Tas ir normali ka vairak baidas no slircem neka vajag?

Aizsāka MedniekaUpuris 

Neziniet kas tas ir ka man baigi nepatik injekcijas? Laikam doma par to ko to saturs var izdarit ta liek darit un pati spricesana ka tada besi.. Vienalga kada forma vai skatoties tv vai tiesraide bet pretigi paliek! Ja man butu iespeja izveleties but vai nu neredzamam bet ar spricesanos vai parastam tad izveletos parastam but! Tapec man nepatik iet uz slimnicam jo negribu lai vena dur sprici un asinis suc.. Aj talak nerakstisu sudigi paliek..
Re: Tas ir normali ka vairak baidas no slircem neka vajag?
01.10.2006 15:11
Ja man butu iespeja
> izveleties but vai nu neredzamam bet ar
> spricesanos vai parastam tad izveletos parastam
> but!


???
Re: Tas ir normali ka vairak baidas no slircem neka vajag?
01.10.2006 15:51
Hmm? Varbuut cilveeks zaali piipee. Kaa saka "Horosho smejotsa tot kto gluboko zatjagivajet".
Re: Tas ir normali ka vairak baidas no slircem neka vajag?
01.10.2006 15:52
Re: Tas ir normali ka vairak baidas no slircem neka vajag?
01.10.2006 16:24
Vîrietim ir dabiski baidîties no asinîm.Jo miljoniem gadu asinis nozîmçja slimîbu vai nâvi. Sievietei tas bija otrâdi.
Bet ir smadzenes,saprâts un drosme,kas arî raksturo vîrieti.Vîrietis nedrîkst ,nepiecieðamîbas gadîjumâ baidîties no asinîm,zobu ârsta. Ja tu gribi sev draugu un vçlies kâdâ mârâ viòð ir vîrietis obligâti apskati viòa zobus. Ja tie ier laboti un veseli,viòð ir saprâtîgs vîrietis un vajadzîbas gadîjumâ pacietîs tevis un tavu bçrnu dçï sâpes.Upurçsies.Tâds,kas baidâs no injekcijâm un zobârsta ,gudrai sievietei nederçs,lai cik viòð vîriðíîgs izskatîtos un attiecîgi uzvestos.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 24?
Ziņa: