu iemiileeju 4 kopdziives gadaa un uzskatu ka iemiileeshanaas jebkuraa gadijumaa nenotiek aatri. Protams ka es pirms tam arii domaaju ka es vinju miilu bet ceturtajaa gadaa es tikai sapratu ka liidz tam taa nebija miilestiiba. Taa bija iekaare, simpaatijas un vienkaarshi draazties gribeeshana. Tad vareetu buut taa ka tie kas shkjiraas 2 gadaa vinkaarshi veel nav nemaz viens otru miileejushi. Nu apnika vienkaarshi viens otram un viss.
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 00:02
ku!, piekriitu, ka iemiileeshana notiek pamazaam. bet tomeer nesaprotu, kaapeec shkiras.

tad tev tava iemiileetaa sieva vienkaarshi apnika?????
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 00:06
dace

Sieva neapnika, vinja vienkaarshi sapisa mani ar saviem izgaajieniem.
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 00:09
skaidrs.

taatad iespeejamie skjirshanaas iemesli:

1) 'sapisa mani ar saviem izgaajieniem'
2) [cerams sekos]


ku!, ja driikst zinaat, kaadi bija tie izgaajieni.
nu, lai es gadiijumaa nejaushi 'nesapisu' savu draugu ar saviem izgaajieniem
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 00:20
dace

Nu dari piemeeram taa: visu dienu guli, skaties TV vai lasi graamatu meksikaanju seriaalu stilaa bet kad tuvojas laiks (kuru tu zini) kad jaaierodas ghimenes draugam tad celies augshaa, sakop sevi, virtuvi un gatavo kaut ko eest, tad ierodas ghimenes draugs un saka, man gadijaas te garaam braukt un es noleemu uz briidi ieskriet, bet tu saki kaada sagadiishanaas es kaa reiz vakarinjas pagataviju taadas kaa tev patiik, vai negribi drusku uzeest. Un dari taa vairaakas reizes nedeeljaa. Tavs draugs nepaarstaas tevi miileet.
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 00:24
un tam gjimenes draugam jaaierodas tai laikaa, kad mans draugs ir maajaas?

...vai taada bija sieviete, ko tu iemiileeji, vai arii vinja ar laiku 'deformeejaas'?
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 00:28
dace

Protams, tas tachu bija ghimenes draugs un protams ka draugs uzradaas peec gadiem.
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 00:37
Dace laikam nepilngadîga, ka ðâdi jautâjumi...
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 00:42
nee nee, man jau kur tie gadi kaa pilngadiiba.
bet tieshaam gribu zinaat.

skumji kaut kaa, ka cilveeki, kam kopaa bijis labi, vairs nav kopaa labi.

laikam jau ka pamatiemesls ir tas, ka attieciibas netiek koptas. vienam vai abiem liekas, ka viss notiks pats no sevis, bez pasha piepuules.
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 00:46
dace

Oo, tad jau tu mums vari kaut ko pastaastiit par attieciibu kopshanu.
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 00:52
nu, jaasaak jau ar to, ka katram pasham sevi jaakopj.
zinaamas ne mazums sievieshu, kuras pie viira tikushas par to vairs neruupeejas.
tad gribas teikt - nabaga viiri! un peec laika seko - nabaga sieva! jo redz viirs sho pametis.
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 00:57
jaa, nu ar sevis kopshanu vien ar nepietiks.
jaaruupeejas, lai neiestaatos rutiina un garlaiciiba.
jaattiista kopeejas intereses.

kaads amns draugs reiz teica, ka muusdienu straujais laikmets ar ir par iemeslu, kaadeelj tik modernas ir iislaiciigas attieciibas. jo (abstrakti izsakoties) viss strauji mainaas - intereses, darbs, dziivesvieta. un vienkaarshi sanaak, ka tie, kas kaadreiz bija saderiigi, vairs nesader, jo vai nu viens ir palicis uz vietas, vai katrs aizgaajushi savaa virzienaa. nesaderiigaa virzienaa.
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 00:59
un protams, jaamaak savureiz gan piekaapties otra priekshaa, gan uzstaajiigaak pateikt savas veelmes.

nu vispaar, attieciibas taa ir vesela maaksla. un maaksliniekiem jaabuut abiem iesaistiitajiem.

bet ja maakslinieks ir tikai viens no paara, tad vinjam zuud motivaacija uztureet taadas attieciibas.
dazhkaart taas kaadu laiku tiek turpinaatas, jo taa ir eertaak. bet tad ar laiku atrodas kas eertaaks un ir skjirshanaas.

kaut kaa taa.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.07.2006 01:05 by dace.
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 01:23
Nu paldies dace bet gribu piebilst ka jautaajumaa par sevis kopshanu man ir pat preteeja pieredze ka sievietes biezhi sevi kopj paarmeeriigi. Uz to tiek izteereets laiks un nauda bet izraadaas ka tas viirietik nemaz nav vajadziigs. Tiek veidotas frizuuras ar kuraam jaaapietas uzmaniigi seksa laikaa un vispaar nevar taa vienkaarshi apkskaut sievieti jo vinja kljuust nikna no taa ka frizuura bojaajas, tiek audzeeti gari nagi kas arii apgruutina miileeshanos un dazhus seksa veidus vispaar neiespeejamus turklaat sieviete izvairaas no orgasma jo tad vinjai var gadiities nejaushi nolauzt nagu u.t.t. Taa kaa es esmu visaadas diivainiibas pieredzeejis no sievieshu puses un vienmeer vinjas ir domaajushas ka tas ko vinjas dara ar sevi celj vinju veertiibu un reti ir bijushas sievietes kas ir paprasijushas kas patiik man.
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 01:34
:) jaa, ku!, jaapiekriit tev.

manam draugam arii nepatiik un pat liekas muljkjiigi sievieshu paarmeeriigaa 'spokoshanaas' :)

vinjam pat liekas, ja sieviete kraaso nagus, tas jau kaut ko liecina par vinas 'galvas' saturu...

nu, vinjam un man ir paveicies - es esmu taads kaa 'dabas beerns':)

bet nu no nekopshanas gan vinsjh arii baidaas. nemazgaati mati, zobi utt... tas vinju baida.
nu par laimi, man nav bijis iemesle tik 'zemu' nolaisties. nemazgaati mati man pashai reaali traucee (nu gadaas reizeem kaados mezhoniigaakos celjojumos).
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 10:57
pedinji arii driikst izteikties ?
Esmu
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 11:29
Kâpçc ðîras? Ja èetrus gadus draudzçjies ar vîrieti, tad gribas, lai loìisks attiecîbu progress bûtu bçrniòð un ìimene, bet ja otr to nevçlas, bet vçlas tikai satikties, tad iznâkums ir ðíirðanâs, jo viedokïi par divu cilvçku attiecîbu attîstîbu nesakrît.Es no savas pieredzes
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 12:14
gh, jaa, visu kraasu gammas driikst izteikties.
melnie, zilie, zaljie, sarkanie un visi citi.
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 13:02
wrong!!!

pedinji nedriikst izteikties :D
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 13:12
gh

A kur tas rakstîts, ka pediòi nedrîkst izteikties?
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 13:14
foruma noteikumos... dooh...
/me pieliek pirkstu pie deninjiem
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 13:18
"Noteikumi: www.dr.lv neatbild par portâla lietotâju ievietotajiem komentâriem, kâ arî aicina portâla lasîtâjus, rakstot atsauksmes, ievçrot morâles un pieklâjîbas normas, nekurinât rasu vai sociâlu naidu, neaizskart personas godu un cieòu. Lûguma neievçroðanas gadîjumâ www.dr.lv ir tiesîbas liegt rakstu komentçðanas iespçju un dzçst personu aizskaroðus un rupjîbas saturoðus komentârus."

kuraa vietaa tas teikts???
esmu galiigi glupa laikam.
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 13:19
domaa taas 'moraales normas'?

nu jaa, varbuut ar.
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 13:22
gh
Acîmredzot Tev ir savs îpaðais veids, kâ interpretçt ðos noteikumus.
Es neko tâdu tajos nesaskatu...
m?
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 13:24
es pec 7 gadu draudzibas vairs nespeju pienemt drauga "izgajienus", t.i., dzerstisanos. nekas nemainijas vairakus gadus (draudzibas sakuma tadas problemas nebija, jo alko tados kvantumos un regularitate netika lietots), un ta tas turpinajas lidz tragiskam notikumam. un kad pec ta ari nekas nemainijas, tad man beidzot "pieleca" ka tads tas cilveks ir, un es tur neko nevaru padarit, un ka mums ir katram savs cels ejams...
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 14:24
m?

noved cilveeku liidz baltajaam peliiteem un veel apgalvo "tad man beidzot "pieleca" ka tads tas cilveks ir, un es tur neko nevaru padarit". sievietes...
m?
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 15:14
gh

tu spried pec sevis?
vienapati
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 18:26
Es izkiros pec gandriz 4 gadu draudzîbas! Zuda jûtas! Bet grûti to tâ izkaidrot - kâ zuda! Pusgadu padzîvoju citâ valstî un sapratu,ka man patîk tâ dzîve, ka man viss vçl priekða. Laikam tâ bija tâda vidusskolas aizrauðanâs!
Re: kâpçc pâri ðíiras?
21.07.2006 19:41
Katrs cilvçks grib, lai viòam bûtu çrti, viegli, patîkami, bezrûpîgi, laimîgi, priecîgi utt. Lai viòu otra pusîte mâcçtu uzklausît un saprast, lai nebûtu jâskaidro, ko darîja un ko ar to domâja. Gribas smieties un raudât par vienâm un tâm paðâm lietâm. Lai otra pusîte patîkami pârsteigtu ar kaut ko jaunu, ne tikai materiâlu, bet arî domu, ideju. Izjust prieku, ka kâds par Tevi rûpçjas un prieku par to, ka ir kâds par kuru var rûpçties. Ja mâjâs ir klusums, lai tas nav nospiedoðs. Un tâdu "lai" bez gala. To nevar apgût, izlasot rakstu, dâmu þurnâlâ vai lubu românu. To jâjût. Katram tie "lai" sakârtoti pçc savas skalas. Ja otra cilvçka skala nesakrît ar Tavçjo, tad vai nu piecieð (ja var), vai ðíiras.
Apgalvojums, ka dzîve intensîvâka, tâpçc attiecîbas îsâkas - demogoìija.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 6?
Ziņa: