Kâpçc man riebjas vîrieði

Aizsāka copy 

copy
Kâpçc man riebjas vîrieði
27.09.2006 08:26
Kâdçï sieviete uzskata, ka vîrieði ir cûkas.

Man ir apnicis tçlot supersievieti, man apnicis izlikties. Man apnicis tçlot un bût sajûsminâtai no jums – vîrieðiem. Jau sen jums visiem vçlçjos pateikt, ka esat cûkas. Viens lielâks, otrs mazâks, bet kopumâ òemot – jûs visi esat cûkas. Kâpçc? Lûk, tikai daþi iemesli kâdçï.
Tu saki, ka ej kopâ ar draugiem dzert alu, tev ir vajadzîgs laiks bez sievietçm. Bet kas atklâjas no rîta? Izrâdâs neesi varçjis paiet garâm pupainai skaistulei, lai gan viss nav beidzies ar seksu, esi viòu pamatîgi apgrâbstîjis un pçc tam atïâvies ievelties manâ gultâ.

Kad sadzeries alu, tu smirdi. Nav svarîgi cik esi izdzçris, vienu, trîs vai piecus alus. Varu atklât noslçpumu – alkohols smird. Arî, ja iztîri zobus, smaka nepazûd. Man riebjas, ka blakus guï pçc alus smirdoðs tçviòð. Man riebjas, ka uzskati, ka man ir jâveic visi mâjas uzkopðanas darbi. Tas nekas, ka skaïi deklarç citâdâk, patiesîbâ katru dienu atkârtojas viens un tas pats – es mazgâju traukus, berþu vannu un ðrubîju grîdas. Un tagad, tu – tçviò, kurð lasi ðîs rindas – atbildi godîgi – kad pçdçjo reizi ar birsti un tîrîðanas lîdzekïiem berzi vannu? Te nav runa, par izskaloðanu aiz sevis, bet tâdu kârtîgu vannas ìenerâltîrîðanu.

Zini kâpçc vçl esi cûka? Tâpçc, ka uzskati savu darbu par svarîgâku nekâ manu. Tas nekas, ka tava alga ir kaut kâdi noþçlojami astoòi simti lati, vienîgais ko tu visu dienu vari darît ir strâdât. Kâpçc neatbildçji uz manu îsziòu? TAVA ATBIDLE – „Mîïâ, man bija tik daudz darba.” Tas nekas, ka es pelnu vairâk, tas nekas, ka man ir daudz vairâk darba, es paspçju ne tikai aiziet pie friziera, ieiet pârtikas veikalâ, izòemt jaunâko bçrnu no bçrnudârza, aizvest vecâko meitu uz sporta nodarbîbâm, bet arî paspçju nomaksât rçíinus, pagatavot vakariòas un vçl izskatîties satriecoði. Man riebjas, ka jûs vîrieði esat spçjîgi veikt tikai vienu darbu.

Man riebjas, ka tu nekad nespçj izplânot ko darîsim nedçïas nogalç. Man riebjas, ka visas rûpes ir tikai uz maniem pleciem. Man riebjas, ka jûs visi siekalojaties, ja ieraugât seksîgas sievietes bildi vai kâda garkâjaina skaistule vienkârði paiet garâm.

Man riebjas, kad paliec mâjâs viens ar bçrniem, mâjâs ir tâds haoss.

Man riebjas, ka jums ir pavisam citâdâka domâðana nekâ sievietçm.
Re: Kâpçc man riebjas vîrieði
27.09.2006 08:39
uij.. varbuut vnk neapareizais viirietis? :(
madcynics nospïaujoties
Re: Kâpçc man riebjas vîrieði
27.09.2006 09:37
...pati vainîga...mana lumpenizâcijas teorija gûst aizvien jaunus apstiprinâjumus...nevajag precçties ar veïas mazgâtâjas un krâvçja atvasi...:))
Re: Kâpçc man riebjas vîrieði
27.09.2006 09:41
vai tik rakstu nav sagatavojushi apollo "zhurnaalisti", sadarbiibaa ar Vakara zinjaam :D

un vispaar - atsauci uz pirmavotu der ievietot. taa teikt, labais tonis.
esc
Re: Kâpçc man riebjas vîrieði
27.09.2006 09:48
phe...kaads aizvainojums, kaada nesapratne - pamet...:/
Ir dazadi viriesi un ir dazadas sievietes. Mes pasi izvelamies ar ko dzivot kopa. Dala vainas jau ir sieviete pasa, ka pati saka dzivot kopa ar sadu virieti, ka pacies visu, ka nemak izrunaties un meklet risinajumus esosai situacijai. Ko lai saka, jaiet pie psihologa, varbut palidzes to iemacities.
Re: Kâpçc man riebjas vîrieði
27.09.2006 10:47
pçc ðîs definîcijas sanâk, ka mans vîrietis nav vîrieties :0

ak, dies, kas ta viòð ir, jo sieviete arî viòð nav :0

laikam no kâdas citas galaktika...
madcynics uzjautrinoties
Re: Kâpçc man riebjas vîrieði
27.09.2006 11:17
...atkal pie psihologa...jâ, nav mûsu ïautiòi atrâvuðies tâlu no kustoòa attîstîbas pakâpes, ja visu laiku jâmeklç kâds, kurð mâca dzîvot...
Re: Kâpçc man riebjas vîrieði
27.09.2006 12:10
nu kâdçï tâ vispârinât- ir taèu riebîgi un arî forði...
Re: Kâpçc man riebjas vîrieði
27.09.2006 12:44
oga,

a taa var buut, ka vienlaikus ir gan riebiigs gan forshs ?
Re: Kâpçc man riebjas vîrieði
27.09.2006 13:06
...ja tâ labi padomâ- reizçm arî tâ var bût, bet reti
Re: Kâpçc man riebjas vîrieði
27.09.2006 13:09
oga zin, man liekas, ka es taads esmu...
Re: Kâpçc man riebjas vîrieði
27.09.2006 13:11
HA- zin, man arî tâ liekas :D
Re: Kâpçc man riebjas vîrieði
27.09.2006 13:16
wot taa mees jauki parunaajaam :D
Re: Kâpçc man riebjas vîrieði
27.09.2006 13:42
Es savukaart pamatoti varu sievietes uzskatiit par cuukaam, turklaat stulbaam cuukaam. It iipashi taas kas taadas domas domaa un taadus rakstus raksta. Bet kaada tam noziime, meklee savu pusiiti taadu kas nav cuuka. Ja uzskati ka taadu nav iespeejams atrast tad "sidji i njepizdji".
Re: Kâpçc man riebjas vîrieði
27.09.2006 13:50
ku!

labi ruukts :D
Re: Kâpçc man riebjas vîrieði
27.09.2006 16:23
ku!
vçl nekas nav zaudçts, ja vismaz interese vçl ir.
ðîs tçmas "nenoiet no skatuves"- tâtad viss kârtîbâ, un Tu atkal tik rupji...
Re: Kâpçc man riebjas vîrieði
27.09.2006 20:54
Jâ , rupji, es arî brînos...kur tas tâ notiek, kâdos sabiedrîbas slâòos?
copy
Re: Kâpçc man riebjas vîrieði
27.09.2006 21:06
Centîðos laboties. Copy no tvnet
Re: Kâpçc man riebjas vîrieði
27.09.2006 22:50
Lielâkâ kïûda ir kad sieviete no vîrieða grib uztaisît sievieti un otrâdi.
Vajadzçja savu dzîvi jau no paða sâkuma organizçt tâ kâ tu to gribçji.
Tagad kad jaunîbas hormoni apdzisuði,zûd rozâ brilles un sâkas vainîgo meklçðana.
Vîrietis un sieviete ir divas atðíirîgas bûtnes. Sievietes prâts ir 6 reizes raþîgâks,sîkumainâks. Vîrietis domâ stratçìiskâk. Sieviete ir taktkas meisteriene.
Guliet atseviðíi. pastâsti par alus smaku savam vîram. Pasûdzies par nogurumu. Paslavç viòu par katru izdarîto darbu. Veiksmi
Re: Kâpçc man riebjas vîrieði
27.09.2006 23:02
Mazdakteri1, tavi komentaari ir vienkaarhi izcili!
Lakoniski, bet tai pat laikaa izsmeljoshi, un preciizi!
Re: Kâpçc man riebjas vîrieði
28.09.2006 00:01
Jaasaka ka man arii patiik Mazdaktera komenti. Visai praatiigi un profesionaali. Viens no labaakajiem forumaa. Varbuut pat pats labaakais.
Re: Kâpçc man riebjas vîrieði
28.09.2006 17:17
jaa labs koments mazdakterim.
es tomeer neredzu atskiriibu starp strateegjiju un taktiku.....
kaads var paskaidrot?
Re: Kâpçc man riebjas vîrieði
28.09.2006 22:15
Stratçìija tas ir redzçt lietas kopumâ un ar tâlâku mçríi. Taktika ,tas ir kâ to izdarît.
Vîrietis npelna dzîvokli,sieviete to iekârto. Aizskariòi,puíîtes paklâjiòi. to var tikai sieviete.
Vîrieti un sieviete viens otru papildina.
Nekad nemçìiniet uztaisît vîrieti pçc savas lîdzîbas. Nekad nesâciet bezgalîgas íildas. Tas ir krahs,beigas.Un otrâdi
Apvainojumi un íildas nezûd. Tam visam ir uzkrâðanâs efekts. Un tad kad vadzis lûzst ,jûk ìimenes,vîri patvçrumu meklç spirtotâ,garâþâ....
Ir brîniðíîga grâmata Bhagavat -Gîta. Indieðu reliìiski filosofiska grâmata.
No tâs iegûsiet brîniðíîgas adziòas visiem dzîves jautâjumiem. To par ziedojumu var iegût Rîgâ Kr. Barona ielâ 56.
Edza
Re: Kâpçc man riebjas vîrieði
29.09.2006 00:42
Wow! Ko neteiksi! Copy ej aarsteet savus mazveertiibas kompleksus citur.. Oj! Shis tak ir pareizais portaals! Tachu sadalja gan nepareizaa..vajadzeeja likt Diskusijaas par mediciinas jautaajumiem shito..
jâââ....visi viòi tâdi... visas viòas tâdas....
jocîgi
Re: Kâpçc man riebjas vîrieði
30.09.2006 12:11
he, nu shii jau ir tikai copy....

Bet taa ir -- ljaudis nerunaa lietas ar to viirieti vai sievieti, bet vaimanaa pa visaadiem forumiem. No taa nekas nemainiisies, jo tas viirietis to nekad neuzzinaas. Kaut gan -- mjaa, mazdakterim taisniiba, netaps jau jams par sievieti tik un taa...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 4?
Ziņa: