Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)

Aizsāka Edza 

madcynics gulçtejot
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
20.10.2006 23:32
...dream theater...
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
21.10.2006 00:26
Es klausos klusumu:)
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
21.10.2006 03:46
ak,kid roku!



Edited 1 time(s). Last edit at 22.10.2006 22:00 by double.
Plazma
meklçju jauno albumu Black & White..
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
23.10.2006 16:30
The 69 Eyes Brandon Lee
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
23.10.2006 18:43
Lordi The Monster Show

nu jau Farmer Boys In a Distance to God
... Rammstein Rosenrot
... Rammstein Amour
... Nightwish The Phantom of the Opera



Edited 4 time(s). Last edit at 23.10.2006 19:05 by #1.
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
23.10.2006 18:59
Es atkal klusumu...pçc zobârsta urbja mûzikas:)
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
23.10.2006 19:15
Sinead O'Connor / All Apologies
UVM Symphony Orchestra / Overture to Nabucco
The Cranberries / Animal Instinct
Lordi / Whos Your Daddy
Evanescence / Bring Me To Life
Moonspell / Tenebrarium Oratorium Erotic
Paradise Lost / Isolate
Qual gemito morir si pura e bella ... O terra addio (Aida)
Soilwork / Mindfields
Farmer Boys / From Pig To Man
Rhapsody / Triumph for My Magic Steel
Tiamat / The Truth's for Sale



Edited 11 time(s). Last edit at 23.10.2006 20:20 by #1.
Black Eyed Peas
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
23.10.2006 21:05
O, Shodien jâstrâdâ mâja, tâdçï:
Lili Marlene
Hildegarde Knefa
Nancy Sinatra
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
23.10.2006 21:18
21th century lullabies
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
23.10.2006 21:30
...izsmalcinâtie mûzikas pazinçji :))
...bûs arî man jâmeklç kâdi nosaukumi, par provi - Billy Cobham, This Mortal Coil, Dead Can Dance...:))
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
24.10.2006 20:07
... I don't want to be around the (b v B)ush... jeb
Bloodhoundgang / Foxtrot Uniform Charlie Kilo

Ðîs dziesmas nosaukums arî ir cenzçjams :P
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
24.10.2006 21:19
Jâ par latvieðiem tikai labu vai neko. Es brînos par mûsu spçju liekt muguru visu priekðâ. Mçs jûsmojam par to ko mums uzspieþ.
Es daru,kâ visi!
Un angïu mçlç sâkam uzskaitît muïíîbâs kas neko otram neizsaka.Viendienîðu muzika. vai vienas paaudzes muzika. Kas izsauc krampjus,agresivitâti.Veicina lietot uzbudinoðas vielas. 'Jûsmojam par troksni un trîs vârdu variâcijâm. "Es tevi mîlu" vai "Es tevi gaidu,gribu,alkstu".....Instinkti.



Edited 1 time(s). Last edit at 24.10.2006 21:19 by Mazdakteris1.
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
24.10.2006 21:25
Mazdakter, ko tu klausies?
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
24.10.2006 21:26
Man shovakar topaa ir vienmuljaa HDD dziesma...
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
24.10.2006 21:27
Ak jaa, un veel procha ventilators piebalso...
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
24.10.2006 21:38
...mazdkteri 1...kâ noteikt, kura no muzîciòâm bûs nemirstîga, kura nç???...veismîgs PR uznesa viïòa galâ uzdzîvotâju un izðíçrdçtâju Mocartu un nogludinâja lîdz ar zemi Saljeri...kaut gan daudzi no Saljeri darbiem nemaz neatpaliek no Mocarta...pat ir pârâki...ðî doma nav mana...tas, ko esmu dzirdçjis no Saljeri, liek man arî piekrist ðai domai...ko gribçju pateikt???...nevar visu bâzt vienâ maisâ :))
...
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
24.10.2006 23:00
Vispâr jau jautâjums bija: "Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)", nevis "kâda mûzika jums vispâr patîk", vai "Jûsu viedoklis par TâunTâ forumieða muzikâlo (ne)gaumi". Varbût vajag pâris jaunas tçmas par mûziku?

Kam tie nosaukumi ko izsaka, kam neizsaka... tas nu katra paða ziòâ.

Krampji vçl nav piemetuðies :)) paðai ðíiet, ka agresivitâtes lîmenis apmçram vidçjs :)
Pçdçjo 7h laikâ esmu lietojusi tikai 2 "vielas" - ûdeni un ðokolâdi. Nu ðokolâde it kâ skaitâs "uzbudinoða viela"... Toties lietoðanas iemesls ir banâls - darba galda atvilktnç nekâ cita nebija.

Nevienâ no manis uzskaitîtajâm dziesmâm nav vârda "mîlu" vai "love".

The Beatles, Queen vai Metallica arî ir viendienîði? Nez kâpçc cilvçki ðis grupas klausâs jau vairâkus desmitus gadu un neizskatâs, ka tik drîz atmetîs.

Ko paðlaik klausos, neteikðu, bet radîta 19.g.s. :P



Edited 1 time(s). Last edit at 24.10.2006 23:01 by #1.
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
24.10.2006 23:55
Domâju, ka Mazdakteris diemzçl uzskata, ka Queen un Beatli ir 1dienîði.
A man nepatîk demogoìija, un tas, ka it kâ muzikâlâ gaume, nosaka uzvedîbas modeli.
Klausos ledusskapja rûkoòu.
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
25.10.2006 13:19
Par Quen es klusçju ,tâ nav disko. Nepiesieniet man to ko es nesaku.Par Beatli var strîdçties.Tâ ir vienas paaudzes muzika un nekas vairâk. Cilvçki dzîvo 60 gadus.....
Man patîk V.A Mocarts.Saljeri nav nâcies klausîties. R. Vâgners,(kas nomira vientuïð uz balkona) mani dara lielu. Dþ.Verdi - nav liegâgas muzikas pasaulç. Kurlais L.Bçthovens ir diþens un lîdz galam neizklausîts.Þ.Bize.nu paði saprotiet.Karmena un...
Patîk ïatvieðu ðlâgeri,lai cik tas bûtu jocîgi.
Nevar saprast to ko nesaproti. Jâmâk angïu valoda vai jâbût anglim lai patiktu visi tie bïaustekïi. Daudzi liekuïo, kad saka man patîk tas un tas. Modes upuri,pûïa vergi. Tâ kâ tajâ dziesmâ "Tâ dara visi"Pacelsim rociòas,plaukðíiniet! Sajûsmas asaras acîs. Jo lûk, slavç rokdziedonis sârtâs biksîtes no metenes dibena novilktâs.
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
25.10.2006 14:36
realaxing nature sounds - Nature-Birds (symphony of Nature) man patîk, atpûtinos un nomierinos reizç.
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
25.10.2006 14:42
mani vislabâk relaksç dabiskâs skaòas jûras krastâ un aizkustina Dârziòa Melanholislais valsis
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
25.10.2006 15:29
Manis uzskaitîtâ arî NAV disko.
Paradise Lost, Tiamat vai Nightwish neviens vecumâ zem 50 par disko nosaukt neiedomâtos. Tas ir metal :P

Protu angïu valodu pietiekamâ lîmenî, lai varçtu dzîvot un studçt/strâdât angliski runâjoðâ vidç t.i. dziesmu tekstus saprast nav problçma. Vairumam angïu valoda tiek mâcîta skolâs, vçlâkais no kâdas 5. klases.

Protams, ka ikdienâ paklausos arî "popsu" - viendienîðus, piemçram, Bloodhoundgang (uzskatu, ka Buða izsmieðanas nekad nebûs par daudz, îpaði ASV armijâ...), Evanescence, Linkin Park u.t.t. nu un?

Starp citu Rammstein pârsvarâ dzied vâcu valodâ, kuru saprotu pietiekami, lai saprastu tekstus. Ir dziesmas arî angïu, krievu un spâòu valodâs.
Lacuna Coil ir dziesmas arî dzimtajâ itâïu valodâ. Il Nino - spâòu. Metal grupas ðad tad mçdz lietot latîòu valodu.

De Piave, Ghislazoni u.c. Verdi operu libretus rakstîjuði itâïu, nevis latvieðu valodâ. Varbût esmu tumsoòa, bet lîdz ðim nezinâju, ka Mocartam vai Bçthovenam ir bijusi kâda saistîba ar LV vai latvieðu valodu. Neatzîstu operu tulkojumus lv, kaut gan zinu, ka Traviata, Karmena u.c. ir pârtulkotas :(

LR3 labprât paklausos sestdienas vakarus operâ (agrâkie pieejami arî internetâ). LR2 gan neviens nepiespiedîs klausîties.

Paðlaik klausos kolçìu runâðanâ un klaviatûru klabçðanâ :)
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
25.10.2006 15:50
#1 neskaidrojies:)
Vienîgo grupu, kuru es nezinu, no Tevi nosauktajâm ir Bloodhoungang?
Bus jâpaklausas.
Teikðu godîgi - uzskatu, ka Rammstein, Paradise Lost (paradise zudusi - nepienemu, izklausâs pçc latvieðiem, piedod, vienmçr, kad dzirdu, sajaucu ar latvieðu grupu:) nav metâls. Drîzâk Hard roks. Tiamat - tipa ir. Îsâk - Tev patîk melodisks metâls:) Piedod, ka analizçju, bet man tas liekas interesanti.
Viendienîði? Kojan arî patîk? Man daþas dziesmas iet pie dusas.
Evanesece arî nespçju pieòemt.
Es klausos roku, man patîk - tâdi popsovie ka Muse, Strokes, Baltas Stripas, Karaliene, Robs Zombijs, NIN u.c. . Oo - pedeja laika - PULP! OK, liekas ari VERVE. Reizçm - smukais Robijs Viljams:)
Iesu uz Nika Keiva koncertu. Gribetu redzet veco narkomanu Igiju Popu. Deivids Bovijs - gîbstu:) patîk.
Angïu, vâcu un krievu mçli saprotu, zinu,ka me husto ir - man patîk:), tatad - spanu valoda kaut kas varetu patikt.:D
Vispar man patik latîòu - brazilu muzika. Ari Sepultura... Asinainas saknes...:) Filmas Frîda skaòu celiòð ir burvîgs. Varçtu turpinât un turpinât.
Tagad klausos radio rock.
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
25.10.2006 17:03
double,
tad tik analizç :))
Man vispâr nepatîk kkâ klasificçt mûziku. Rst pçdçjie albûmi pat vairs nav îsti roks, tomçr Herzeleid, Sehnsucht un PL Gothic ir metâls, manâ izpratnç.
Tâpçc jau uzskaitîju tikai to, ko klausîjos, nevis visu, kas vispâr manos krâjumos ir, jo ir tûkstoðos dziesmu. Pçdçjâ laikâ sapriecâjos par 1 Impaled Nazarene klipu.
Man vispâr skandinâvi tâdi tuvâki: PAIN, Soilwork, In Flames, Stratovarius u.t.t. u.t.j.p.
Piemçram black klausîties paralçli darbam diez kas nav - tikai troksnis, ja nepietiek uzmanîbas ieklausîties.

B.h.gang ir vnk amerikâòu rupekïi :) mûzika :( darba laikâ ok.

Ar Kojan neesmu pazîstama. Muse :D, Strokes ??, Baltas Stripas ??, Karaliene :), Robs Zombijs :), NIN :D Verve vai tik sen nav izjukuði? Eðkrofts tur 1 kko mçìina. RW - oi, ïoti agrâ bçrnîbâ Take That patika, bet no tâ nu esmu "izârstçta".

Asiòainâs saknes... kopâ ar Pavarotti vokâlajiem eksperimentiem :)

Koncerti: Tuvâkajâ laikâ LV nezinu, vai ko apmeklçðu. Noþçloju, ka nebiju uz Moonspell.
Pçdçjais uz kuru biju: koru (ar operas solistiem) koncerts Pçterbaznîcâ. Priekðpçdçjais: PL klubiòâ Helsinku centrâ.
Apsveru domu par TOOL Leipcigâ dec. sâkumâ. Lçts avio uz Berlîni (bija pirms ~ ned.). Lîdzbraucçjas/a vieta vçl vakanta - 2atâ par nakðòoðanu maxât sanâk gandrîz uz pusi lçtâk :) patîk braukt 1-ai, bet dârgi :( tâpçc tikmçr apsvçrðu, kamçr lçtâs avio citi nopirks :(


joprojâm klausos klaviatûrâs...



Edited 1 time(s). Last edit at 25.10.2006 17:05 by #1.
madcynics uzjautrinoties
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
25.10.2006 18:48
...Joe Petrucciani...
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
25.10.2006 18:58
Mans – veco labo "Aquarium" ar visu Grebenðèikovu.
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
25.10.2006 19:48
Eeee mazdakteri, velti Tu tâ par mûziku. Cik klasiíi bija neatzîti savas dzîves laikâ! Viòu laikabiedri nemaz nezinâja, kâdi korifeji dzîvo viòiem blakus. Tâ ka neko nevar zinât arî par tagadçjiem. Tavi uzskaitîtie autori liecina par to, ka vismaz mûzikas jomâ, Tu diezgan viegli pakïaujies vispârçjam viedoklim. Tos, kam patîk ðlâgeri (kas pats par sevi nav ne labi ne slikti), parasti Bçthovens neuzrunâ. Ja nu vienîgi tie gabali, ko bçrni mâcâs mûz. skolas 2 klasç. Paðlaik informâcija aprit tik âtri, ka mûsu jaunatnei ir ko klausîties un pareizi vien ir. Lai noliegtu vajag zinât.

double
ir "me gusto"
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
25.10.2006 21:40
Es ironizeju par spanu valodas zinashanu! Plant:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 16?
Ziņa: