palîdziet ar padomu pusaudþu problçmas ar narkotikâm

Aizsāka Laima2 

1.kâ lai nosaka vai lieto
acis,uzvedîba,smaka utt
2.kâ runât
3.ârprâc ko lai dara
Re: palîdziet ar padomu pusaudþu problçmas ar narkotikâm
05.10.2006 17:03
http://www.narcomania.lv/, maajas lapaa ir uzticiibas taalrunis, domaaju, ka tur Tev pateix vislabaak un arii pratiis uzdot vispareizaakos jautaajumus, lai saprastu, vai raizeem pamats etc.
googlee var sameklçet visu
Kâpçc domâ, ka lieto?
man kaut kâda baisa nojauta
citreiz bez pamata runîgs un smejas par visu vienâ gabalâ
tad atkal drûms
Re: palîdziet ar padomu pusaudþu problçmas ar narkotikâm
05.10.2006 18:50
Varbuut vnk pusaudzhu vecuma garastaavoklja svaarstiibas... Kaadas attieciibas? Vai uzticas?
Re: palîdziet ar padomu pusaudþu problçmas ar narkotikâm
05.10.2006 20:28
manuprat pazime nr. 1 ir tada, ka peksni sakusies lieli izdevumi, skolaa tas un tas jamaksaa, vel kaut kur jamaksaa. nr.2- depresija, negrib nevienu redzet, nenak dienaam araa no istabas. ja pipee zaali, tad milziga drausmiga apetiite, ja stimulatorus, tad vispaar need. acis lielas un melnas, notieveshana, salst. smakas nav, var but iesnas. kad nav depresija tad pastiprinati runaajas.
Re: palīdziet ar padomu pusaudžu problēmas ar narkotikām
05.10.2006 20:44
Nu,ja lieto amfitamīnus,smaka ir-no rīta,pēc miega,tāda jocīga,kā pēc veciem cilvēkiem,ja vispār guļ.No tiem vēl ir apsarcis deguns,ja to nepīpē.
Ar laiku sāk zust nauda no mājinieku maciņiem un tad mantas..:(( Nu ja,no zāles gribas nevis ēst,bet rīt un baigi slāpst...No visādām tbl-nu grūti pateikt,jāseko acu zīlītēm,kā jau te minēja...Problēma patiesībā milzīga,jūtu līdz...ja nav kur iegūt naudu-iet laupīt,bet tad mājās sāk parādīties draugu''aizdotas''lietas(mob.tel,drēbes,botas u.c.)
Godīgi sakot,labāk aizvest uz analīzēm,bet...
1.tās nav lētas,
2.kaut arī to dara anonīmi-viņi,ja atrod ko,liek uzskaitē un tas jau ir sava veida zīmogs...
Re: palîdziet ar padomu pusaudþu problçmas ar narkotikâm
05.10.2006 21:44
analizes nav dargas. 2 limena analizes 6.50, hospitalu 55, ekspertize, pirms tam pretii pie narkologa 2 ls.
Re: palīdziet ar padomu pusaudžu problēmas ar narkotikām
05.10.2006 22:23
...nu tad kaut kas ir mainījies tajās cenās'.:))
bet ja man tikai liekas,jo pârçjie brâïi un vîrs saka ka viss o.k
es taèu puisim nevaru prasît ei vecais man liekas ka tu lieto,pîpç uttt
man tâds jautâjums ezîtim
ja ielieto kaut ko nu teiksim stimulatoru vai p;ec 1,5-2 stundâm cilvis nav galîgi apdullis
Re: palîdziet ar padomu pusaudþu problçmas ar narkotikâm
06.10.2006 18:31
nav apdullis, bet daudz runaa un paliek hiperaktivs. bet ir gruti pateikt, jo to vielu ir daudz un visadi var but. pec savas pieredzes saku- pajautaa tam cilvekam tieshaa tekstaa, un ja ari melos, tad to vares manit.
jautâju saka kâdas muïíîbas,pat nepîpçjot un nedzerot lai es liekos mierâ
Re: palîdziet ar padomu pusaudþu problçmas ar narkotikâm
07.10.2006 11:09
Jârunâ vienmçr.Jâizsaka pieòçmumi. Jo tas skolâ skaitâs modes lielata un vîriðíibas pazîme.
Regulâri var skaitît pulsu uzzinot parasto ikdienas. Pie narkotiku lietoðanas tas ir neadekvâti liels.
Iesaistît puisi sporta,cîòas pulciòâ,tas palîdzçs. Vest uz baznîcu un stâstît par Dieva spçju visu redzçt un palîdzet.Protams ïoti maigi, bet neatlaidîgi. Iet paðai un òemt lîdzi dçlu.
Puisim jâmaina ielas draugi.
Cik tad viòam gadu?
Re: palîdziet ar padomu pusaudþu problçmas ar narkotikâm
07.10.2006 14:28
Nuuu, no zâlîtes nemaz tâ negribas çst. Es teiktu, ka pazîmes var bût - sarkanas acis, lçnums, bremzçðana un muïíîa smaidîðana, var bût arî uzmanîbas pievçrðana dîvainâm lietâm, piem.: Paskat cik skaisti ir minerâlûdens burbuïi!
Protams, var bût arî slâpes un izsalkums, bet ne obligâti.
Par pârçjam narko nezinâðu teikt. Intravenozâs gan izraisa miegainîbu - glumumu.
Vispâr jau narko pastiprina emocijas - tâtad visas emociju izpausmes bûs biðíi pârspîlçtas.
nu puiku tagadiò tâ vairâk vçroju,varbût tomçr biðíi sadomâjusies par daudz biju
Es savu meitu reiz piekjeeru.Un labi,ka taa.Noslaapeejaam to nelaimi pashaa iediiglii.
Man taapat,kaa Laimai,kaut kas nelaags saaka likties.Nav duumu bez uguns..Un mamma savu beernu sajutiis vislabaak.
Kaa piekjeeru? Sablefoju.Kaadaa sarunaa kaa starp citu teicu-nu, toreiz, kad Tu sapiipeejusies atnaaci maajaas! Vajadzeeja redzeet reakciju!
-Mamma, nee, kad, kur, ko tu runaa utt Es tik savu-nu toreiz, kad tev acu ziiliites bija melnas un smeejies vienaa laidaa un tik miiljas buchas man devi!
Tad izrunaajaamies, izraudaajaamies.Un ticu, ka tikaam ar to galaa.Vismaz tagad, kad runaajamies,narkotikas nav aizliegtaa teema, atklaati varam runaat.Vinja taa arii saka, jaa ,es pameegjinaaju, bet nekad neturpinaashu.
Runcene Wrote:
-------------------------------------------------------
> http://www.narcomania.lv/, maajas lapaa ir
> uzticiibas taalrunis, domaaju, ka tur Tev pateix
> vislabaak un arii pratiis uzdot vispareizaakos
> jautaajumus, lai saprastu, vai raizeem pamats etc.
Vispâr jau zâli tagad pamçìina, ðíiet, ka visi jaunieði. Jautâjums ir - vai turpina. Zinu ka paralçlklasç pamçìinaja gandrîz pus klase, jo kopîgos tusiòos biju un redzçju. Un pati arî vairâkas reizes, taèu neturpinu un jau vairâki gadi pagâjuði. Tâ kâ Laima, varbût tavs dçls arî ir pamçìinâjis. Taèu tas vçl nenozîmç, ka regulâri turpinâs.
Tomçr, ja maz uzturâs mâjâs, tusç lîdz vçlai naktij apkârt un tu nezini kur un ar ko, tad visticamâk arî caur zâlei izies kaut kad.
Un vçl, man ðíiet, ka nâkamajâ dienâ ir baigais lçnîgums un morâlâs pohas - depresija. Varbût to vari pavçrot savam dçlam.
Mani vecâki ar bija pârliecinâti, ka es kaut ko lietoju, tikai jau 2 gadus pçc tam, kad bija tie vairâki tusiòi ar zâli.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 17?
Ziņa: