Nevaru aiziet uz tualeti-kauns no tçva

Aizsāka jûkuprâtâ 

o, starp citu, cilveeki, kas dejo tautas deju kolektiivos apgalvo, ka tas paliidzot tikt paari shitaadai nevajadziigai kautriibai, nu tur tipa paargjeerbshanaas autobusaa utt.
Varbuut Tev, autoriit, vajag saakt dejot tautas dejas?
Dari to istabâ :)
Re: Nevaru aiziet uz tualeti-kauns no tçva
25.09.2006 15:10
Bija gan delfos, tieði tas pats, atcerçjos tâpçc, ka arî tur bija lietuvieðu tipa dzîvoklis pieminçts. Tâ ka, mîïâ, nefleitç un nemânies un neizgudro katru reizi ko citu!
jûkuprâtâ
Re: Nevaru aiziet uz tualeti-kauns no tçva
25.09.2006 16:34
Flegma, vai tu maz zini cik tûkstoði cilvçku Rîgâ dzîvo lietuvieðu tipa dzîvokïos? Atkârtoju, neesmu delfos neko rakstîjusi. Cilvçkiem var bût lîdzîgas problçmas ir.
Re: Nevaru aiziet uz tualeti-kauns no tçva
25.09.2006 16:40
Dace
Mûsdienâs sekss ar 6 vîrieðiem var bût arî 15 gadîgâmm eitençm. Palasi bçrnu presi, tikai - diez vai tie ir vîrieði ar kuriem viòa guï - puikas drîzâk. Un, gan jau, ka tas nav sekss, drîzâk spraudiens.
Pataloìija sakas ar dvielîtî èurâðanu. Te zûd ticamîbas moments.
Ieteikðu Tev nopirkt burciòu vai nakstpodiòu, vismaz nebûs jâcûkojas un varçsi arî pakakât.
sviests kaut kâds-jâârstçjas meitçn! Un galu galâ ,ja jau tâ problçma tik liela,tad ir jâsamainâs ar tçvu istabâm.
jûkuprâtâ
Re: Nevaru aiziet uz tualeti-kauns no tçva
25.09.2006 16:47
Protams nevaru ðeit inetâ pierâdît ka nemeloju. Tieðâm èurâju dvielîðos, trîs frote dvielîði salocîti stâv pie manas gultas. Un katru dienu es tos mainu, izmazgâju veðmaðinâ.
jûkuprâtâ
Re: Nevaru aiziet uz tualeti-kauns no tçva
25.09.2006 16:54
Kâ pamatoðu istabu maiòu? Man bûs kauns, ja tçvs naktî ies garâm manai gultai es varbût bûðu miegâ nosegusies:(
Re: Nevaru aiziet uz tualeti-kauns no tçva
25.09.2006 16:57
Es taa saprotu ka probleemas sakne ir tas ka tav nav seksuaali neitraala attieksme pret savu teevu. Tas ir retums bet taa var buut. Taadaa gadijumaa ir tikai divi varianti Vai nu ietureet distanci no teeva vai tieshi otraadaak veidot veel cieshaakas attieciibas ar vinju. Maz ticams ka shiis attieciibas vareetu paartapt par iistaam seksuaalaam bet katraa zinja tu ieguusi sirdsmieru. Citu padomu nav. Samainiishanaas ar istabaam vareetu nepaliidzeet jo tik un taa vinjsh naktii buus blakus istabaa. Un veel, varbuut pirms ej uz tualeti, apmierini sevi. Varbuut paliidzees.
Re: Nevaru aiziet uz tualeti-kauns no tçva
25.09.2006 16:58
ee, nu bet cik tev ir gadi? 15? 16?

tak pacieties veel drusku un uzsaac savu dziivi savaa maajoklii.
Re: Nevaru aiziet uz tualeti-kauns no tçva
25.09.2006 17:00
jûkuprâtâ

Saki ka tev vienai guleet ir bail un ej guleet pie teeta.
Re: Nevaru aiziet uz tualeti-kauns no tçva
25.09.2006 17:02
ku!
Tu esi ïoti ïoti ïoti cinisks. man patik :D
Re: Nevaru aiziet uz tualeti-kauns no tçva
25.09.2006 17:04
double

Dazhreiz patieshaam taads esmu bet shajaa gadijumaa domaaju neesmu taalu no patiesiibas...
jûkuprâtâ
Re: Nevaru aiziet uz tualeti-kauns no tçva
25.09.2006 17:08
nu johaidi-pieaugusi sieviete takð!
Nu tad ir jâpârvâcas pie sava drauga un problçmu nebûs ar tçvu,bet tomçr vajadzçtu padomât par speciâlista apmeklçðanu,ja jau ir tik tâlu ,ka uz dvieïiem jâèurâ!
nu zdrastje
Re: Nevaru aiziet uz tualeti-kauns no tçva
25.09.2006 18:05
prijehaïi!!! 25!!!
runâ kâ bçrns, un domâ tâpat...tev jau sen laiks meklçt savu ligzdiòu.
man ar liidziigs dziivoklis kaa tev un seencis gul caurstaigaajamaa istabaa!Bet man gan ir pohuj ja vajag tad miizu,vai lieku kluci un uz skanjaam man ir uzdraast,kas dabiigs nav kaitiigs!
Re: Nevaru aiziet uz tualeti-kauns no tçva
27.09.2006 22:43
Situâciju jâpârrunâ ar mamu.
Tualetç jâbût dgaisa atsvaidzinâtâjiem. Jâieslçdz skaïa muzika.
Un jâsaka ,ka tçvs ir tçvs un viss kas dabiski ir skaisti.....
Palaid ûdeni vannâ.Mamai liec mazgât traukus virtuvç. Un vajag psihologa konsultâciju.
Re: Nevaru aiziet uz tualeti-kauns no tçva
28.09.2006 00:03
Mazdakteris1

Nedomaaju ka jûkuprâtâ izpildiis tevis mineetaas atrakcijas...
vâjprâts. un kas? tev vienîgajai jâkârto dabiskâs vajadzîbas? visi èurâ un visi to dara ar skaòu un smaku!! un tur nav no kâ kautrçties. ja citiem tas nepatîk, lai aiztaisa ausis vai arî ierîko skaòasizolâciju tualetç!

a ko man teikt, ka es kad sçþu iekð savas wc dzirdu kâ kaimiòð augðâ nokârtojas?! :)
Re: Nevaru aiziet uz tualeti-kauns no tçva
28.09.2006 14:54
Ar kaiminjiem tam nav nekaada sakara. Kauns meedz buut kaa reiz no tuviem cilveekiem.
liela tante un vçl pie vecâkiem dzîvo, un ja vçl tâdas problçmas. es jau sen bûtu aizgâjusi no mâjâm, par laimi man tâdu problçmu naf, kaut arî jau sen pie vecâkiem nedzîvoju, tik braucu bieþi ciemos, man 24
jûkuprâtâ
Re: Nevaru aiziet uz tualeti-kauns no tçva
28.09.2006 16:57
Vçl ir tâda problçma. Kad tevs ir bijis vannas istabâ, mazgâjis rokas un es nâku pçc viòa un arî ir vajadzîba lietot krânu, td es nevaru beigt mazgât rokas-mazgâju un mazgâju, lai uz tâm nepaliktu nekas no tçva
Re: Nevaru aiziet uz tualeti-kauns no tçva
28.09.2006 17:00
Hmm, tad taa buus shizofreenija... :(
Re: Nevaru aiziet uz tualeti-kauns no tçva
28.09.2006 17:00
laikam pretiigs teevainis :D
Nu, man nav kauns, ka mans tevs varetu dzirdet manu èurâðanu, bet kaut ka es diezgan labi saprotu, ko autore grib teikt...kaut kas nepareizs taja visa ir. Darbs psihologam.
Starp citu, kad tava mamma tev teica, ka ari tetis ir virietis, vina tikai gribeja pateikt,lai tu ar plikiem pupiem un pakaïu gar vina prieksu neleka - ka vairs neesi mazs skukis, bet jau jauna sievietite. To teica ari mana mamma - loti labi atceros to reizi, atceros ari, kaa vina kautrejas par to runat....
jûkuprâtâ
Re: Nevaru aiziet uz tualeti-kauns no tçva
28.09.2006 17:57
Un viòð tâ dîvaini ik pa reizei paskatâs uz manâm krûtîm. Vismaz man tâ liekas.
Un man tas ir bezgala pretîgi.
nu tad tinies aatraak prom no turienes,ko tad veel gaidi?Taakaa mazs beerns...
Vinjsh tev kaadreiz kaut ko nav nodariijis?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 10?
Ziņa: