Man kaut kâ nepielec...

Aizsāka Mateus 

Man kaut kâ nepielec...
04.08.2006 13:24
http://www.ogrenet.lv/forums/pasudzeties/taisniba/2130/

Ja kaadam nebuus slinkums palasiit to diskusiju...
iisteniibaa rodas jautaajums: algas pa mazu un nevar atlasiit profesionaaljus? Vai shie, kas ir it kaa atlasiiti ir gaajushi citu atlasi kaa piemeeram Riigas slimniicaas? Vai straadaajot slimniicaa nav tomeer jaaseko liidzi kaadam iekshejam reglamentam? Vai MADEKKI kaut ko dara tikai tad ja kaads nostuchii?
:/

Man jau shkjiet ka shii ir visu provinchu probleema :(
Re: Man kaut kâ nepielec...
04.08.2006 13:42
Konkurences nav.
Nu nav bail darbu zaudeet.
Moljers
Re: Man kaut kâ nepielec...
04.08.2006 17:17
NEsapratu uztraukuma pamatu un ko sliktu viòam Ogrç izdarîja,
KÂJA TAÈ LAUZTA NEBIJA
Lai diagnosticçtu lûzumu ne vienmçr ir jâtaisa rentgens, ja viò''s pçc stundas vçlreiz ierastos Gaiïezerâ un atkal ar savu zilo kâju uzmâktos ârstam viòam arî tur izsauktu policiju
Re: Man kaut kâ nepielec...
04.08.2006 17:37
Man 1. slimnîcas traumpunktâ, kad biju sastiepusi kâju (un es skaidri zinâju, ka esmu tikai sastiepusi) rentgenu taisîja divos rakursos. Tad jau laikam tomçr ir jâtaisa.
Re: Man kaut kâ nepielec...
04.08.2006 17:39
Likuma taada shkjiet ka nav.
Re: Man kaut kâ nepielec...
04.08.2006 17:42
Ârstiem paðiem savs likumu kodekss?
Re: Man kaut kâ nepielec...
04.08.2006 18:00
Un kaa Tu domaa?
Re: Man kaut kâ nepielec...
04.08.2006 18:04
Es domâju, ka Komats un Noela vilks ar pirkstu lîdzi likuma pantiem, nolikumiem un instrukcijâm, bet zinu, ka ir dakteri, kam likumi rakstîti lîdzcietîbâ un mîlestîbâ...
Re: Man kaut kâ nepielec...
04.08.2006 18:09
;-)
Liidz pirmajam kontaktam ar MADEKKI ;-) Peec tam iemaaciisies i papiirus pareizi rakstiit, i likumus ieveerot ;-)

Bet skan jau skaisti, ash apraudaaties var ;-)
Re: Man kaut kâ nepielec...
04.08.2006 18:44
,,, tâ nu tie cilvçki sûdzas. Izsûdz tikai bçdas lîdzcilvçkiem un viss. Tikai îpaði nopietnos gadîjumos Madekki un arî tad ne vienmçr.
Re: Man kaut kâ nepielec...
04.08.2006 18:56
Iipashi nopietnos. Kaa tad. Tur jau taa lieta, ka nopietnos nesuudzas, bet citaadi breec kaa negudri. Bet aarstam tik un taa maaciiba, ka pirmajaa vietaa ir papiiri.
Man viena no priekshnieceem uz pacientu i neskatiijaas, bet papiirus taa sapildiija, ka ne gailis pakalj nedziedaas ;-)
Re: Man kaut kâ nepielec...
04.08.2006 19:00
Tad kâda jçga turpinât strâdât par ârstu? Tad jau labâk par grâmatvedi. Alga ar bûs lielâka.
Re: Man kaut kâ nepielec...
04.08.2006 19:01
Pieradums.
Taapat kaa rupjaam paardeveejaam, neatsauciigiem apkalpojoshaas sfeeras darbiniekiem, nikniem graamatvezhiem. Darbs paliek darbs.
madcynics garâmejot
Re: Man kaut kâ nepielec...
04.08.2006 19:41
...komatiem ârsti ir kâ svçtâ govs...ârsta kïûdas sedz zeme...jau kaut kad rakstîju par Ogres smalko dakteri Èibriku...
Re: Man kaut kâ nepielec...
04.08.2006 19:50
Re: Man kaut kâ nepielec...
04.08.2006 19:54
Es domâju, cik tas ir interesanti- ja es pavirði pildîtu savu darbu, neviens neko daudz neciestu, vienîgi firmas îpaðnieks varçtu ciest materiâlus zaudçjumus...tomçr es savu darbu daru labi...man arî apziòa neïauj pavirði to darît, arî kontroles sistçma , visâdi auditi ir tâdi, kas to nepieïauj, katra kïûda un pavirðîbas vaininieks var tikt atrasts un daþkârt tiek arî materiâli sodîts...un tas ir tâdâ vietâ, kur cilvçka veselîbai no tâ briesmas nedraud. Bet medicînâ, kur cieð cilvçka veselîba, tas viss ir pieïaujams, netiek sodîts un tiek attaisnots. Savâdi, vai ?
Re: Man kaut kâ nepielec...
04.08.2006 19:58
;-)
Varbuut tikai Tu domaa, ka tik afigenna labi straadaa. Neesi par to domaajusi?
Vai rupjaa Maximas paardeveeja domaa, ka straadaa slikti? Vai nelaipnie valsts iestaazhu iereednji? Gan jau ar domaa, ka peec labaakaas sirdsapzinjas straadaa.
Re: Man kaut kâ nepielec...
04.08.2006 20:02
,,,nu jâ, katrs dara to labâko, kas tajâ brîdî viòam ir iespçjams:)
Re: Man kaut kâ nepielec...
04.08.2006 20:22
Tieshi taa.
Re: Man kaut kâ nepielec...
04.08.2006 20:30
,,,bet zini, es tomçr labi strâdâju. Kad ir kâdi auditi vai kaut kas nopietns, priekðniece vienmçr liek bût man klât:-)))
Re: Man kaut kâ nepielec...
04.08.2006 20:36
Labi gan. 70% laika seerfo inetaa. Laikam gruuts darbs.
Vidusmeera gjimenes aarsts nevar atljauties taa straadaat...
Ja vinjiem buutu tik daudz briiva laika, stipri iespeejams, ak vinju interese par citaam lietaam buutu lielaaka...
Re: Man kaut kâ nepielec...
04.08.2006 20:38
70% ? Nevar bût. Kad man kaut kas jâievada kompî, tad es pieskrienu, ievadu un ielûru forumâ. Pâris min un atkal strâdâju:-)))
Moljers
Re: Man kaut kâ nepielec...
04.08.2006 23:02
Jebkurâ pasaules vietâ, gadîjuma varonis bûtu pilnîbâ apmaksâjis Gaiïezera slimnîcas rçíinu, jo kâja lauzta nebija, Ogres ârsti neko palaiduði garâm nebija un viss pârçjais bija viòa paða velmes, ko neviena apdroðinâðana neapmaksâtu.
Re: Man kaut kâ nepielec...
04.08.2006 23:08
Moljer, ir arî valstis ar normâlu apdroðinâðanas sistçmu:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 13?
Ziņa: