Jûsu prakse ar precçtajiem...

Aizsāka Aija2 

Aija2
Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 13:00
Sveiki!vai jums ir bijis sakars(attiecîbas)ar precçtiem cilvçkiem.varbût dalieties pieredzç,izsakiet savas domas un piedzîvoto!
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 13:02
Man ir bijis un ir. Es dziivoju kopaa ar preceetu sievieti - savu sievu.
Aija2
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 13:09
:)Tas ir ïoti jauki!Bet ðoreiz es gribu dzirdçt par ârlaulîbas sakaru!ïoti svarîgi man ir savâkt ðâdu informâciju
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 13:15
Patiesiibaa baigi neveertiiga ir taada informaacija jo tu jau neuzmineesi kaa buus tieshi tavaa gadijumaa jo shiis attieciibas var buut robezhaas no sapnjaini ideaalaam liidz dziljam apmetienam. Un veel, tas protams ne vienmeer taa ir bet nezinu vai tu labi justos zinot ka tava laime tiek buuveeta uz kaada cita cilveeka nelaimes.
no pieredzes
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 13:27
Labaak nemaz nesaakt veidot taadas attieciibas, jo taapat tur nekas nesanaak. Nu vismaz vairumaa gadiijumu. Daudz preceetu viirieshu meklee aarlauliibas sakarus, bet tie arii paliks tikai par taadiem sakarinjiem, jo sieva un gjimene netiks pamesta.
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 13:33
man ir bijis, apcakareja mani kaa mazo eziiti:)
madcynics garâmejot
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 13:39
...skatoties, ko Tu vçlies...tikai nodrâzties, jeb skaistas, cçlas jûtas...par to cita nelaimi...ja jau kâds meklç kaut ko ârpusç, tad tâ jau ir klât...Reiòa un Jûles sindromu izslimot - kâpçc ne???....
abubabii
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 13:40
man tie preceetie viiriessi tiiri labi patiik.
visu laiku iznaak iemiileeties tikai preceetos. taa laikam mana karma :((

passreizeejaas attieciibas ir jaukas un miillas, kopaa(nosaciiti) esam 3 gadus. esmu apmierinaata un pat mazliet laimiiga :))
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 13:41
Nu ir bijis. Nu un vairâk negribu. Tikai sâpîgas atmiòas :(
tatrs
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 13:49
Ja nestrâdâ kopâ un gribas tikai nokniebtis-varbût....
bet ja strâdâ kopâ,tad pçc tam bûs grûti sastrâdâties tâlâk!(pat ja tikai pliks sex).
Aija2
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 14:08
Nju,jâ,interesanti.Lieta tâda,ka neviss es taisos uz ðâdâm attiecîbâm,bet man jau ir ðâdas attiecîbas.Gribçju zinât tauats pieredzi un viedokli,jo domâju,ko darît tâlâk!!!Mums tas nav tikai pliks sex
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 14:09
Kas tad tas ir?
Aija2
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 14:11
Tâ visa pamatâ ir arî jûtas!Jo,tikko,kad sâkâm attiecîbas,mums sex pat nebija.diezgan ilgi tikâmies bez sexa attieîbas.
tatrs
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 14:15
varbût jûtas ir tikai no tavas puses,bet viòam tâ ir izrauðanâs no ìimenes rutînas?
Aija2
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 14:19
Mjâ,no manas puses tâs ir stiprâkas jûtas,bet no viòa puses arî ir jûtas,to skaidri zinu,1)viòð to ir teicis,2)par to liecina viòa izturçðanaâs pret mani30tas ka kopâ esam jau kâdu zinâmu laiciòu,tie nav pâris mçneði!!!!
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 14:22
Aija2, a tu pati nejuuties kaa ljaunaa ragana?
tatrs
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 14:24
Nu tad jau vienîgais kas atliek ir padomât ko TU vçlies no ðîm attiecîbâm-ja tâ ir mîlestîba,turklât abpusçja,tad piedâvâjot viòam ðíirties no sievas viòð to arî izdarîs.ja nç-tad pçc pâris mçneðiem atgriezîsies pie savas ìimenes, pametot tevi kâ tâdu negadîjumu(ir tâdi redzçti personîgi:( ).
Aija2
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 14:27
es jûtos kâ ragana,bet tik ïoti esmu pieíçrusies ðim vîrietim,ka grûti kaut ko darît!!!Esmu pats amierinâjusies ar ðâda veida tiksânos,slçpðanos utt
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 14:27
klau Aija, nav ko daudz domat, pasaki tam virietim ko tu tipa domaa par nakotni, nu i lai vins ar pasaka. mes jau tac nezinam, kas vinam galvaa daraas. ja vins sievu nemil, tad kapec neskiras, tipa bernu del, vai kaa cita del? nu ja vinu nemiletu un tevi miletu, tad tak skirtos, un taa nav atbilde, ka tas ir sarezgiti. vis ir vienkarsi.
Aija2
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 14:31
Tas nav vienkârði!Jâ,viòam visu svºîgi ir bçrni,un es nemaz nevçlo,lai vi'òð ðíiras manis dçï,to nepârdzîvotu!!!!
madcynics garâmejot
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 14:52
...jâ,jâ...Tev ir labi??...tad ko domâ gari??...nu ir un ir...atradusi par ko satraukties...ja rumpitis gribçtu aiztraukties prom no esoðâs, tad sen jau bûtu ar vçja spârniem prom...varbût ne ar vçja..bet aizrâpojis jau nu noteikti :))..bçrni svarîgi???...klasika, kas neatbilst patiesîbai...
Aija2
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 14:55
Zinu,ka bûtu aizrâpojsi,bet redz,nevaru!Arî sieva,protams,viòam ir svarîga,bet viòð pats ir teicis,ka jau sen,labu laiku pirms mûsu attiecîbâm viòð bûtu aizgâjis,ja nebûtu bçrnu!Viòð ir par mani uz pusi vecâks,bet tâpat mîïs...:(
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 14:58
Buutu aizgaajis, ja buutu drosme un mugurkauls, nevis beernu nebuutu. A taa- silti, pabarots un pie vietas. veee...
madcynics garâmejot
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 14:59
...biezâs filèa èîbas svarîgâkas...ne jau bçrni...:))...
Aija2
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 15:00
Nezinu gan!!!
Nu nekas Aija2...Ja jau tu nevçlies bçrnus un vîrieti blakus katru vakaru,tad jau priekð kam tev zinât vai vinjam ir jûtas:)
Tev nav jâmazgâ vinja sasvîduðâs zeíes un krekli,nav jâpadod brokastis,nav jâtaisa vakariòas,nav jâklausâs,ka nav tâ kâ naudiòas,lai kaut ko nopirktu(jo tçrç uz mîïâkajâm),nav jâsçþ klât slimam bçrnam...ïoti daudz kas atkrît ,kas jâpiedzîvo sievâm.Priekð kam tev vîrs???
Aija2
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 15:09
vai kâdam ir bijusi pieredze,ka pieíer???No tâ man visvairâk bail!!!!
Nojautu...hi-hi pats atzinâs...
bet vispâr ,ja interesç tikai sekss un romantika,tad tu esi ieguvçja.Var apskaust:))
abudabii
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 15:12
autore- tak pamosties beidzot!! tu kaa taads mazs un naivs beernelis

beerni... beerni... klasiskais aizbildinaajums,un nedomaa, ka ar tevi ir citaadaak.

JA grib, tad meklee iespeejas, ja NEgrib meklee iemeslu.
abudabii
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 15:15
ir gadiijies, ka piekker.
nu i, attieciibas turpinaas. bet katra sieva reaggee citaadaak.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 8?
Ziņa: