Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)

Aizsāka Edza 

Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
25.10.2006 21:56
Aaaa es tikai tagad ievçroju, ka G u H taustiòi ta blakus.
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
25.10.2006 23:37
Lai klausîtos operu nevajag zinât valodu. Tur sarurs ir zinâms.Te tieðâm klausâs melodiju.
Bçthovenau jâklausâs zinâmâ noskaòojumâ. Kâdreiz noguris un depresîvs klausîjos Bethovena uvertîru Eleonorai.
Tad kad nâca tas pçkðòais "uzsitiens", es apstulbu.Tas bija tâds vilnis,kas aizslaucîja visu.
Vçl pamçìiniet Domu koncertzâlç paklausîties çrìeles. Tâdus varenâkus gabalus. Droði tiksiet NIrvânâ. Ðî vieta un ðî muzika var tevi savienot ar kosmosu.
Pçc tam nekâdi Bîtli tev neliksies labi.
Muzikai nav jâuzbudina instinkti.
Muzikai ir jâieðûpo dvçsele,jûtas.Jârada bezgalîga lidojuma efekts zemes cilvçcîbas viïòos.Dieviðíâ starojumâ.
Klasiskâ mûzika to palîdz darît. Cita muzika dara tikai dzîvniecisko. Uzkurina naidu,dzîvnieciskas tieksmes,kautiòus.Dod tukðumu.Pçc îsa moþuma brîþa rada vçl lielâku depresiju.Tâ ir kâ narkotika,kas runâ tikai ..."tu mani mîli,tu mani gribi,es tevi gribu.
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
25.10.2006 23:45
1. Jûs atkârtojaties.
2. Visa mûzika par to nerunâ - I love, i need you etc
3. Opera gan - libreti, kur/kad risina mîlas problçmas.

Tas ir ðaurs skatîjums.
Lai gan ðobrîd klausos Bahu.
Laba aparatûrâ vai zâle (kâ telpa) brîniðíigi ataino piem. artroku, kurâ dzied par uzlecoðo sauli, jûru, bçrnibu utt.
Savu bernibu pavadiju ka metaïuga, paèkas kratîtâja - miermîlîgâkas tautas par metâlistiem ir grûti atrast, savukârt klasiskâs mûzikas piekritçji pat literatûrâ ir iegâjuði kâ sadisti:) Ja mçs aplûkojam to no ðada ðaura viedokïa, kas ir nepareizi.
Cien. mazdakteri - nebalstaties uz nederîgiem aizspriedumiem.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.10.2006 10:08 by double.
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
25.10.2006 23:52
Kojan - Korn:) Kâ raksta uz sienas?
#1 PAIN not afraid to die
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
26.10.2006 02:44
aa... kad ta saka, tad pielec :) Taisniba, ka par matainiem miermiligaku nav.
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
26.10.2006 08:55
Ðobrîd no rîta man aiziet Amon Tobin "supermodified"
ðito dþeku var klausîties tikai tie, kuriem ir ritma izjûta laba, citâdi tas ir tikai troxnis :)
plants no cita PC
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
26.10.2006 09:46
Par gaumçm nestrîdâs. par muzikâlâm tajâ skaitâ. Tikai viens ir skaidrs. katram vecumam ir savas prioritâtes, uzdevumi un îpatnîbas. Jaunîbâ, kad prâts vçl nav piegruþots un virsuzdevums ir sagatavoties atrast savu otru pusîti, ir vajadzîgâki spçcîgâki kairinâtâji. Patîk klausîties skaïu, ritmisku mûziku. Dvçseles mulsuma brîþos sirds stâjas dzirdot vienkârðas melodijas ar vienkârðiem vârdiem: es Tevi mîlu. Jo tâlâk attîstas indivîds, jo mainâs viòa gaumes un ne tikai mûzikâ. Nâk laiks sareþìîtâkiem, daudzslâòainâkiem gabaliem. Tâdiem, kur saturs (ja ir tâds) nepeld virspusç. Ja vçl piestrâdâ pie gaumes izkopðanas, ja tâ lieta interesç, tad skaòu pasaule paveras un uzrunâ. Tad pienâk vecums, kad skaïu mûziku fiziski nevar paciest (paaudþu konflikts), kad nez kâpçc ir aizmirsusies sava jaunîba un paðu vecâku teiktais: pagriez klusâk. Daþs labs ðajâ vecumâ beidzot atskârð, ka klasiskâ mûzika nav vijoïu gaudoòa, bet bauda dvçselei. Pârmest jaunatnei viòu mûziku, nav prâtîgi. Noliegt un pelt to vçl jo vairâk. Protams, ne jau ar katru tâ notiek, bet bieþi vien.
madcynics uzjautrinoties
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
26.10.2006 09:53
...vel viena doma mazdakterim...klasiskâs mûzikas jaunais atzars - laikmetîgâ mûzika...jautajums- vai ðîs te, laikmetîgâs mûzikas skaòas var pacelt spârnos??..stipri apðaubu...mezzo laiku pa laikam paskatos,kâ rumpîsi smalkâs drânâs mçgina preparçt instrumentus, liekot tiem izdvest skaòas, kuras lîdzinâs pirmsnâves gârdzieniem un moku apdvestiem ðnukstiem...ar kâdu baudu un aizgrâbtîbu apkârtsçdçtâji - tas ir klausîtâji - pârvçrstâm sejâm klausâs...man tas asociçjâs ar Romas laika gladiatoru cîòâm...ASINIS, MOKAS UN NâVE...tajâ pat laikâ jazz, art, progressive var dot tâdu pozitîvu lâdiòu, ka pietiek ilgâkam laikam...vai mazdakteris maz zin, ka Rîgâ ir bijuðas pirmâ lieluma ðo te novirzienu zvaigznes - Al di Meola, King Crimson, Billy Cobham, Weathereport ar Zavinulu, Bill Bruford, Dead can Dance...da kaut vai tas pats Stings...un ðie te nav kaut kadi sûda Pink...
...pats klausos sakot no Static X, Rob Zombie lîdz Pendereckim, Haidnam...
madcynics uzjautrinoties
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
26.10.2006 10:04
...no planta pirksteïiem skrien viedas domas...:)
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
26.10.2006 10:08
...bet man patika, kâ rakstîja plants, jo mani arî stipri sâk kaitinât repertuârs, ko klausâs mans tînis
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
26.10.2006 10:31
kas dîvaini - es jau nespçju paciest skaïu mûziku. tâds vecums, jau pienâcis:) draugam vçl nav, tad sanâk, ka es esmu tâ "pagriez klusâk" skandinâtâja.
vçl nepatîk, ka drillç vienu un to paðu. dienu no dienas, stundu no sundas. atceros, ka paðai tâ ir bijis.
principâ - arî piekrîtu plantam, jo ïoti labi atceros sevi kâ pusaudzi, un jûtu brîniðíigâs izmaiòas, kuras nâk klât ar vecumu - uzskatu daudzveidîba un labu lietu novçrtçðana. STRPC. man sâkuðas augt arî ûsas:) ko tas varçtu no medicîniskâ viedokïa nozîmçt?:) jâtaisa jauns ziòojums:)
lai nu kâ - noise man nepatîk.
klausos Çrgïus - Kalifornijas hoteli. (skan iekð radio rock)
tîni parasti klausâs mçslus -to, kas ir populâri. kas tagad ir populâri? Pusdolârs (50 centi), MTV nosauktâs m--kas kaíîðlelles utt. Visu repartuâru nepârzinu. un, ja to klausâs no rîta lîdz vakarm - mâtçm un tçviem noteikti parâdâs pirmâs rûpju rievas.
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
26.10.2006 21:50
Paldies Plantam par skaistiem vârdiem. Pievienojos.
Tikai ja klasisko muziku cilvçks jaunîbâ nav mâcîts klausîties,viòð to vairs nemâcçs klausîties nekad,diemþçl.
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
26.10.2006 22:40
Mazdakteri, es esmu cilvçks, kas bçrnîbâ mâcîts klausîties ðo mûziku. Puse nepieleca, otra puse kaitinâja. Nebija tâ prâta brieduma, kas ïautu patieðâm saprast. Saprast ir iemîlçt. Tas nâca ar laiku.
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
29.10.2006 11:59
Domâju,ka klasisko muziku var klausîties tikai tie,kas bçrnîbâ ar to ir iepazinuðies.Citiem tas ir aizliegts,salds ,nesasniedzams auglis.Un viòi ir dzîves apzagti.
Pie ðîs muzikas ir grûti pierast ja autoritâte tev nav bçrnîbâ to mçìinâjusi iemâcît.
Japâòi saka,ka dzîves baudas kauss ir tik mazs,ka jâmâk to piepildît lîdz malâm.Un tâ ir klasiskâ muzika,gleznas,daba,tçlniecîba ,literatûra,ceïojumi.
Ja cilvçks nevar noskatîties ar baudu baletu vai noklausîties operu ,viòð ir "ðirpotreba"
produkts,apdalîtais.Masveida hipnozes upuris.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.10.2006 12:01 by Mazdakteris1.
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
29.10.2006 13:29
es esmu ðirpotreba produkts - man nepatîk balets :)
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
29.10.2006 13:30
Puce, Tu esi apdalîta ;-(


;-)))))))
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
29.10.2006 13:32
,,,:

bij' man sen tâdas aizdomas... ;)
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
29.10.2006 13:41
Mazdakteris nu gan samuldeejaas - ko grib to klausaas katrs, nav ko uzspiest savu muzonu kaa taadam kompleksainim. :P
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
29.10.2006 14:42
...dirsâ...Mazdakteri, nu Tu gan laid...
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
29.10.2006 22:09
Mazdakteris kaitina 2 iemeslu dçï: nepamatoti uzskata sevi par pârâku un cenðas uzspiest visiem savu gaumi.
Tamlîdzîgi uzskati lçnâm velk uz Âdolfa domu gâjienu...


Neko neklausos
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
29.10.2006 22:22
Es skatos filmas: abas Bridzetas Dzounsas, istu sievieðu mûviju:)
Lieciet mieru mazdakterim: viòð, laikam, ir cilvçks gados, tas ir piedodami.
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
29.10.2006 23:34
madcynics skrobîgs
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
30.10.2006 12:03
...ðî diena zem Deftones un Sepultura zîmçm...
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
30.10.2006 23:59
To Double.
Paldies.
Es vienkârði pateicu SAVAS domas. Un nekâdi nevelku uz Adolfu.
Ja cilvçks atðíiras no visiem ,nevajag kârt birkas. Tâ nav diskusija ,bet aprieðana.
Neesmu es svçtais. Laikam tâ jau ir. Ar gadiem gribas klausîties ko mierîgâku.
Bet pie savâm domâm palieku.
Es nevaru ,lai kâdam izpatikitu,teikt man patîk Angïu ritmiskâ apïa muzika.
Skaista dziesma,lai kâdâ valodâ ir skaista .
Paldies visiem,kas iesaistîjâs diskusijâ un nenodarbojâs ar birku kârðanu.
Lamâðanâs ir krievu pçdçjais arguments.
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
31.10.2006 00:01
nu nu, kursh te citus ar apdaliito un shirpotreba birkaam apkaara...
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
31.10.2006 09:36
Oj visas labas, bet patreiz iesaku veco labo gabalu: Edwyn collins - A girl like you ;)
Re: Ko Jus paslaik klausaties iz muzikas?:)
04.11.2006 11:48
Es personîgi nevienu ar "shirpotreba "birkâm personiski neesmu apkâris. Ja kâds to ir sapratis attiecinâm uz sevi ,tad nemeklçjiet vainu manî , bet sevî.
Atvainojos,ja kâdu esmu aizskâris negribot.
Keane-crystal ball
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 11?
Ziņa: