Jûsu prakse ar precçtajiem...

Aizsāka Aija2 

Aija2
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 15:18
gadâs jau arî uztaisît tâs brokastis un tie ikdienas adrbiòi,bet protams,ne katru dienu....Es zinu,ka tâ nav labi,bet tâda nju es biju,uzíçros...:(
Aija2
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 15:19
Kâpçc ieguvçja un var apskaust????
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 15:19
Man teema patiik -- juusu praxe...

Aija, sievietes ir gudri radiijumi un ljoti daudz nojaush. Ir taada fishka kaa intuiicija.... Pirms kaada briisninja te shitaa teema bija, vot i pameklee, un varbuut taa meicha jau ir apskaidrojusies, buus Tev labaaka padomdeveeja.
Aija2
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 15:20
Es jau saku,esmu par viòu gandrîz uz pusi jaunâka,tâpçc varbût arî tâ,jo blakus man ir îsts vîrietis,nevis puiðelis-vienaudzis!Tagad arî vairs nepatîk vienaudþî,pâris gadus vecâki,laikam tâ mç3dz bût...
Aija2
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 15:22
Zinu,ka nojauð,arî viòa sieva nojauð,ka viòam kâda ir,ebt kas,tas atkal ir jautâjums!Viòa to pieòem,lîdz brîdim,kamçr pati ierzudzîs...
plants no cita PC
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 15:22
Vispâr ðajâ situâcijâ vîrietis ir ieguvçjs. Sieviete noteikti zaudçtâja. Aija, tas, ko Tu pastâstîji ir tik klasisks, cik nu ðo situâciju varçtu atïauties saukt par klasiku. Nu kâ no grâmatas. Skumji. Pie pirmâm neçrtîbâm, ko Tu viòam sagâdâsi, pie pirmâs spiestas izvçles, visdrîzâk bûs ïoti skumji un sâpîgi.
Ja sieva pieíers... tas atkarîgs no sievas audzinâtîbas un rafinçtîbas. Viena cietîs klusçjot, otra tiranizçs, treðâ pa purnu... A no skata i nepateiksi.
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 15:24
Un pa purnu visbiezhaak miiljaakajai, kaut iisti vainiigais buutu viirs. bet kaa nu tik miilju sitiisi ;-)
Aija2
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 15:24
Ir bijuðas ne vien avien neçrtîba,bet tâpa esam kopâ jau 2gadus.
Aija2
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 15:25
Zinu,ka pa pa muti jau dabûtu es,un viòa sieva,manuprât,ir no pa purnu devçjâ,viòa klusu nestâvçtu!
plants no cita PC
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 15:28
Neçrtîba tas ir kad Tu pateiksi: esmu stâvoklî un dzemdçðu, bet tu maksâsi alimentus.
Òeçrtîba, kad Tu no rîta lîdz vakaram katru dienu viòam zvanîsi, rakstîsi, prasîsi: kad tu izðíirsies.
Neçrtîba, kad Tavs tçtis vai mamma izdomâs iejaukties Jûsu attiecîbâs. Pieauguðiem cilvçkiem ir pieauguðas neçrtîbas.
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 15:28
Man kaut kaa liekas ka autore ir LJOTI jauna... mani vienaudzhi - iists viirietis. Parasti shaadas fraazes sanaak dzirdeet no 16-20 gadiigaam jaunieteem. Protams tas ir tikai mans subjektiivais viedoklis.
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 15:29
Aija2 - a ko Tu vçlies panâkt ar ðo diskusiju? Gribi atbalstu vai nosodîjumu? tu taèu pti labâk zini kâ un kas ir.
îstiem vîrieðiem nav vecuma....viòð vai nu ir tâds jaunîbâ jau vai nu nav vispâr.Vçlâk viòi kïûst glumâki un gurâki =kâ mâcçt savaldzinât.
Apskaust kâdçï...tev kopdzîvç nepastâv prieki un problçmas,bet pârsvarâ prieki.Ja mans vîrs tikai mani izklaidçtu,dziedâtu ausîs-cik es mîïa un svarîga...,tad jau man arî nebûtu vakaros çrcîgs un skâbs ìîmis.Bet diemþçl,problçmas gadâs un tâs ir jâatrisina.Nu kaut vai ar bçrniem'kas atgadâs...Tu visu dienu esi noskrçjusiesdarbâ,tad pa veikaliem ,pie katliòiem...nu kâds tur prieks ne.Bet tad uzrodas sievietîte,kas tev dzied slavas dziesmu=kâds tu esi apbrînojams vîiriðíiigs un dâsns....Nu kâ tu domâ pie kâ viòð daþreiz gribçs patverties???Un loìiski ,ka ðîs slavas dziesmas centîsies salabât:))
A es vinjam teicu=gribi,tinies...durvis ir tur,tikai netîro veïu neaizmirsti paíert lîdzi...
Apskaust var par to,ka mâki bez problçmâm dzîvot,nesaspringt,izskatîties vienmçr izgulçjusies,laimîga,un bezatbildîga...
Bet tas nav to vçrts......
Aija2
Liekas, ka tagad Tevi tâpat neviens nepârliecinâs, ka dari kaut ko nepareizi. Nu tad atliek vien gaidît, ko tad izlems vîrietis, jo cik tad ilgi 2 ratos brauks. Bet man nez kâpçc liekas, ka Tu paliksi zaudçtâjos...
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 15:33
Kh...
es ir domaat, ka maziòâ pareizi vien uzraxtiija, tb man patika tas kaa uzraxtiits :)
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 15:34
"Aija2
Liekas, ka tagad Tevi tâpat neviens nepârliecinâs, ka dari kaut ko nepareizi. Nu tad atliek vien gaidît, ko tad izlems vîrietis, jo cik tad ilgi 2 ratos brauks. Bet man nez kâpçc liekas, ka Tu paliksi zaudçtâjos..."

Bet es ne tikai domaaju - esmu paarliecinaats, ka gjimeni jams nepametiis ;)
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 15:40
nu forsh tev Aija tas sapnis, bet pec pamosanas bus jadomaa kaut kas cits. ja patik situacija, tad izbaudi, ja nepatik, tad runajies ar virieti.
Vispâr par tâ durvîm un lupatâm teicu vîram...
Bet biju arî pie vinjas mâtes ,kur dzîvoja vinjas bçrns un vinja pati arî... aizbraucu...uzraku,kur dzîvo...ka vajag ,tad visu var dabût gatavu...Apnika tie pusnakts zvani..:pajautâju vai mamma ir vinju tâ kâ ielasmeitu audzinâjusi,vai kâ...Vinjam ir tâ kâ bçrni,vai tad vinji vinjus materîâli atbalstît taisâs,...vai vinjiem tikai bezmaksas darbaspçks vajadzîgs...
Hi-hi...manam vîram vinja teica,ka es esot par M ...vinju nosaukusi...Es jautâju,vai tad es kâdreiz tik rupja esmu bijusi???.....Tâ bija vîra vienîgâ un pçdçjâ...Arî sievâm jâbût gudrâm:))
Jâ, tur nu gan es piekrîtu maziòâ! Ja sieva grib, tad patieðâm var uzrakt visu info!!! Jeb vienkârði vîrieði nemâk to noslçpt...
Nez kâpçc mîïâkâs iedomâjas,ka vinjas ir varen gudras.Nç nu vajag jau mâkslu savaldzinât vîrieti,ko iekârojusi...Bet tâs paðas sievietes ir arî sievas...Es pilnîgi piekrîtu,ka esam viltîgas.Gan jau Dievs zin'ja,kâdçï mums tas bûs nepiecieðams:)
Bet vispâr Stop zîme ir uzreiz jâuzliek...,jo ,ja pieïausi,ka tevi var krâpt...,tad cik ilgi to izturçt var.
Par ðo gadîjumu brînos...vairâkus mçneðus...un sieva neko...
....Aija2....Cik ir çrti bût mîïâkajai.?Vai tâs bailes no pieíerðanas uzsit adrenalînu?Vai par to labi sanâk...naudâ?Es neko...gribçju tikai pajautât:))
...Bet vispâr man pilnîgi vienalga.Tava dzîve=kâ gribi,tâ dzîvo.Tikai ko darîsi pçc 40 vai 50.Cik ilgi apkârt skraidîsi un citu ìimenes pavarda siltumâ sildîsies.
Man tevis þçl.Un tikai!
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 16:02
Es arî, protams, pret krâpðanu, bet dzîve râda, ka laulîbas diemþçl arî tiek ðíirtas un vîrieði labâkajos gados pamet sievas ar bçrniem un iet pie jaunâm, skaistâm un dzîves nenomâktâm.
Arî tas ir fakts
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 16:05
...un vispâr- es nu tâdam âzim pakaï neskrietu, NEPARKO
Oga...tâ nâkoðâ jau arî kâdreiz bûs nomâkta...,ja tâ otra puse,kas apkârt vazâsies...
Nav ìimençs viss tikai spoþi un skaisti,ir arî pelçkâ diena...,bet arî pelçkâs dienas nomaina,jaukâs un priecîgâs.Un ir labi,ka saproti,kad paklusçt,kad pasmieties,kad samîïoties...Ir labi,ka daudzus gadus esat kopâ.Daþreiz gadâs pa dzeguzei kâdâ posmâ.Jebkuru vîrieti ir iespçjams pavedinât,jebkuru...Tikai daþiem ir vajadzîba skraidît,daþiem patîk stabilas attiecîbas...
Oga...Nekad nesaki nekad:))
Gadâs daþâdas dzîves situâcijas:)
Tas bija nepatîkami...,ja jau vçl to atceros...,bet tas bija arî sen...
Aija2
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 16:15
Naidâ nesanâk pilnîfgi nekas,to varu droði pateikt,viòð ir pietiekoði turîgs,bet dârgas dâvanas esmu teikusi,lai nedâvina.Parasti ir ka'ds mîïs ziediòð vai konèas.Grût?jâ,ir grûti,tâpçc arî domâju izbeigt ðîs attiecîbas,jo es vi';nu esmu iemîlçjusi,un ir grûti slçpties un neredzçt viòu tik bieþi,cik gribçtos.Jâ,protms,adrenalîns arî tiek uzsists un ir tâ interesnati reizçm,bet tas jau tâ ir.Un nav pâris mçneði,bet 2gadi!
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 16:15
maziòâ
bet Tev paðai negribas kaut ko jaunu, Tev nav apriebies tavs vîrietis?
Aija2
Re: Jûsu prakse ar precçtajiem...
07.08.2006 16:18
Tieði tâ,nesaki nekad,jo arî es tâ reiz teicu,un iepruiekð nesapratu draudzenes,kas tâ rîkojâs,bet pati nonâkot ðâdâ situâcijâ reâli saproti,ka nevienmçr domâjam un gribam domât ar galvu.Es viòam pakaï neskrçju,gluþi otrâdi,viòð man uzman;ibu jau bija pievçrsis krietni sen;ak,bet nesapratu,jo domâju,ka tas tik tâds draudzîbas þests,bet tad vienu dienu notika tas,kam nevajadzçja notikt,un es nespçju pateikt NÇ~
Ir daþreiz bijuðas tâdas domas:))
Bet,kad apskatos=neviens nepatîk.Nodomâju-slima vai es esmu.
Laikam ir tâ ,ka ar katru gadu ir forðâk.Vairâk spçj atklâties,atïauties,apjokoties...Nu tâ..
Bet protams,uznâk brîþi,kad man liekas-ak Jçziò-kâ vinjs'h ir apnicis un noriebies...Bet par to,ka salabðana ir salda gan jau zini:))
Man tâda stulba íiíinâðanâs un gluma glaimoðana dzen uz vemðanu...
Man ir tâda sajûta,ka man ne arvienu nevar bût labâk.
Bet,ja viòð nâktu katru nakti pie manis un citas problçmas nevajadzçtu risinât,es savu vîru òemtu par mîïâko.Jo man tâs problçmas ''izbesî''.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 1?
Ziņa: